Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Crytek: Wii U vsaj tako močen kot Xbox 360


Link

Priporočene objave

Smo se zbrali, cela družina jaz žena otroc, pa še babi je bila zraven, jaz sem igral ostali so pa gledal, letim tako z zmajem in kar naenkrat na ta malem ekrančku...

post-101-144771023651_thumb.jpg

dej to morate vsi videt, pridite, ti babi tudi...

post-101-144771023654_thumb.jpg

lejte to... račke, račke so!

post-101-144771023657_thumb.jpg

hehehe LOL :troll:

Saj drugace pa aplikacija izgleda zanimiva

post-101-144771023661_thumb.png

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Se strinjam glede počasnosti menijev oz. prehoda iz enega v drugega. To je ena izmed stvari, ki so me zmotile, ampak se bo izboljšalo s updati verjetno. Drugo pa, to da je treba updatati konzolo skoraj 2 uri si Nintendo ne bi smel privoščiti in bi moral vključiti že v osnovi v konzolo. Je imel matej1990 prav. Škoda, ampak se da lepo potrpet.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Včeraj prvič igral ZombiU in moram reči da je igra fantastična! Ampak sem popoln novinec in se prilagajam tako da sem umrl trikrat z mojim karakterjem in bo še dolga da se navadim. Sploh nisem vedel da je desna gobica za premikanje v smereh, leva pa za premik in tek... Drugače pa zakon. Edino mahanje s kijem je težko. Sem mislil da počiš oz. stisnes gumb in je to to ampak ni. Tako sem trikrat pogrnil. :-s

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz še nisem umrl... poudarek na ŠE! :lol

Mahanje s kijem, kjer traja zamah tako dolgo je ravno point te igre.

Lahko bi rekel, da je ta igra popolno nasprotje igre Left 4 Dead. L4D je dinamična igra, kjer so na voljo močna orožja. ZombiU pa ima izjemno omejeno moč orožja (kij je glavno orožje) in malo municije.

Pri kiju je pomemben tajming! Včasih je že problem z enim zombijem, ko pa nate prideta 2, 3 ali celo več, potem pa samo zbeži! :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Prišel ravno domov in videl v nabiralniku Tekken Tag Tournament 2 in ga takoj zagnal. Moral reč da sem osupljiv nad grafiko in igralnostjo, definitivno bo ta vikend Wii U HUDO HUDO trpel. Skratka samo še Mariota čakam pa bodo prazniki popolni.

Aja pa dajte dodat NintendoIDje, da se dodamo pa da bomo mal poMiiversal. :D

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tako... ravnokar sem izvedel Wii --> WiiU transfer vseh game save-ov, iger, Wii points-ov,... Dokaj zakompliciran proces, če ne slediš natančno navodilom in imaš na Wii-ju vse shranjeno na SD kartici. :tepen:

Ampak... edina težava je bila, da se mi ni prenesla igra + save game od igre LostWinds, medtem ko se je nadaljevanje: LostWinds 2: Winter of the Melodias, prenesel brez težav. :|

Po brskanju po spletu imajo popolnoma vsi enako težavo z LostWinds, tako da očitno ima tukaj Nintendo neke težave z licencami. :x

Aja, pa prenos podatkov iz Wii-ja na WiiU opravljajo pridni Pikmini:

>http://www.youtube.com/watch?v=T9q4uaI5sIY

:love:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Ko sem želel kopirati iz Wii na Wii U, sem malo cviknil zaradi redeče napisanega opozorila, da se podatki prenesejo samo enkrat.Ali je ta postopek copy-paste ali cut-paste? :o

Cut-paste, tako kot piše v opozorilu. Tisto kar ne gre prenesti, pa ostane na Wii-ju (na primer: igre LostWinds ni možno prenesti (:x), zato ostane na Wii-ju).

Lahko pa še povem, da je najpomembneje prenesti samo save game od vsake igre, ker downloadane igre (WiiWare, Virtual Console,...) se da ponovno downloadat na WiiU. Save game in igre morajo biti shranjene na pomnilniku od Wii-ja in ne na SD kartici! Torej samo kar je shranjeno na notranjem pomnilniku Wii-ja se prenese!

Je pa še težava, da če ti trenutno crkne WiiU, potem ti gre vse po gobe, ker še nimajo porihtanega prenosa podatkov iz enega WiiU na drugega. Ampak baje delajo na tem.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Nintendo oz. EU ima spet debilne izpade... :tard:

Tokrat je nemogoče dostopati do 18+ vsebine na EU eShopu med določeno uro. Tako so pri Eurogamerju probali dostopati med to določeno uro do ZombiU in Assassin's creed 3 vsebine, žal neuspešno:

600x-1

Naj opozorim, da je bila starševska zaščita (Parental Control) IZKLOPLJENA! :|

Legal age restriction requirements vary across a number of European countries. Since Nintendo of Europe is based in Germany, Nintendo eShop is complying with German youth protection regulation which therefore applies to all our European markets. Under German law, content rated 18+ must be made available only at night.

Therefore the accessibility of 18+ content in Nintendo eShop is limited to [uSK: 22:00 UTC until 4:00 UTC] [PEGI: 23:00 UTC until 3:00 UTC].

Vir: Eurogamer KLIK! KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Ja, baje zaradi nemških debilnih razlogov, NOE je stacioniran v Dojčlandiji in se mora zato celotni evropski del Wii Uja držati njihovih zakonov.

http://www.eurogamer.net/articles/2012-12-10-nintendo-explains-crazy-wii-u-eshop-restrictions

jp, in očitno se nam kmalu tole obeta za celotno EU, ker naj bi spomladi šel podoben zakon v obravnavo v EU parlamentu. So pa že poslali Nintendu zahtevo, da bi se ura premaknila na 22-6. Ma pa Ubisoft enake fore.

WiiU je pri meni, a bo nekaj dni še počakal, nimam cajta.

 

 

Link to comment

Hm, moja Bravia se ne kapira najbolje s konzolo, imam namreč kar opazen overscan...kje pa najdem opcijo na temu ancientnemu tvju pa se mi sanja ne.. gre pa za modele iz leta 2006 S32A10E, če kaj vem.

EDIT: Treba bo bodisi počakat na Njev firmware update, ki bo omogočil manipulacijo slike ali pa na nov tv.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Saturo Iwata je na Japonskem Nintendo Direct videju priznal težave dolgega nalaganja, ki se pojavijo pri day-one posodobitvi konzole in preklapljanjem med aplikacijami (na primer vpogled v nastavitve in nato ponovno izhod iz nastavitev).

Posodobitev je baje v izdelavi in naj bi prišla konec decembra, torej v kratkem. :applause:

Še vedno ostaja grenak priokus prve WiiU izkušnje, kjer bi morala biti day-one posodobitev že nameščena in seveda odpravljeni dolgi nalagalni časi. :eye: Sedaj bodo samo odpravili vse kar so že vzdavnaj vedeli da bi morali. :roll:

Aja, Chasing Aurora in Little Inferno sta na eShopu znižana vse do 3. januarja. Little Inferno ima sedaj ceno: 8,39 GBP.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.