Skoči na vsebino

Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • vrhovni

Če slučajno še ne veste, Rockstar bo čez dobrih 13 ur in pol (pri nas torej točno ob polnoči) razkril Grand Theft Auto 4 s prvim trailerjem iz špila.

Pričakovanja? Želje? Kritike v naprej? Karkoli o GTA4, pišite v ta topic.

http://www.rockstargames.com/IV/

Ko se bo vedelo, kateri sistemi so v igri, bom topic prestavil v ustrezen podforum. Mogoče ga bo treba pa pustiti kar tukaj .. ? :ihih:

Link to comment
  • Odgovorov 123
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

js pričakujem kakšno žival, rolke pa roolerje pa tut hude avte, letala,helikopterje, ladje več novih orožij različne obleke pa da si lahko belec in si karakter narediš po svoji izberi. "you think i´m a biatch because the way i drees" says CJ (carl johnson)

:cough: homies ower here <-----dobri časi

Link to comment

Mah super, lih ob enih zjutraj po nasem cajtu bo to.

Tudi sam nisem lih fan GTAjev, se najvec sem ga igral na PSPju, ker takrat nekako ni bilo se dobrih iger.

Veselilo bi me, ce bi res vkljucili kaksne rolke, rolerje in bmxe. Seveda zgolj, ce bi stvar izpilili, tako da bi bila vsaj podobna kaksnemu toncku iz preteklosti.

Po drugi strani se mi zdi bolj verjetno, da bodo naredili stavbe, v katere bos resnicno lahko sel. Predvsem kaksni shopping centri polni ljudi bi pomoje prikazali moc next gen konzol.

Kakorkoli, ju3 zjutraj bomo vedli. Tisti, ki boste bedeli, pa se nocoj!

Link to comment

Trailer bo na voljo točno ob polnoči in ne ob enih zjutraj. Komaj čakam, saj sem velik fan GTA serije. :love:

''The official trailer for Grand Theft Auto IV is only a few days away as of this writing, and publisher Rockstar has promised that it won't just be some infuriatingly quick teaser. Instead, it'll offer up the first substantial look into what the game is all about, and internet speculation over what that might be has kicked the rumor mill into high gear.''

Link to comment

V bistvu je (IMO, afkors). Moja teorija je, da gre za ruskega mafijca, ki je pobegnil v ZDA, ker hoče doseči več.

Kakorkoli, upam, da se Rockstar ne vrača k konceptu omejenega mesta, ki smo ga videli v GTA I, II, III ter Vice City. Dosedaj so pokazali zgolj NYC, lepo pa bi bilo videti tudi podeželje. Sanjska bi bila celotna zvezna država NY. :D

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Če bo šlo za koncept večih mest na eni mapi tak ko GTA SA, potem bo po moje polek New Yorka še New Jersey, pa kaki Washington, v glavnem nekaj iz vzhodne obale.

Za igro pa, kake živali bi ble fajn, pa full modding kar se tiče oblek pa tega, mogoče tud avtov. Mogoče bi blo fajn, če bi si lahko stanovanja po stolpnicah kupoval, pa da nebi bla povsod ista. Všeč bi mi blo tud, če bi bil način kraje vozil isti ko pri Mafii na pcju (si šel k enemu mehaniku, pa ti je pokazal, kak se avto odklene, drugače ga nisi mogo vkrast) :lol: Pri tej Mafii so bli avti tud združeni pod raznimi znamkami, kul bi blo, če bi blo tu podobno :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.