Skoči na vsebino

Mrtvi piksel ki to sploh ni


MaTiCeK

Priporočene objave

Ze od nakupa PSPja sem vedno mislil, da imam en mrtev piksel, dokler nisem danes PSPja razstavil in opazil, da ima napako v tisti prozorni plastiki ki pokriva zaslon. Eno mini crno pikico priblizno toliko veliko kot piksel.

Kako preverite ce ste imeli isto smolo/sreco kot jaz, poglejte si vas mrtvi piksel iz vseh zornih kotov, ce ob majhnem premiku zgine imate verjetno slabo plastiko in ne mrtvega piksla.

A ima kdo informacije kje najceneje kupit nov originalni faceplate?

Link to comment

matiček, sploh ne kupuje faceplatov. preprosto zato, ker bo PSP grd. jaz imam sedaj drugi faceplate, in je sicer lepši kot original, vendar so navoji za analog numb zelo slabi, zato mi lik v kakem rečet in klenku kar pleše.

ti ne priporočam.

če pa že, poglej na divineo.cn

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

jah, jaz bi ti priporočal samo originalnega.

lahko pa vzameš tudi kakšnega iz serije smooth as silk, tako kot jaz. so kr vredi, samo se hitro zamažejo.

carine ni, ker so pri divineu tok prijazni da zraven na pošiljko zapišejo da je kot nekakšen gift.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Evo zadevo sem dobil in zamenjal, mislim da vseeno ni povsem originaln, ampak je pa zelo dober ponaredek. Glede na kolk sem prisparal, se je splacalo. Sedaj sem koncno resil fake mrtvega pixla. Me pa moti da je rob zaslona na levi malo prevec navzven pomaknjen in je ena 2 milimtra prehitro zacetek stekla.

Priporocam pa vsakemu, ki bo menjaval ohisje, da ima pri roki pumpo za kolo, saj drugace ne mores odprasit zaslona.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.