Jump to content

The Last of Us Part II

Ozi doživlja igričarske vrhunce s PRESS izvodom ter obenem v nizkem štartu pripravlja early-preview, ki bo ta petek 12/06
Prvi vtisi o TLOU2
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Sign in to follow this  
Anduril

Grand Theft Auto IV

Recommended Posts

Čez GTA1 in 2 ga ni za moje pojme ! :eviltongue:

Največ realizma....to mi je bilo glavno. Pa kaj če je bilo 2D ? It waz fun, anyway.

Dobri stari časi.

Čez GTA1 in 2 ga ni za moje pojme ! :eviltongue:

Največ realizma....to mi je bilo glavno. Pa kaj če je bilo 2D ? It waz fun, anyway.

Dobri stari časi.

Se popolnoma strinjam... GTA 1 rulz! :car::rock::rock:

Na IGN.com je bilo oblavljenih nekaj svežih detajlov iz GTA IV, in sicer, letala naj bi bila izključena, a bomo še vedno lahko leteli s helikopterji. Podobno kot v GTA SA si bo tudi tukaj moč najti punco, plezali pa bomo baje lahko tudi po telegrafnicah :lol:

Še link:

http://ps3.ign.com/articles/782/782956p1.html

Na IGN.com je bilo oblavljenih nekaj svežih detajlov iz GTA IV, in sicer, letala naj bi bila izključena, a bomo še vedno lahko leteli s helikopterji. Podobno kot v GTA SA si bo tudi tukaj moč najti punco, plezali pa bomo baje lahko tudi po telegrafnicah :lol:

Še link:

http://ps3.ign.com/articles/782/782956p1.html

keri k...i letala so najbolša pr san andreasu razsturajo k maš unga potniškega k je velk k cel los santos al kaj je že... pol pa sam v stavbo :lol:

Res škoda ja, sam zgleda da bo tale mapa tolk mala da nebo melo smisla vozit kakega reaktivca... Če glih je bla Hydra zakon v SA. Po moje bo podobno ko v Vice Cityju, tam je bla pa mapa tanajbolša od vseh, IMO.

Uh GTA IV mi zgleda zmer boljši, pa čeprov mi je bil že GTA:SA en izmed najbolših na pc. can't wait :cool:

Ja jst tud komi cakam, da ga dobim...pa upam, da bos loh su na kepco jagodnega sladoleda h bosancu :drool:

Zadnje čase se je ful govorilo, da naj bi X360 "oviral razvoj igre" al neke takega... se pravi da bo na X-u igra nareta slabše kot na PS3?

Upajmo da ne...

skrbi me za motorje ali bodo ali nebodo ker v trailerju jih ni blo vidt pa tut na slikah jih nism vidu :( ngr 500 :beer:

Mja, ker nimajo vse 360 diska, pri taki igri pa je fejn met disk zaradi streama podatkov, vse pa zaradi te bedne core verzije, ki bi jo mogo microsoft že davno odjebat, jebat ga naj si folk kupi disk, če hoče gta4 igrat. Zdaj pa vbistvu najebemo mi, ki imamo disk in na koncu tudi ps3 userji, ker primarni razvoj teče za 360.

:beer:

ebat ga naj si folk kupi disk, če hoče gta4 igrat.

Thumbs up for that one!

a kdo ve za katere konzole bo izšel tale GTA NY? upam da na DS :tepen: ne ne hec, mene sam zanima na kere konzole pride, tnx :beer:

X360 & PS3, čez čas pa najbrž še za PC. Wii mu ne bi bil kos.

Komaj čakam in na srečo bo takrat že konec šole :beer:

(mislim za ta novi trailer, da ne bo pomote)

Ce se bo dogajalo v "NY" upam da bo v igri tudi Central park.

p.s. Kaj pa spilanje preko neta?

Glede multiplayerja je takole ne...

Do zdaj niso Rockstarovci povedali nič določenega, all out deathmatcha pa baje le nebi blo... Določeni načini pa sigurno bojo (jaz bi reko da kako dirkanje, pa mogoče kake co-op misije pa to). Počakajmo do trailera, nekak se mi zdi da bi lahko predstavli tud kaj v zvezi z online igro