Skoči na vsebino

MEGA BATTLE WII vs PS3 vs XBOX 360


Če imate možnost in bi si radi kupili konzolo katero bi izbrali ?  

55 glasov

  1. 1. Če imate možnost in bi si radi kupili konzolo katero bi izbrali ?



Priporočene objave

Sam nimam nobene od teh novodobnih konzol...v anketi sem iizbral Wii

Zaradi:

+Nizke cene

+Zelda in še nekaj iger ki izgledaljo zelo dobro

+nov način igranja

X360:

Pomojem zelo dobra konzola, cena dokaj ugodna, glede na to kar ponujajo. Nekaj zelo dobrih iger ki mi izgledajo zakon ! Like GoW, PDZ, Condemned, PGR3, pridejo še Fable 2 in Forza Motorsport 2 pa PGR4 itd...

PS3:

Ima dokaj zasoljeno visoko ceno. Mi pa tudi par iger izgleda res res res HUDO ! Resistance, Motorstorm, RR7 ...

________________________________________________

Nekako najboljša mi zgledata Wii in 360, PS3 pa pomojem tudi ne bo tako slab....

Wii60 :bowdown:

:china:

followmeontwitter.png
Link to comment

Imam X360 in tudi Wii :beer:

Ps3 me pa sploh ne zanima :eviltongue:

To da navajate , da je Wii poceni glih ne drži stane 250 € , Xbox 360 Core pa stane 299 € - tako da Wii tudi ni glih poceni .

Na začetku so govorili naj bi Wii stal 199 € sam verjetno zaradi priloženaga špila Wii sports so mal dvignili ceno na 250 €.

X360 + Wii = Uživancija 100%

priporočam to kombinacijo je najboljša :beer:

Xbox

Link to comment
  • vrhovni

Pomoje velika večina folka (tudi jaz) Premium x360 šteje kot edini komplet, o katerem se splača razmišljati - od tod cena 400€. :)

Če upoštevaš, da ima Wii zraven še špil (minus 50€), je v primerjavi z x360 in PS3 res poceni.

In če si še podoben meni, ki se mu x360/PS3 brez HDTVja zdi stran metanje denarja - no, sej vidiš v kero smer grem. :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Včeraj sem po dolgem razmisleku prišel do zaključka, da si ubavim XBOX360; edin problem je, ker ga ne morn še igrat; sicer sem pa v Mediamarktu v Celovcu videl, da majo WII na zalogi, ampak je šlo preveč $, da bi si še tist umislu :)

Za denar, ki bi ga dal za PS3 (600€), sem v Mediamarktu dobil XBOX PREMIUM SPLINTER CELL EDITION, PGR3 in nek KAMEO al ka pač je še en brezžični kontroler in dva Play&Charge kita (skupaj 515€). V Avstriji sem kupil tudi zaradi dvoletne garancije in oni ne komplicirajo kej velik ;)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Huh, da podkurim malo PS3 vs X360 war. Na spodnjem linku najdete slikice iz PS3 in X360 verzije Splinter Cella.

Bolj kot na inferiornost PS3 to verjetno kaze na tezavnost razvijanja iger za PS3, a rezultat je vseeno posmeha vredn. Sploh zadnja slika zgleda, kot bi primerjal igro iz PS2 proti X360 igri.

http://thebackbuffer.blogspot.com/2007/04/splinter-cell-double-agent-xbox.html

Link to comment

PS3 je zgolj močnejši od vseh konzol. Boljši bo komaj, ko bodo ga programerji sposobni izkoristiti in ko bodo prisle ven prve vrhunske igre.

Poglej primerjavo slik med X360 in PS3 in bos videl zalost. Programerji enostavno ne sfolgajo za PS3 narediti spila tako podrobno kot za X360. Kar nedvomno kaze tudi na zahtevnost programiranja na PS3. To se bo z leti sicer vedno manj kazalo, a za zdaj PS3 ni najboljša konzola, temveč zgolj najmočnejša.

Link to comment
ps3 je 100x boljši od vseh konzol na trgu ki so sedaj... to, da je slab, govorite samo tisti, ki vam je krivo, da je Sony tok uspešen... upam, da ne bo kdo zameru ampak mi res ne gre nikakor u glavo, ko govorite da je Wii boljša od ps3...

Kmalu bi vrgel kozarec, ki sem ga držal v roki v zid zaradi te trditve.

Jaz mrzim sony samo zaradi tega,ker je drag kot kur** in, da za ta denar ne dobiš praktično nič.Problem pa je,da sony toliko oglašujejo in govorijo po šolah/barih/trgovinah, da ljudje začnejo misliti kako je oh in sploh vsemogočno.

- Bluray - Rabim ga ravno toliko kot nič, podraži celo stvar s tem, da ne prinese čisto nič izboljšanja igralnosti pri igrah. filmi so dobri tudi divx ripi in DVDji in HD-DVDji.Bluray je primeren za računalnik oziroma za podatke.

- Ogromno diska - Halo in nanj boš stlačil kaj????

- Sexaksis (moram) kontroler - Ja bravo kaj, če bi ukinili še gumbe tako ali tako se jih ne rabi. tresenje je vsaj zanimivo in pri večini iger ga dam na maksimum. Tukaj pa ga sploh ni. Zaznavanje gibanja - juhu kopirajmo vse po vrsti.

- HD Full super duper - Poserjem se nanj. Po pravici povedano me kvaliteta slike sploh pretirano ne moti in, ko vidiš sliko Wiija na 480p projektorju se ti pocedijo sline. Sploh, ko igraš Zeldo. Več od tega ne rabim. Dokler ne bo holografskega prikaza slike je sedajšnja kvaliteta super.

------------

Igre, ki jih ima PS3 so take kot povsod drugod. Za wii imaš nekaj iger, ki zmagujejo v igralnosti (super paper mario, Zelda (sam je ne maram ampak to je pač moj okus), Wario Ware, Excite truck, Trauma Center....) pred vsem marketinškim HD sranjem. Xbox360 ima Forzo Motosport in še ogromno drugih stvari.

------------------------

PS3 je močna konzola vendar ta moč nima nobene vloge pri tem. Važna je kvaliteta iger in ne kvantiteta ali super HD resolucija!

Če mi kdo šenka PS3 ga bom z veseljem vzel in prodal. ali pa ga postavil na polico samo zato, da ga bom imel in zelo redko kaj odigral na njem.

GRRRRRRRRR čisto sem razkurjen! Grem nekaj gledat samo, da ne mislim na to!

Link to comment
ps3 je 100x boljši od vseh konzol na trgu ki so sedaj... to, da je slab, govorite samo tisti, ki vam je krivo, da je Sony tok uspešen... upam, da ne bo kdo zameru ampak mi res ne gre nikakor u glavo, ko govorite da je Wii boljša od ps3...

Kmalu bi vrgel kozarec, ki sem ga držal v roki v zid zaradi te trditve.

Jaz mrzim sony samo zaradi tega,ker je drag kot kur** in, da za ta denar ne dobiš praktično nič.Problem pa je,da sony toliko oglašujejo in govorijo po šolah/barih/trgovinah, da ljudje začnejo misliti kako je oh in sploh vsemogočno.

- Bluray - Rabim ga ravno toliko kot nič, podraži celo stvar s tem, da ne prinese čisto nič izboljšanja igralnosti pri igrah. filmi so dobri tudi divx ripi in DVDji in HD-DVDji.Bluray je primeren za računalnik oziroma za podatke.

- Ogromno diska - Halo in nanj boš stlačil kaj????

- Sexaksis (moram) kontroler - Ja bravo kaj, če bi ukinili še gumbe tako ali tako se jih ne rabi. tresenje je vsaj zanimivo in pri večini iger ga dam na maksimum. Tukaj pa ga sploh ni. Zaznavanje gibanja - juhu kopirajmo vse po vrsti.

- HD Full super duper - Poserjem se nanj. Po pravici povedano me kvaliteta slike sploh pretirano ne moti in, ko vidiš sliko Wiija na 480p projektorju se ti pocedijo sline. Sploh, ko igraš Zeldo. Več od tega ne rabim. Dokler ne bo holografskega prikaza slike je sedajšnja kvaliteta super.

------------

Igre, ki jih ima PS3 so take kot povsod drugod. Za wii imaš nekaj iger, ki zmagujejo v igralnosti (super paper mario, Zelda (sam je ne maram ampak to je pač moj okus), Wario Ware, Excite truck, Trauma Center....) pred vsem marketinškim HD sranjem. Xbox360 ima Forzo Motosport in še ogromno drugih stvari.

------------------------

PS3 je močna konzola vendar ta moč nima nobene vloge pri tem. Važna je kvaliteta iger in ne kvantiteta ali super HD resolucija!

Če mi kdo šenka PS3 ga bom z veseljem vzel in prodal. ali pa ga postavil na polico samo zato, da ga bom imel in zelo redko kaj odigral na njem.

GRRRRRRRRR čisto sem razkurjen! Grem nekaj gledat samo, da ne mislim na to!

hahahaha hudo napisan morm rečt poleg tega se pa še strinjam z tabo :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.