Skoči na vsebino

Mass Effect


Priporočene objave

masseffectv2hk.jpg

:hyper:

masseffectv2i5.jpg

X06 Demo Footage HD

gameplay

Mtv.com exclusive trailer

Težko pričakovan RPG mojstrov iz BioWare-a. Sicer govort o izidu se mi zdi da so še špekulacije a upamo na pomlad :crossfingers:

Po moji oceni sigurno še en naslov,ki je vreden nakupa šatulje360 in ob katerem se nam ponosnim lastnikom že dolgo cedijo sline.Vredu se mi zdi,da bo bojevanje v realtime pa tudi aktivna pavza se mi zdi kul že od KOTOR naprej.To vsekakor pomeni tudi obilico taktiziranja.Po do sedaj videnem se obeta tudi ogromno lokacij in svobode. Uglavnem :rock:

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
  • Odgovorov 162
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Žal bolj kot ne slaba novička.

Na IGN-ju članek,ki govori o možnem septemberskem evropskem izidu Mass Effect-a.

Govorice so neuradne, Bioware trdi, da september ni uradni 'target date' in da bo objavljen na uradni Mass Effectovi strani.

Microsoft pa tiho ,kot je že v navadi,kar se tiče Mass Effect-a,vendar se v kratkem pričakuje uradni odziv.

klik 4 novica

Ja, bil bi že skrajni čas,da nekaj pametnega izjavjo!!

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Verjetno da ne kaj kmalu.

Drgač pa gameplay zgleda :car:

..........................................................................................................

Knjigo že mam naročeno :D .Mal sem bral prologue na Mass Effect uradni strani in me je tak navdušu,da sem kar naročil.Ponavadi ne berem kej dost,sam tole sem pa reku,da bom prebral :china:

Če slučajno koga zanima, se da dobit pri nas za okol 8 € (paperback izdaja.druge očitno tak ni).

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.