Skoči na vsebino

Nova konzola - kaj igrati?


simplem

Priporočene objave

Mogoce malo zmeden naslov teme, vendar nisem vedel kako bi drugace, no naj razlozim...pred kratkim sem dobil Xbox 360 Slim (250GB), ker trenutno nisem ravno "pri denarju" si nekaj casa ne mislim kupovati iger. Zato me zanima kaj priporocate za igranje?

So kaksni dobri demoti na Live-u (veliko vsebine, kvalitetna vsebina,...), pac kolikor ti sploh lahko nek demo ponudi?

Obstaja kak aktualen seznam zastonj iger na Live-u (sem iskal po netu, vendar nisem nasel nic azurnega)?

Se kaj drugega, kar ne poznam?

Hvala ze vnaprej za vse odgovore!

LP!

Link to comment

Demotov je malo morje. Moraš povedat ali si bolj arkadni, dirkaški ali streljaški tip osebe...

Poglej, če sta Harm's Way in Doritos Crash Course še free, bila sta nekaj mesecev nazaj. Drugače pa najbolje, da vprašaš v temo "Xbox 360 vprašanja !" ali "Tema za cheap-ass x360 gamerje [akcije, znižanja ipd]", kjer lahko dobiš včasih res dobre igre za zelo malo denarja (recimo Mass Effect 2 za 4 funte, se mi zdi kar zastonjska varianta).

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.