Skoči na vsebino

Prilimaj sliko svoje majice


Priporočene objave

  • Pred 4 meseci ...

Zanimivio, kako se ljudje osredotočajo samo na Game of Thrones. Skoraj bi si mislil, da je to zgodba zase, čeprav če greste brat knjige, je to samo prva knjiga od trenutno petih, načrtovanih jih je skupaj 7. Sej serija je bila kul, ampak je nisem pogledal do konca, tako da ne vem točno kje se konča. Sem pa potem kupil prvi dve knjigi in zdaj lepo berem, v kratkem bom kupil še naslednji dve, in potem najbrž še naslednji dve itd. Kar želim povedat je, da se v GoT zgodba šele prav začne in lepote knjig, vsaj teh od začetka je v tem, da ne rabiš čakat na naslednji del. Pa še precej večje doživetje je po moje, ker zadnje čase vse filme, serije in to spremljam bolj pasivno.

Najbrž to ni pravi prostor za propagiranje branja, ampak A Song of Ice and Fire je res ena zgodba, ki ji večina drugih ne seže niti do kolen. V knjigarnah Mladinske knjige oziroma preko emka.si se da kupit posamezne dele v angleščini za 8€ pa drobiž- slovenske izdaje so menda dražje, sploh če kupiš trdo izdajo, ampak meni so broširane dovolj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 1 year later...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.