Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Crytek: Wii U vsaj tako močen kot Xbox 360


Link

Priporočene objave

  • vrhovni

Konzola je ultra finger magnet! :mad:

Samo en dotik in že so odtisi na njej.

post-803-144771023506_thumb.jpg

post-803-14477102351_thumb.jpg

post-803-144771023515_thumb.jpg

Da sta procesor in grafična resnično močnejša, dokazujejo tudi reže nankonzoli. Teh je vse skupaj kar 5. Očitno se je Nintendo kaj naučil iz težav s pregrevanjem Wii konzole (sam sem menjal kar 2 Wiija zaradi tega).

post-803-144771023518_thumb.jpg

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

post-803-144771023521_thumb.jpg

Kontroler je lahek(!) in izjemno lepo sede v večje roke! Gumbi in gobice imajo dober občutek.

post-803-144771023524_thumb.jpg

Zadnja stran ima za vsako roko izboklino, ki lepo sede v roko. Sem že omenil kako je lahek kontroler? :P

post-803-144771023527_thumb.jpg

post-803-144771023531_thumb.jpg

post-803-144771023534_thumb.jpg

Aja, kontroler ima tudi gumice na spodnji strani, tako da ne drsi, če ga uporabljamo odloženega na mizi.

Primerjava velikosti WiiU vs WiiU kontroler vs Xbox kontroler vs 3DS vs Wii kontroler

post-803-144771023537_thumb.jpg

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Nintendo je postavil nov mejnik glede polnilcev... Tokrat sta priložena kar 2!

post-803-14477102354_thumb.jpg

Večji (malenkost večji od Xboxovega) za konzolo in manjši za kontroler.

Pro kontroler je po izdelavi ohišja na nivoju Xboxovega. Škoda da trigerji niso po vzgledu Xboxa (enako velja tudi za glavni kontroler).

post-803-144771023544_thumb.jpg

post-803-144771023547_thumb.jpg

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jaz ga danes za 389 EUR dvignil Zombie U paket v Media Marktu Seirsberg. Rezerviran sem sicer imel Nintendoland od srede oktobra, a me modeli v torek klicali, da jih zal nisi dobili dovolj in mi ponudili basic, prioritetno obravnavo v drugem krogu ali upgrade na zombie u. Pa sem reko prav, sledje. :D Mam se maria in cakam da se stuf updejta.

(:

Link to comment

V gamepadu je ravno toliko štroma da prideš do updatea, nakar ga je pametno postaviti v cradle oz. ga dati filat.

Treba reči, da je Miiverse res poštena zadeva. Ma par stvari, katere PS3 in 360 še povohala nista, ma pa par debilnih felerjev, to so dejstva, vzhičenost nad novo konzolo gor ali dol.

Je pa to konzola z ogromno potenciala in pozitivne stvari vsekakor odtehtajo tistih par negativnih. Matej1990, glede na to da nas je malo Slovenceljnev na miiversu bi blo kul da daš svoj nick z miiversa, da se malo dodamo ne??

Link to comment
  • vrhovni

Rumorji, a ne brezpredmetni. :) Upajmo da je vsaj del tega resničen!

Said rumors come from Dual Pixels, who received the information from Geno, a reliable source that ended up being right about the new Castlevania: Lords of Shadow projects (LoS 2 and MoF) and Kingdom Hearts HD Collection.

According to Geno, Capcom will be bringing the series to Wii U with the release of Resident Evil 6: Final Hope. This is pretty much the game’s Gold Edition and, as expected, will come with a brand new scenario. Said scenario stars Claire, and it’s said to be taking place after the events of Resident Evil 6 (perhaps this will set the stage for Resident Evil 7). This edition of the game will also fix bugs and other gameplay issues people had problems with, Geno says. The GamePad will be heavily utilized and you’ll also be able to play the game without having the TV on as well. It wasn’t outright stated that this will be exclusive to Wii U, though.

Remember Resident Evil Revelations being listed as coming to PlayStation 3 and Xbox 360? Yeah, well, Geno says it’s true. This HD Edition will also be coming to Wii U.

Lastly, we have a sequel to Resident Evil: Operation Raccoon City. Yes, you read that right. I’m not surprised at all by this, despite just being a rumor, because the game’s final Spec Ops missions did leave things at a cliffhanger and open for a sequel. It’s going to be called Operation Terrestrial Fear and it’s going to be hitting the PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita and Wii U.

http://www.relyonhorror.com/latest-news/resident-evil-news/rumor-resident-evil-6-final-hope-revelations-hd-is-real-and-operation-raccoon-city-gets-a-sequel/

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni
Kwajezdejto .. čakamo kako novo poročilo! :)

Najprej me ob mojem "livestreamu" opozoriš, da lahko grem tudi malo igrat, sedaj pa hočeš poročilo. Le kako, če pa je WiiU tako zabaven. :P

Eno vprašanja - ali lahko takoj začneš igrati ali moraš najprej napolniti gamepad?

Lahko gamepad polniš in hkrati tudi igraš. Tako da ubiješ 2 muhi na en mah. ;)

Treba reči, da je Miiverse res poštena zadeva. Ma par stvari, katere PS3 in 360 še povohala nista, ma pa par debilnih felerjev, to so dejstva, vzhičenost nad novo konzolo gor ali dol.

Je pa to konzola z ogromno potenciala in pozitivne stvari vsekakor odtehtajo tistih par negativnih. Matej1990, glede na to da nas je malo Slovenceljnev na miiversu bi blo kul da daš svoj nick z miiversa, da se malo dodamo ne??

Jap, Miiverse je nekaj kar manjka ostalim konzolam. Nintendo je z WiiU naredil velik korak s spletno integracijo. Ni vse popolno, ampak glavna je osnova. Sigurno bodo s programskimi posodobitvami zadevo izpilili in nadgradili.

Potenciala in inovativnost konzole prideta do izraza z igranjem Nintendo landa. Dejansko je must have igra, kot je bil Wii Sports za Wii. Neverjetno kaj vse si izmislijo. Komaj ob dejanski uporabi vidiš kakšen potencial ima konzola in kako je inovativna.

Gamepad ni samo povečan kontroler s touch ekranom. Programski del naredi gamepad nekaj posebnega in omogoči unikatno izkušnjo. Na primer integracija internetnega brskalnika je fantastična! :applause: Igraš igro, nakar želiš izvedeti kaj več o igri in hočeš naprimer na spletno stran razvijalca... klikneš home gumbek, igra zapavzira. Klikneš ikonico za internet in že lahko poiščeš informacije na spletu. Brskalnik je dobro narejen, ni zatikanja, kljub temu da se igra izvaja v odzadju na pavzi. Možni so tudi zavihki!

Jumping Hero: moj Nintendo network ID: NowickySLO

Lahko pa odpreš posebej namensko temo, kjer lahko vsak objavi svoj ID.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Peter Molyneux o Wii U-ju

"I think the Wii U is good, but I don't feel it's great," he told GI International. "I find holding the device in my hand -- looking up at the screen, and looking down at the device -- slightly confusing as a consumer. It's good, but it's not great. And we really need these new pieces of hardware to be great in today's world, because the competition isn't just consoles anymore. The competition is everything, all the technology."

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Jap, včasih zna biti moteče spremljati oba ekrana hkrati. Ampak zato pa navadno piše na TV-ju na veliko: poglej na gamepad. :D Je pa po moje zelo stvar navade, ker do sedaj nisi nikoli gledal na kontroler, sedaj pa je to potrebno/opcijsko odvisno pač od implementacije ekrana na gamepadu. Se bom s časom navadil.

Aja, pa gamepad je dejansko res zelo preveč fingerprint magnet... :x Ekran je cel popacan, enako tudi robovi gamepada, kjer ga držiš z rokami. Tako da par ur uporabe, pa je že potreben čiščenja. :eye:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Ko bi se ga vsaj dalo dobro scistit. Z navlazeno jelevono kozo nisem uspel vsega crapa dol pobrat. Tako tanki fini prahec se mi svajlka po ekranu sem pa tja, ker ga enostavno ne gre pobrat. :)

Za take zadeve je najboljša krpa iz mikrovlaken 3m/scotch oz. verjetno so še kake druge firme in pa sesalec, pobrišeš in posesaš, pa je kot nov.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.