Skoči na vsebino

PS3 SLO GamerTags


mjugen

Priporočene objave

  • Odgovorov 217
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Hej, hej, hej! Čakaj ti malo! Kaj si kmet rekel meni ali si to mislil sebe? Ker, če sem jaz kmet, ker sem te opozoril na gumb ''uredi'' potem je 3/4 ljudi na tem forumu kmetov. Kajti teh 3/4 bi te enako opozorilo, jaz sem bil pač prvi. Žaljivke pa tu res niso potrebne. Ker izgleda, da slabo sprejemaš kritiko, kar pa ni lepa lastnost :a_a: No, ja. Zamerim ti ravno ne, ampak drugič se prosim vzdrži takšnih komentarjev. Velja? :crossfingers:

No, zdaj pa nazaj na temo :china:

Link to comment

No, bom še jaz svojega napisal, naj vam bo: Potegaman.

(Še "kratka" obrazložitev, kje je fora tega imena. Junior je bil na PSN itak že zaseden, zato sem raje napisal čisto drugačno ime, kot pa da bi nekaj bluzil. Potegaman je v bistvu zdruzek besed Potemkin in Megaman. Potemkin je lik, ki ga igram v svoji najljubši seriji pretepačin Guilty Gear, Megaman pa itak vsi veste, kaj je. No, zdaj je pa fora v tem, da obstaja nek video na Youtubu, link sledi spodaj, ki je v bistvu pač neki random Potemkin combo video za najnovejši del serije GGXX: Accent Core. Fora je pa v tem, da temelji na nadlegendarni igri Megaman 2 za NES, ki je itak ena najboljših iger sploh. No, poglejte video, vam bo vse jasno. Ko sem jaz to zadevo nekaj mesecev nazaj prvič videl, se mi je jasno čisto spipalo, ker je res zelo dobro narejen, samo, če pa niste igrali Megaman dvojke, potem je pa itak brezveze vse skupaj. Najbolj sick pri vsem skupaj pa je muzika, sicer je tukaj na trenutke malo čudna, ker je sestavljena iz dveh muzik in ni najbolje skupaj dana. Sicer pa gre za eno izmed tone verzij Okkusenmana, remaka nadlegendarne pesmice iz Megamana 2, Dr. Wily Stage 2. O tej pesmici sem že nekoč bluzil v temi "Kaj trenutno poslušaš", kjer je tudi link do enega veselega Okkusenmana v izvedbi ene vesele deklice.)

No, zdaj veste, od kod meni tako butasto ime. Pač gre za bolj interno Pretepaško foro, samo je res legendarna. Je pa pač interna fora, zato je vsem ostalim krneki.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.