Skoči na vsebino

Super Paper Mario [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 67
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...

Včeraj se je na GS vse začelo eno uro pozneje zaradi "who-knows-what". Ampak med čakanjem se je vrtela muzika iz znanih iger (Castlevania roxorz), kazalo je pomembne ljudi iz Micro-mehkega, Sony-a in iz Nintenda afkors. Kazali so se tudi najpomembnejši liki iz iger ala mario itd.

Ko se je vse skupaj začelo sta Rich Gallup in še en lepo komentirala vse, in začela sta igrat. Igra je že od začetnih sekvenc zgledala grafično zelo lepa in polna humorja. Gledal sem vsegaskupaj mogoče za malo več kot pol ure, delalo je vse perfektno, brez štekanja itd. Povem vam vsamo, da ta igra še veliko obeta. Menjavanje 2D in 3D pogleda je super in res nekaj posebnega zgleda celotna igra.

lp

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni
Si Nintendo res lahko privošči takšno ignoriranje PAL lastnikov Wiija?

Where have you been the last decade or so? :lol:

Evropski termini so, razen v redkih izjemah, postavljeni mnogo, mnogo kasneje kot ameriški/japonski .. in pomoje SPMja ne bomo videli pred koncem poletja v teh krajih. :annoyed:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Jaz bi rekel, da ne gre samo za marketing, ampak da se tu vmešata predvsem tudi sama konverzija špila za povsem drug TV format (zadeva mora laufati v drugačni resoluciji in z drugačnimi fps) ter, konec koncev, sam prevod in verjetno obsežen playtesting le-tega za štiri ekstra jezike (nemščina, italijanščina, francoščina, španščina). Je to izgovor za polletno zamudo? Ne, verjamem pa, da nekaj časa vse skupaj traja. Mesec, dva, mogoče, pol leta je pa samo mešanje sranja. :eviltongue:

Link to comment

pa bodo samo take igre za wii :wasted:

ne bo nic konkretnega kot je naprimer red steel , splinter cell , ... mariota se je spilalo pred 10 leti ko so imeli racunalniki se 1 gb placa ... zelo me je razocaral nintendo in s temi svojimi igrcami :crybaby:

ne bo nobene vec take dobre igrce 3d al pa kaksne take kot hitman , zelda da za njim gledas ?

Link to comment
Zakaj pa dobimo mi igro toliko kasneje ?!?!? Saj pa jih prakticno nic ne stane da prilagodijo igro za Pal ali ja? Res ne razumem te bedarije, ker sem se ze veselil, da bom lahko poleti med vrocimi dnevi nabijal SPM :(

Tukaj je problem prevajanja.

Kot ponavadi, ima tudi ta Paper Mario ogromno teksta, ki ga je za EU izid potrebno prevesti v francoščino in mogoče še v španščino.

To pa zna trajati.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • vrhovni

In italijanščino. Špili so na evropskem trgu vedno v vsaj petih jezikih (EFIGS), ker cepci v Italiji, Nemčiji, Franciji in Španiji ne kupujejo stvari, če niso v njihovem jeziku. Kolikor poznam sceno, ne gre samo za špile, ampak za skoraj vse možne stvari.

Zakaj dobimo Mario Strikers prej? Ker je Evropa center nogometa, v Ameriki ga pa komaj da povohajo, recimo. :)

Edit: Andurilovih pet sekund za slovenščino: v slovenščini pišemo vse jezike z malo začetnico. ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.