Skoči na vsebino

[Xbox] Emulatorji


mumbo

Priporočene objave

Meni je najbolj pri srcu FBAXXX - emulator capcomovih CPS1 in CPS2 arcade plošč in pa NEOGEA. Tako lahko igram arcade perfect verzije SSF2T, Darkstalkers, SFAlpha3, kar je že milina, saj slednje še niso bile perfektno prenešene na konzole. Seveda pa imamo dostop do neskončnih Capcomovih hodi-naprej mlatilic, ala Captain Commando, Cadillacs and Dinosaurs, Alien vs Predators (ja, od tod ideja za vse naknadne igre :eviltongue:), king of Dragons (:bowdown:), itd. Pri vsem tem emulator dela odlično.

Potem je tu SNES (xSNES9X) in Genesis (mislim, da NEOGENESIS, al nekaj takega). Oba sta seveda brezhibna. Obstaja MameX - emulator svega i svačega z avtomatov, ki bolj simple naslove prav lepo dela, a mi ni vedno uspelo zagnati bolj kompleksnih zadev.

N64 emulatorja še nisem sprobal, a kar spodobno dela PSXov, predvsem za igranje iger, kjer ni bistvena perfektna reprodukcija hitrosti (razni RPGji pridejo na misel).

Popularen je tudi SCUMM, ki vrti vse znane point & click avanture, meni pa je kul tudi KIXXX, ki vrti Coin-op verziji Killer Instincta 1 in 2. (ah, nostalgija - kkkk-kombo brejker!)

Verjetno se najde še nebroj drugega. Pač, vse, manj močno od PSXa/N64 je podprto (tudi kaj novejšega stuffa :red: ).

Link to comment

Včeraj sem z neta naložil Xboy Advance 2.0 (emulator gameboy advance). Zadeva dela prfektno, ima tudi ful nastavitev. Igral sem malo Mario vs. Donkey Kong. Super, zelo zanimiva igra. Pa še slika na TVju je dosti boljša, kot pri emulatorju na PCju in računalniškem monitorju.

Mam pa še en velik pack različnih emulatorjev na disku, ki jih morem še namesti na xbox. Ko kaj zrihtam, poročam dalje, če bo koga zanimalo.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Meni je najbolj pri srcu emulator XsnesX9 (za Super Nintendo Entertaiment System). Na katerem mi vsi špili od prvega do zadnjega delajo tako kot bi mogli, nikoli mi še ni zamrznilo in nič. Najraje pa tam igram Mariote, Final Fantasy-je in Metroida, pa Super Star Wars...

Kaj pa je puran rekel pa si že mislim keri je. FCeXL (nekaj podobnega no) na katerem delajo špili v razmerju 5 proti 100. Meni je delal tam samo Ocarina of Time, Mario 64, Star Fox 64, Golden Eye 007, Mario Kart. Mel pa še mam pa zelo dosti romov in samo ti delajo.

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.