Skoči na vsebino
  • Sometimes
  • No News = Good News
  • Sometimes
  • Battlefield 5 open beta is all you need!
Vpiši se za sledenje  
Tr0n

Super Paper Mario [Wii]

Priporočeni prispevki

pri prvem pravem šefu sem crknil od smeha...sej boste vidl

važn da je treba les spravljat iz gozda :yuck:

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ja res super špil, moja prva igra za wii poleg sportsa, upam da pride še kakšen dober naslov.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Ja res super špil, moja prva igra za wii poleg sportsa, upam da pride še kakšen dober naslov.

16. novembra pride Super Mario Galaxy, umes pa še Metroid Prime 3. S tem, da bo SMG verjetno the igra letošnjega leta. Aja, glede SMG: kaj ko bi malo zamorili BBju za prednaročila?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

fak, imba igra. Sem pr taprvem šefu, ki ima zlo specialen uvod, sam kaj k hudiča ne morem premagat. Koncept igre se mi zdi fenomenalen in mi nikakor ni žal tistih 50€.

Uganke so že pri prvem poglavju izjemno domiselne, me prov zanima kaj bo naprej...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
fak, imba igra. Sem pr taprvem šefu, ki ima zlo specialen uvod, sam kaj k hudiča ne morem premagat. Koncept igre se mi zdi fenomenalen in mi nikakor ni žal tistih 50€.

Ko gre v po tleh mimo tebe, urno v 3D in skoči na hrbet...potem pa sledi druga faza bitke

Aja, še to : tudi SPM ima nekaj podobnega kot Cave of Ordeals v Twilight Princess. Je pa tle keč - če greš enkrat vun, moraš še enkrat preigrat celotnega...

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Zanima me nekaj kaj je treba naredit ko obijes nekega bosa (bolj na zacetku 2 stage) mors neki na njega skakat in pol loh gres skos ena vrata in pol ne wem kam pol ... :beer:;)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Kaj takega pa tudi od Nintenda ne bi pričakoval

2007-09-27_lol.jpg

gre za joke, boste vidl ko pridete v 5 poglavje

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Bah, chapter 2-3 je meni osebno eden vrhuncev igre (takoj za čisto preveč legendarnim in totalno sick geekovskim 3-4 (dating simulator :car: ), kar pa itak v filmčku omeni). Kasneje se žal igra začne malo vleči.

Sem ravno obrnil zadevo, zdaj samo še karte kolektam in treasurje in recepte, tako da bom vse na 100% naredil. Se pa strinjam, da je taprvi Paper Mario veliko boljši. Saj ta je tudi kul, itak več kot vreden svojega denarja, samo taprvi je bil vseeno veliko boljši. Je pa zgodba meni kar huda (za take sorte špil), pa precej je takih čustvenih trenutkov, na koncu sem se skoraj zjokal. Humor je pa itak čisto bolan.

Aja, meni je pa v petem chapterju "juhica!" napisalo. Uf, me kar mika, da bi šel še enkrat od začetka, da bi mi napisalo "zan za precednika!", da bi končno jaz imel eno fino slikico za pod ime.

No, pa me zanima, kako zelo ste vi to zadevo obrnili? Ste naredili oba Pita in koliko ste zadev kolektali? Pa vaši rekordi na arkadicah, kakšni so? Jaz bom itak zadevo špilal, dokler ne bom vse na 100% naredil, čeprav se bošček RE4: Wii Edition že malo jokca, da ga končno že enkrat začnem obdelovati (sam je kriv, kaj je pa prišel pozneje kot Papirko, sem itak oba skupaj naročil).

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

V poglavju 1-3 prideš do Star blocka, ki naj bi ga od spodaj zadel, da se podre. Lahko kod pove kako to izvedeš?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

jaz sem zdaj zmagu unga g33kovskega kuščrja, sam ne najdem naslednga heart pillarja. help pls.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Js pa ko to igrco igram mi vedn na istem placu stekne zej pa nwm al je kj z igrco narobe al je s konzolo kj narobe???

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Meni se zdi da je neka napaka v igri(moraš nek ključ prej dobiti).

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Js pa ko to igrco igram mi vedn na istem placu stekne zej pa nwm al je kj z igrco narobe al je s konzolo kj narobe???

Na prejšnji strani si poglej post od raveerja, ki se verjetno nanaša prav na tvoj problem.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

men je zakon špil zej mi pa negre več nevem a je napaka v špilu al sm jz blesav!

sm pri enem modrem kipu ki naj bi pritisnil - in 1 skupaj pa kr ne dela pa sm 100x probu .

pomoč :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje