Skoči na vsebino

Formula F1


Priporočene objave

  • Odgovorov 194
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ej kko ste lohka za tega niggerja grdga neumnga hinavskega navijal massa si res zasluž k je res "fant od fare" ne pa ta nigger :rockbrow: :rockbrow: :rockbrow: :rockbrow: :bleh: :bleh: :bleh: :roll::roll::roll: :uke: :uke: :yuck::yuck: :wtf: :wtf:

Ej to je rasizem, (to kar bom jz dele reku ni!) sluza sluzasta kako se je uštulu tja, masa bi mogu zmagat...

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Bravo Hamilton :car: navijala za njega :rock: vesela vesela ;) takšne dirke pa še ne. :objem:

Mi je bil najboljši del dirke to, ko so v ferarijevi garaži že mislili, da so zmagali, ko je Massa čez cilj prišel, potem pa :disbelief: :doh: :tard: kakšni pogledi so bili to. :lol:;)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment

Jst pa nisem za hameltona..

Najprej mi je bil sicer vredu pa kul, pa mal se mi je smilu k je folk dvomu u njega pa to..Sam dej se mi je pa nekak prikazal koker sebična samovščena svinja, pa ga nemaram.. :chicken:

+Zmeraj sem bil za Ferrarija, odkar gledam formulo..

Drgac je pa zanimiv tko..alonso je bil tud svinja, ko je bil nr.1, dej k je pa mal padu, je pa krnaenkat spet nedolžen..

Sej ce upostevas d ma krep avto, pol si kr zasluz čestitke za svoje uspehe to sezono..

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...
  • 2 tednov kasneje...

Dejansko se je nekaj govorilo, da bi naj naslednje leto televizijske pravice spet odkupila TVS2 in da bi potem kupili še Ališiča. Dokaj razumna zadeva po moje, Pop TV ima zdaj itak Moto GP in Keržišnika, dveh komentatorjev na prizorišče zgleda niso zmožni pošiljati, tako da jaz pozdravljam take situacije. Nacionalka je itak podn kar se tiče programa.

Drugače pa bi se naj za sezono 2013 pripravljali tudi neki novi motorji, baje z 1.6 oziroma 1.8 litri prostornine, štirje cilindri, dvojni turbo in te zadeve. Kar se mene tiče malo čudna zadeva... Nek vrh motošporta in oni grejo šparat al kako? Sicer sam bog ve kaj bo iz teh malih motorčkov nastalo, ti wizardi itak delajo čuda. Šlo naj bi tudi za pomoč pri razvoju osebnih vozil, ampak meni to še vedno ne gre skupaj. Če je Formula 1 bi jih mogli pustit naj se znorijo, naj avti letijo 400 na uro, magari se kdo ubije. Ko v starih cajtih, pa da vidimo kdo je pravi ded pa kdo lahko sestavi najboljši avto. Zdaj je pa vse skupaj šlo čisto v neki biznis, zmagujejo ekipe, ki nimajo z motošportom druge veze kot preko dnarja, šoferji so pa glihkaj iz pubertete.

Res, čisto brezveze je postalo vse skupaj. Letos še tankat niso mogli več... Skrb za okolje pa to, nizka poraba. Ja pizda no, kak pa gre to skupaj - po eni strani bi vsi bli radi čim hitrejši, po drugi pa gledajo na bencin. In spet smo pri razvoju osebnih avtov - ne vem zakaj potem ne začnejo delat F1 z baterijami al karkoli, sej ne boš rešil sveta če bo tvoj avto spil 20 litrov več na dirko. Groza v glavnem.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Dejansko se je nekaj govorilo, da bi naj naslednje leto televizijske pravice spet odkupila TVS2 in da bi potem kupili še Ališiča. Dokaj razumna zadeva po moje, Pop TV ima zdaj itak Moto GP in Keržišnika, dveh komentatorjev na prizorišče zgleda niso zmožni pošiljati, tako da jaz pozdravljam take situacije. Nacionalka je itak podn kar se tiče programa.

Pogodbo je RTV podpisala do 2013, vrača se Mirsad.

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.