Skoči na vsebino

Halo 3 savegame problem


rolihandre

Priporočene objave

Torej par dni nazaj sem kupil nov xbox in Halo 3 zanj. Ko sem zadevo uštartal sem probal par minut igrat solo game. Po tistem sem konzolo povezal z XBL (takrat mi je sistem določil nov random gamertag) in hotel naprej jit igrat Halo 3. Ampak takrat nisem več mogel dat continue ampak sem moral jit igrat od začetka. Glede na to da je bilo samo par minut igranja in, ker sem mislil, da je to problem, ker preklopil iz offline na online način. Ampak očitno ni. Potem sem spet igral solo game kar nekaj časa, šel sem tudi online in vse. Kasneje sem samo zamenjal gamertag, ker tisti, ki mi je bil dodeljen ni bil ravno najboljši. Torej profila in nič nisem spreminjal - samo gamertag sem zamenjal. In hudič prokleti od Haloja mi spet ni pokazal opcije continue. Najbolj hecno je, da ko pogledam na disk je savegame še vedno tam - owner je moj sedanji gamertag vendar pa je naslov savegamea moj stari gameratg. A je kako mogoče dobiti tisti savegame nazaj?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.