Skoči na vsebino

Formula F1


Priporočene objave

  • Odgovorov 194
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Evo, pričakovan vrsti red. Kako je lepo brat izjave članov Scuderie Idiota (rabidni Ferrari retard fani), da so ostali na postanku ali dveh več.

Renault pa totalno v pizdi :rockbrow:

Drugače pa, kaj jim dogaja pri HRT, da zadevo konvertajo iz 16:9 v 4:3, nakar vse skupaj izgleda, kot bi gledal zumiran posnetek

 

 

Link to comment

Matr, tako zanimive sezone pa že dolgo ne. Trije dirkači si delijo prvo mesto na lestvici, četrti pa je zgolj 5 pik dol. Čeprav me je Alonso danes precej negativno presenetil, a je že od petka jamral, da mu setup avta ne ustreza.

Hamilton je IMO zvezda prvih treh dirk, saj malodane pwna vse po spisku, kljub temu, da mu zmaga še manjka. A če McLaren v temle mesecu pavze naredi še dodaten korak naprej, potem prva zmaga zanj ne bo več nič nenavadnega. Če bo šlo tako naprej, potem bo drugo leto on prvi voznik moštva.

Obenem pa je krasno gledati, kako se BMW Sauber zanesljivo bliža Ferrariju in McLarnu. Upajmo, da ju ujame, da bomo imeli šesteroboj na vrhu. :ihih:

 

 

Link to comment

Zanimiva tekma, ni kaj. Veliko prehitevanj na sredini in v začelju kolone. Pa tudi v ospredju ni manjkalo napetosti - vsa čast kosmatemu Niku, da je folgal tempo prvih štirih.

Dobra dirka tudi Cubeheada, ki je dobil krila, dokler se ni razpočil. :) Žal mi je tudi, kakšne vidne usvrstitve underdogov - Super Aguri. Komaj čakam, da se karavana F1 preseli na evropska tla. Še posebej, ker želim videt, kaj zmore Hamilton na stezah, ki jih pozna.

Drugače pa ponoven polom okoljevarstvenikov. :ihih:

PS: joj, kako mi gre počasi že na živce Raikoholikov kremžlav obraz po tekmi.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
Massa je bil jezen k sam satan:) Alonso ga je opral v dezju z lahkoto ( sam ni blo glih znanje ampak po moje avto/gume ) al pa mogoce vecje jajca.

Skoda mi je bilo pa hamiltona... Bo pa drugi teden spet zmagu:)

LP,Sandi

ni nujno da bo spet zmagu lahko da bo na treningu zmagu na dirki pa ne al pa lih ubratn.

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.