Skoči na vsebino

[PSP] Igranje preko interneta


mumbo

Priporočene objave

Komot. Ti kar reci, ko bo na red. Mimogrede, bi ti priporočal, da niti ne dajaš gor programja, ki ga dobiš na CDju. Sicer neki pretvorniki videa in to, ampak, kolikor vem, nič pametnega, kar ne bi mogel drugače narediti, povrhu pa ti sere z nekim Apache serverjem in nevemčem, kar v resnici sploh ne rabiš.

Greš raje na http://texas.teamxlink.co.uk/forum/view ... 38048ca369 , skineš s povezave tam novi Zydas driver in je, več ali manj. :)

Link to comment

:lol: Točno po tem tutorialu sem si nastavil wifimax in kai še preden sem videl tvoj post. Tako, da je cd še lepo zapakiran.

Sem probal z enim modelom killzone špilat, pa ni blo uspeha, ker ga nisem videl.. Mogoče, ker imam jaz EUR verzijo killzone, on pa ameriško?? Možno tudi, da nimam kaj pravilo še nastavljeno, amapak mislim, da je...

A se dobimo potem danes okoli devetih desetih pa bi sprobali killzone. drugače mam še ridge racers, a tega se kar bojim igat s tabo, ker vem da si profi. ;)

kaj pa tisto pošiljanje multimedijskih datotek na psp.. je zakaj?? pa pretvorba videa in podobno.. se da to uporabljat brez da nameščaš še kake drajverje in imaš samo tiste od ZDWlan..

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 7 meseci ...

(Hm, sry nisem bral prjesnih postov)

Sm sprobu spilat Tekken 5 prek neta, a sm dowloadu neke duhce pa svojga sm uploadu....uglavnm pol naprej nism vedu vec kaj delat :mirror:

Help?

Pa en post pred tem sm si prebral....vzami klucek, sej nemore bit nc narobe...ampak pricakluj d ti bo mn vleklo kokr pa rutar!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Jaz imam wirelles že tako na računalniku ker imam prenosnik. Na psp sem se povezal malo težje, ker sem moral preko neke spletne strani za moj router in povezavo odobriti povezavo mojega psp-ja sedaj pa vse dela ok... Malo počasen je internet, pa saj kaj večje hitrosti ne moremo pričakovati.. Špilam NFSU rivals preko interneta pa sem samo enkrat naletel na igralca. To je to drugače pa so strani nekatere lepo urejene ko jo obiščeš s PSP-jem npr www.pspslo.tk

:ihih: :ihih:

PSP Portal za vse ljubitelje!! Vroči TUTORIALI!!

http://www.pspslo.tk

VABLJENI VSI!!

Link to comment
Na kak način pa si hotel igrati? Kolikor vem, Tekken ne podpira infrastructure mode (igranje multiplayer preko neta preko wifi ruterja).

A si hotel igrati preko xlinka? Imaš tisti ubs adapter, ki ga potrebuješ?

Em....su sm na multiplayer mode (prek wifi se je na rutar povezalo), pa pocaku da se je zacel svez turnir....pol sm pa na dan turnirja pac dal da bi se pridruzu, al neki podobnega....downloadal mi je duhce nasprotnikov, mojega pa je uploadalo....naprej pa nisem vedu akj delat :mirror:

Mislim da to ni xlink oz ni potrebe po usb adapterju....da sam nevem kko une duhce fajtat.... :beer: Anyway, ti mi povej, jst sm bol :thumbdown:

INFORMACIJA :D: Drgac pa sm pr tekkenu prisu iz Lili na tazaden dojo, tm pa nemorem premagat nobenga! ce grem enga nazaj ni problema in zmagujem, na tazadnem bonis dojeju pa nemorem! tud ce dam na easy tezavnost! (drgac mam na medimum) :tard:

Link to comment
Em....su sm na multiplayer mode (prek wifi se je na rutar povezalo), pa pocaku da se je zacel svez turnir....pol sm pa na dan turnirja pac dal da bi se pridruzu, al neki podobnega....downloadal mi je duhce nasprotnikov, mojega pa je uploadalo....naprej pa nisem vedu akj delat :mirror:

Mislim da to ni xlink oz ni potrebe po usb adapterju....da sam nevem kko une duhce fajtat.... :beer: Anyway, ti mi povej, jst sm bol :thumbdown:

ne vem točno, ker nimam več te igre. a kolikor se spomnem nima infrastructure mode, ki omogoča igranje proti drugim preko wifi ruterja. wifi max in xlink pa ti omogoča igranje preko ad hoc mode.. ki pa jo igra podpira. zelo poenostavljeno povedano xlink naredi to izgleda kot bi bila igralca en ob drugem.. pač ad hoc mode.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...

1. greš pod settings -> network settings

2. izbereš Infrastructure Mode in nato [New Connection]

3. izbereš scan in počakaš, da ti najde vse routerje v bližini

4. izbereš željenega

5. ssid kr pusti pri miru, sam desno klikn

6. izbereš zaščito, s katero imaš zaščiten router

7. jo vtipkaš

8. pol se ti pokaže Adress Settings

9. izbereš custom

10. domnevam, da imaš pppoe, zato le tega izbereš, vtipkaš svoje uporabniško ime in geslo (tisto, ki ga vtipkaš tudi na kompu, ko se hočeš povezat z adsl)

11. klikaš desno in na koncu ko to zahtevo, stisneš tipko x in zadeva je rešena.

lp, Jan

ps: vse to maš napisan v navodilih, ki si jih dubu zraven pspja!!

xboxg33k.png
Link to comment
  • Pred 10 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.