Jump to content

The Last of Us Part II

Ozi doživlja igričarske vrhunce s PRESS izvodom ter obenem v nizkem štartu pripravlja early-preview, ki bo ta petek 12/06
Prvi vtisi o TLOU2
  • Early preview embargo za TLOU2 se konča ta petek
  • Crytek razvijalec izjavil "PS5 nedvomno boljši"
  • Ghost of Tsushima izid potrjen za 17/07
  • Cyberpunk 2077 izid prestavljen na 19/11
Sign in to follow this  
Anduril

Grand Theft Auto IV

Recommended Posts

Glede multiplayerja je takole ne...

Do zdaj niso Rockstarovci povedali nič določenega, all out deathmatcha pa baje le nebi blo... Določeni načini pa sigurno bojo (jaz bi reko da kako dirkanje, pa mogoče kake co-op misije pa to). Počakajmo do trailera, nekak se mi zdi da bi lahko predstavli tud kaj v zvezi z online igro

Rekl so, da bo free roam 4 player coop, neki tazga kot Crackdown le z 4 playerji.

Coop je zakon in pri GTA bo se bolj :D

Upajmo, da bo letos podpora za MP iz Rockstarove strani ne pa iz nekega fan pejđa :D

Skoda da so ga prestavl za naslednje leto. Bil je eden najbolj pricakovanih spilov, na moji listi.

Ja ... glede tistga spešl edišna -> R na torbi more bit vsaj bel, al pa crn in z rumeno obroblen ... tk ko njihov logo :drool:

bos pa baje dobil tut neko kocko zravn ... (in dildo ^^)

...Niko?... Niko?... NIKO?

Manj ruskega imena pa res niso mogli izbrat, madona... :doh:

Sicer pa... A se samo meni zdi, da je v tem trailerju prisotnega na oko ene 10% tekočega gameplaya? Vse ostalo se namreč zatika 100 na uro... Če je to iz verzije za 360, si ne upam pomislit kako bo stvar izgledala šele na PS3... :rockbrow:

Bomo vidli no. Tudi Gearsi so se v trailerjih zatikali ko hudič...

Ful se zatika ja. Meni sploh ni všeč vse skupaj :( No sej, bomo vidli. Po moje si bojo že neke zmislili da bojo to popravli

olol, tam ko se niko pele z motorjem po zandnjem kolesu piše namest suzuki piše shitzu :D

Joj kaj bi dal, da bi mi ta igra laufala brez zatikanja. Btw je to moja najbolj pricakovana igra (dada bolj od Brawla ;) ). In upam , da bo imela tudi kaj narave (kot GTA SA).

morda se motm, morda ste že ke napisal ampak baje da bo ta Niko Srb al pa Hrvt - tko da bosanc baje

morda se motm, morda ste že ke napisal ampak baje da bo ta Niko Srb al pa Hrvt - tko da bosanc baje

kwa ti to pomen stari ey :doh: :doh:

Niko je rus ...zakaj mesas vzhodno evropo z jugom ?

ampak ime pa ni najbolj rusko, ka-li?

meni ime dddeluje bol bosansko, srbsko, ne pa nek rus.... bol bi blo, če bi bil boris al pa aleksander al neki. niko ni dobr ime IMO

kokr da je važn kaj je srb, bosanc, hrvat, rus oblač se še vedno čefursk... drgač pa mal bodte bl pozorni na nov trailer kako govorijo na začetku ...BRAVO BARACARU !!! :lol::beer:

Že od začetka ko so prvič pokazal pre-trailer se ve da je Niko rus.

Tko da folk umerte se mal.

Mene te mafijske igre sploh ne privlacijo, ampak izgleda malo boljse, kot prejsni GTAji, kjer si risal grafite. :doh:

Bo za povohat, ko igra izide. :P

To bo pomoje GTA z najboljšo zgodbo doslej.

To bo pomoje GTA, z največ vodke doslej... :lol: