Skoči na vsebino

Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • Odgovorov 123
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

A kdo misli da bodo kaki GTA packi z Xboxami tokrat?

Se ne ve. Verjetno ne.

Ker nevem ce bi pocakal z nakupom boxa do izida GTA4 ali ne. Pa tudi razlika med Xbox in PS3jem me zanima. Z tem pa ne mislim na excluzivno vsebino. Zgolj na hitrost in kvaliteto tekstur.

Glede nakupa nevem...

Rockstar pravi, da bo grafično na obeh konzolah enak (kar ni nujno). Razlike razen ekskluzivnh vsebin so:

- PS3 bo imel sixaxis support za različne vragolije

- online service se zna zelo razlikovat po kvaliteti

- PS3 se bo verjetno lahko inštaliral na disk in imel posledično boljše loading time

Vse kaj je dozaj pokazano je z Xboxa al PS3ja?

Za vse 3 glavne filmčke je Rockstar reku, da so posneti na xbox 360. Kar ne pomeni nič, btw.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ce pa pravijo da ni. Da sony denaja da je v 40gb 65nm chip not.

Sony Confirms 40GB PS3s Don't Use 65nm Chips

Če se prav spomnim, je bilo pred parimi meseci to tako nekako:

1)Pojavijo se govorice, da se v 40GB verziji

nahaja 65nm CPU :thumbup:

2)Nekateri pri Sony PR to zanikajo :headscratch:

3)Kaz Hirai, šef Sony Computer Entertainment-a potrdi, da se v 40GB verziji

le nahaja 65nm CPU :doh:

:lol::lol::lol:

Link to comment

PS3 version has better aliasing but X360 version uses more vibrant colors (kar se itak da regulirat v nstavitvah LCDja).

Aja pa:

"Niko is a master at Krav Maga, a fighting style used by Israeli Special Forces."

http://youtube.com/watch?v=CgeU312nTH0&feature=related

Baje je melee combat zarad euphorie tako fluid in naraven da kr hudo. Imaš vse od brc, headkickov, blokad, celo razorožit se bo dal nasprotnika. Že v Saints Row sem se večino časa zajebavau z melee tole bo pa še next level in se mi uporaba orožij sploh ne zdi več fun.

:bringiton:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Sam sem se odločil, da bom kupil Xbox verzijo predvsem zaradi exclusive content in joysticka. Nekje sem prebral, naj bi exclusive content bil mnogo večji kot si nekateri predstavljamo. Pisalo je da bosta obe episodi približno tako dolgi kot San Andreas ali Vice City.

GTAIV DLC

* When MS says exclusive, they mean that no other system can have DLC content for GTAIV

* It will be bigger than a lot of people think. GTA3 Vice City and San Andreas were basically expansions of GTA3. Think of the DLC that way. We are talking major expansion for GTAIV

* No price has been discussed yet. It’s up to Rockstar on whether or not they will charge for it

* If successful, DLC may be the new way to deliver GTA expansions

Link to comment

To je res, 50 miljonov je dost za cel nov next gen špil. Po drugi strani pa tud vemo, kako MS rad napihuje stvari in se posložuje marketinških for ala breathtaking, jawdropping content.

V vsakem primeru, če bo res 100 ur gameplaya v GTA4 v normalnem/casual playthroughju in potem še content vreden 50 miljonov bo ziher zadeva zakon. Jz samo upam, da bodo v ta content vključl coop.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Kaj ti meniš, da bo Xbox dobil par avtov, orozij in 2 extra misji za 50 milijonov dolarjev? Think again...

Ok, ker se mi je za kregat, in ker nikjer nisem reko, da bo Xbox dobil par avtov, orozij in 2 extra misji za 50 milijonov dolarjev, sem si zračunal, da je mel GTA San Andreas 196 vozil in 31 orožij (ostali itemi ala fotoaparat, spray can itd. niso všteti). Ti meniš, da bo en expansion tak obsežen?

Kaj pa bo kaj multiplayer? Mislim predvsem online play in ne neki bedni split screni. Je kaj konkretnih podatkov o stevilo playerov, nacinih igranja?

Ok, sem malo preiskal tale multiplayer, in našel tole:

GTA IV will contain a deep multiplayer mode, including deathmatch, team play (”Cops ‘n Crooks”), and some sort of ranked cooperative missions. Our source specifically talks about modes called “Deal Breaker,” “Bomb da Base,” and something called “Hangman’s Noose,” but gives no further details. The game will also feature ranked multiplayer races, likely across the game’s open roads of Liberty City. Vir

Nič kaj uradnega, bolj kot ne same špekulacije. We'll find out soon enough.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sam sem se odločil, da bom kupil Xbox verzijo predvsem zaradi exclusive content in joysticka. Nekje sem prebral, naj bi exclusive content bil mnogo večji kot si nekateri predstavljamo. Pisalo je da bosta obe episodi približno tako dolgi kot San Andreas ali Vice City.

GTAIV DLC

* When MS says exclusive, they mean that no other system can have DLC content for GTAIV

* It will be bigger than a lot of people think. GTA3 Vice City and San Andreas were basically expansions of GTA3. Think of the DLC that way. We are talking major expansion for GTAIV

* No price has been discussed yet. It’s up to Rockstar on whether or not they will charge for it

* If successful, DLC may be the new way to deliver GTA expansions

Tako velik kot SA in VC sigurno ne bo. Tako da ne sanjaj.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.