Skoči na vsebino

Super Paper Mario [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 67
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

In italijanščino. Špili so na evropskem trgu vedno v vsaj petih jezikih (EFIGS), ker cepci v Italiji, Nemčiji, Franciji in Španiji ne kupujejo stvari, če niso v njihovem jeziku. Kolikor poznam sceno, ne gremo samo za špile, ampak za skoraj vse možne stvari.

Zakaj dobimo Mario Strikers prej? Ker je Evropa center nogometa, v Ameriki ga pa komaj da povohajo, recimo. :)

Edit: Andurilovih pet sekund za slovenščino: v slovenščini pišemo vse jezike z malo začetnico. ;)

amm ja js sm eden iz tistih čenebi mew zeldo v italjanščini bi ostala tam ker z ang sm malo malo :fiufiu:

XD

Koper dvojezično območje js pa mam 5/4 ita.

raizssx.png
Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

Jaz bom vsekakor nabavil, samo ne 14., ker me do 20. ni. Upam, da bojo medtem špil že dobili v BBjih, da jim pod nos podturim bon za -20€ in jim odnesem špil za skoraj pol cene. :) Razen če ga v Angliji kje dobim za orenk nizko ceno, ampak nekako dvomim, glede na to, da bo šlo za povsem nov špil ..

Link to comment

Jaz bom tudi itak nabavil, da bom po nekaj mesecih končno Wii uporabil še za kaj drugega kot za GC in VC špile.

Sem ravno pred kratkim obrnil Paper Mario za N64 (absolutni must buy za 10 EUR), pa sem se imel zelo fino, čeprav sicer RPGjk sploh ne igram. Glede na to, da je Superpapirko bolj platforma, ki jih imam mnogo raje, mi bo ta kvečjemu še bolj dogajal.

Sicer pa itak na ta špil vsi že pol leta čakamo, zdaj bo pa ravno fino ogrevanje za Super Mario Galaxy.

Potegaman.jpg
Link to comment
Če ti je bil všeč Paper Mario za N64, ti priporočam Paper Maria za GC.

Tega imam itak na svoji Top 5-10 listi še neobrnjenih must play GC špilov, samo sta trenutno nad njim vsaj še Metroid Prime 1 in 2, pa kakšni Pikmini (ki sem jih že nekaj mesecev nazaj kupil, pa še niso prišli na vrsto), pa danes sem ravno po pošti dobil RE Zero. Potem pa verjetno že kar pridejo Tisočletna Vrata na vrsto. Princesko Presenečenj in RE4 bom pa itak verjetno Wii verzijo igral.

Potegaman.jpg
Link to comment

Evo, sem včeraj na ChoicesUK prednaročil SPM (imajo zadevo še vedno za superugodnih 27.49 funtov), poleg tega pa še RE4 Wii Edition za 22.99.

Zadnja dva meseca, odkar imam PS3, sem Wii sicer malo zapostavljal, bo pa zato zdaj toliko bolj veselo. Sicer pa res ne vem, zakaj bi kdo z Wiijem hotel SuperPapirkota ne kupiti, glede na to, da že nekaj mesecev ni bilo nobene orenk Wii ekskluzive.

Potegaman.jpg
Link to comment

Nintedo je izdal opzorilo, da lahko spil frizne na specificni tocki, ce ne vzames enga kljuca. V kratem bojo baje tudi spile menjavali, ce bo koga to fesjt motlo.

Se najava:

When you are playing Super Paper Mario in UK English, German or Spanish, a problem can occur in a very specific situation. Since the situation where the error occurs is so specific, it’s very possible that you may not experience any issue at all.

At the start of Chapter 2-2, you will come across a character called Mimi. She will tell you to go to the farthest room on the first floor to meet a character called Merlee. Enter that room and press the green switch. A trap will be triggered, and a spiked ceiling will descend upon Mario. Before the ceiling reaches him, flip into 3D and jump on it to find a key.

If you pick up the key, you won't run into any problems. Use it to open the locked door to Mimi's right. However, if you talk to Mimi without picking up the key, the game will freeze. You will then have to turn off your Wii console and start again from your last save point.

Please note that your game freezing up will not do any damage to your Wii or the game itself, but we do sincerely apologise for this error and the inconvenience caused to your gameplay experience.

While you can avoid the problem as described above, we want to give you the opportunity to replace your Super Paper Mario game disc with a new version that doesn’t contain the error. Details about the replacement procedure will be announced shortly on this website.

We hope this problem doesn’t stop you from enjoying Super Paper Mario and would once again like to apologise for any inconvenience caused.

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.