Skoči na vsebino

Super Paper Mario [Wii]


Priporočene objave

  • Odgovorov 67
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

fak, imba igra. Sem pr taprvem šefu, ki ima zlo specialen uvod, sam kaj k hudiča ne morem premagat. Koncept igre se mi zdi fenomenalen in mi nikakor ni žal tistih 50€.

Ko gre v po tleh mimo tebe, urno v 3D in skoči na hrbet...potem pa sledi druga faza bitke

Aja, še to : tudi SPM ima nekaj podobnega kot Cave of Ordeals v Twilight Princess. Je pa tle keč - če greš enkrat vun, moraš še enkrat preigrat celotnega...

 

 

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Bah, chapter 2-3 je meni osebno eden vrhuncev igre (takoj za čisto preveč legendarnim in totalno sick geekovskim 3-4 (dating simulator :car: ), kar pa itak v filmčku omeni). Kasneje se žal igra začne malo vleči.

Sem ravno obrnil zadevo, zdaj samo še karte kolektam in treasurje in recepte, tako da bom vse na 100% naredil. Se pa strinjam, da je taprvi Paper Mario veliko boljši. Saj ta je tudi kul, itak več kot vreden svojega denarja, samo taprvi je bil vseeno veliko boljši. Je pa zgodba meni kar huda (za take sorte špil), pa precej je takih čustvenih trenutkov, na koncu sem se skoraj zjokal. Humor je pa itak čisto bolan.

Aja, meni je pa v petem chapterju "juhica!" napisalo. Uf, me kar mika, da bi šel še enkrat od začetka, da bi mi napisalo "zan za precednika!", da bi končno jaz imel eno fino slikico za pod ime.

No, pa me zanima, kako zelo ste vi to zadevo obrnili? Ste naredili oba Pita in koliko ste zadev kolektali? Pa vaši rekordi na arkadicah, kakšni so? Jaz bom itak zadevo špilal, dokler ne bom vse na 100% naredil, čeprav se bošček RE4: Wii Edition že malo jokca, da ga končno že enkrat začnem obdelovati (sam je kriv, kaj je pa prišel pozneje kot Papirko, sem itak oba skupaj naročil).

Potegaman.jpg
Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.