Skoči na vsebino

L.A. Noire


Priporočene objave

Maja naj bi izčla igra L.A. Noire. Ker je od Rockstarja pričakujem vrhunsko igro. Red Dead Redemption me ni razočaral in upam, da me ta tudni ne bo.

Po trailerjih sodeč bo igra odlična. Začel boš kot prometni policist in bolj, ko boš reševal primere, višje po lestvici boš šel.

http://www.rockstargames.com/lanoire/

List acchievements:

http://www.rockstargames.com/lanoire/features/achievements/

Nekaj je podobnih Mafiji. Upam samo, da bo lažje najti gold canisters. "I don't like collectable achievements"

Bo kdo kupil igro? Jaz sem jo že prednaročila :D

mistress3riple.png

Link to comment
Rockstar has confirmed that the PS3 version of L.A. Noire will get an exclusive mission called the Consul’s Traffic Case.

Yep. That’s the one. You can also see “Exclusive Content” written on the PS3’s case.

Before 360 owners get upset, keep in mind that this MIGHT be released on the Xbox 360 via DLC, although there’s no certainty in it. Rockstar also claims we should expect more details regarding this soon.

povezava

Spet ena multiplatform tema v x360 izbi.

BessieSABU.png

Link to comment

Digital download? A nena to že obstaja?

Sicer dvomim, da bi to ustavilo pirate, bi pa ustavilo 2nd hand prodajo, retailerji bi utrpeli škodo in kako bi kupovali tisti, ki so brez kreditnih kartic? Jaz sem načeloma proti temu, ker bi povzročilo več škode kot dobrega. Pa še rad mam DVDje s škatlami in knjižicami, me prav nič ne motijo. Me pa zanima, kako bodo ljudje sprejeli Oblačne sisteme tipa Onlive, ki bi naj zamenjali konzole čez nekaj časa...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Digital download? A nena to že obstaja?

Če mi poveš kje dobim novo igro za downloadat na datum izida ti bom zelo hveležen

Sicer dvomim, da bi to ustavilo pirate, bi pa ustavilo 2nd hand prodajo, retailerji bi utrpeli škodo in kako bi kupovali tisti, ki so brez kreditnih kartic? Jaz sem načeloma proti temu, ker bi povzročilo več škode kot dobrega. Pa še rad mam DVDje s škatlami in knjižicami, me prav nič ne motijo. Me pa zanima, kako bodo ljudje sprejeli Oblačne sisteme tipa Onlive, ki bi naj zamenjali konzole čez nekaj časa...

Tisti ki so brez kreditnih bi kupovali kot doslej, torej greš v trgovino, plačaš in namesto DVD-ja prejmeš listek s kodo za DL.

Lahko pa bi bla prodaja 50:50. Blo bi na izbiro. Tisti ki bi hotel DVD bi naročil DVD, tisti ki bi hotel kodo za digital download pa bi prejel le to.

Ja DVD-ji so pa res enkratni. Prednaročiš igro, potem pa ti pride 2-3 tedne po izidu domov, medtem ko pirati že lepo veselo ves čas nabijajo.

Pa pri vsaki menjavi igre moraš zamenjat DVD, tudi če je igra nameščena na trdem disku. Res fajn stvarca.

XBL : C Denis SLO

PSN : C_Denis_SLO

 

Link to comment

Ne ne smejo ukinit igre na DVDjih, če si kupim orginal SP game npr. pa se čez čas naveličam lahko še vedno menjam za nekaj drugega ali posodim kolegu itd...Digitalno je sicer cool ampak in je prihodnost ampak vseeno ni nadomestilo za medije...Imam Alan Wake game on demand in je super da imaš na disku ampak ko preigraš in nabiješ vse GS in DLC-je in se naveličaš ne moreš menjat, prodat itd...

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Lepo bi bilo, če bi admin to temo prestavil pod multiplatform.

Rockstar je potrdil, da bo igra na 3 ploščkih.

Odvisno od konzole! =D

Sicer pa baje bo potrebna samo 2× menjava ploščkov če sem prav razumel, pa še to med posameznimi zgodbami, tako da igralna izkušnja ne trpi.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

"Eight square miles" - če predpostavljaš, da je mapa pravokotna je to 4 milje v dolžino in 2 v širino. Pa tudi če je 8 v dolžino in 1 v širino vseeno ne rabiš pol ure, da prideš iz enega konca do drugega. Sej se ne pelješ 30 na uro ali pa stojiš pri vsaki rdeči luči.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No po 2h in 30min igranja morm rečt, da mi je igra zelo všečna! Nisem še pogruntal kako se prov ugiba kdaj lažejo, govorijo resnico ampak bom pocas! :) Dobil sm promotion na oddelk za umore! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.