Skoči na vsebino

[PS2] OKAMI IN FF-XII...


BAHAMUT

Priporočene objave

No za PS2 lahko rečem, da se poslavlja v velikem stilu z dvema BISEROMA....Okami in Final Fantasy XII :)

Preden sem kupil Okami 62 EUR ( uhhhh ) sem bil skeptičen do te igre in opisov, ki sem jih prebral...AMPAK, povem vam igra je vredna vsakega centa posebaj in to mislim dobesedno :car:

Nima smisla opisovati igre...povem vam samo to, kupi in igraj...igra je pravi balzam v morju današnjih povprečnih iger in ostalega sranja...!!!

Final Fantasy XII pa ni potrebno posebaj hvalit saj je tako že znano, da je bila vedno dobra ( sicer so včasih mimo vdarili, ampak nihče ni popoln ) FF-XII pa je res vredna vaše pozornosti in mislim, da je tudi najboljša od vseh zdaj izdanih inkarnacij...navali narod in se predaj uživanju, pustolovščini....EKSTAZI... :car:

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

Okami sem tudi sam, imel moznost malo igrati in me je zelo navdusil. Igral sem vsegaskup eno uro tako, da se igra se niti ni prav razvila. Vse kar me je motilo je bilo prevec pogovorov v igri, oz so le ti malo prevec dolgovezni. Nasploh sembil ocaran nad igro. Vendar je za enkrat ne bom nabavil, saj moram prvo odpraviti se grehe ... caka me GoW 1 NTSC, ki jo bom uzival v 480p... :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

:lol: kaj vse danes človek ne prebere... :lol:

No napisal vam bom majhno zgodbico....

Moj prijatelj Joco je bil strasten igralec video-iger...igral je ponavadi kar celo noč...in tudi mi s kolegi smo mu občasno delali družbo in uživali v strasti igranja video-iger...

Redno je kupoval revije o igrah in konzolah in se zatopil v njih branje...

In kakšno veselje je bilo ko smo skupaj šli kupit nov teško pričakovani špil...pa pivo na mizi in veliko žretja...in seveda nova igra...RAJ za njega...in za nas vse...

Ampak nekega pokvarjenega dne...Joco kupi PC...in neki hudobni osebki mu začnejo pihat na dušo...mu vlivat svoj strup...čuj stari pa ne ga srat z originali...škoda denarja...skoč na net...

In tako obugi Joco začne download...saj veste kaj.....omare se polnijo...police šibijo pod težko težo...ukradenega materiala...

In kaj je naj huje...v njegovih očeh ni več veselja...ni več strasti igranja...ni več tiste opojnosti...omame...samo še eno samo menjavanje iger drugo za drugo......mrtvilo...

No OKAMI je ena redkih iger, ki je vredna svoje cene in vsak pravi igralec jo bo kupil. Igra je čudovita, lepa, duhovita, igralca nekako potegne v drug svet, je kakor prepovedan sadež, ki ga želiš zaužiti in mu podariti svoj čas. Res pa je, da igra ni za puhoglavce, ki menjavajo igre drugo za drugo...saj veste na kaj mislim...

Na zdravje... :beer:

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

Oprostite za spam ampak tole je res prav žalostna in tragična zgodba :amazed:

"In kaj je naj huje...v njegovih očeh ni več veselja...ni več strasti igranja...ni več tiste opojnosti...omame...samo še eno samo menjavanje iger drugo za drugo......mrtvilo..."

Res, prav lepo je bilo slišat kako je bil vesel nad igrami, želim si res da nebi spoznal on PCja in z njim interneta ter vsega stuffa. Kajti takih je res zelo malo.

BAHAMUT you make me cry :puppy:

EDIT: Če tako lepo prebereš titsti quote z-goraj te prav strosi....tragično....

followmeontwitter.png
Link to comment

Okami :car: Včeraj vstavil plošček v ps2. Čudovita igra. Tako lepo pisan svet. Na začetku mi je šlo čebljanje osebkov malo na živce, ampak sem se navadil. Super igra. Sem ostale kar malo zapostavil. Sej, pri FFX sem skoraj na koncu zgodbe, če ne štejem še stranske kveste, ki jih hočem narediti. Najraje bi vzel ps2 s sabo v ljubljano v ponedeljek, ampak tam imam že itak C&C3 na kompu, tako da raje ne :D

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Okami zame ni nek špil vendar priznam da tudi nisem začel močno igrati marveč sem naredil le prvih nekaj stopenj učenja in ko sem pristal nekje ven vasi. Nwm kaj je bilo to in spomnim se dobro (Morda se kmalu vrnem k igranju). Vendar če je Joker prilepil 92 oceno potem igra valja.

Kar se tiče FFXII nisem mogel zaključiti kakšen mi je bil špil saj sem bil zmeden. Čisto nov sistem igranja (Obrnil sem FF1,FF2,FF4,FF5,FF6,FF7,FF8,FF9,FF10,FF10-2) in nisem se mogel navaditi na to da ni Random encounterov. Vendar sem jo preigral še enkrat in zaključek mi je bil jasen da je špil vsekakor fenomenalen. Zgodba , vzdušje (sem navdušenec Vagrant story-a ki se dogaja v Ivalice), izkustveni sistem , dolžina , obilica skrivnosti (PREMAGAL SEM YIAZMATA !!!) so me priklenili pred ekran več kot 4 mesece in v prvem igranju sem bil konec v 60 urah dočim je drugo trajalo mnogo dlje. Square čestitke in prosim ne zašuštraj FFXIII in FFvXIII

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.