Skoči na vsebino

RAČUNALNIŠKE REVIJE


Katero računalniško revijo berete najraje  

66 glasov

  1. 1. Katero računalniško revijo berete najraje



Priporočene objave

  • vrhovni

Edino Jokerja vsake toliko, ko se v eni številki nabere meni dovolj interesantnih člankov. Bi ga z veseljem kupoval vsak mesec, pa je draaaag. :red:

Zakaj Joker? Ker imajo zanimive članke, svoj edinstven stil, Snetija in pa predvsem dbest slovenščino, kar za kogarkoli drugega težko rečem.

Link to comment

-Za igre Joker, ter Gamezone (ki ga ni več, vsaj kar se tiče tiskane oblike :petting: ).

-Za Hardware PC Format, ter SW Power.

Naslpošno pa mi je najboljš Joker. Res je tudi, da pri Jokerju ni veliko opisov strojnih zadev, ampak ko so, dobesedno zownajo. :lol: Tu mislim predvsem na tiste primerjalne teste/članke (gr. kartice, procesorji,...). Druge lastnosti pa je že Anduril omenil 2 posta višje.

Link to comment

Gamezone spada med revije, ki jih ima preko VideoTop. V dalnjih casih so priceli s izdajanjem PCGamerja, ki je propadel. Nato so poizkusili s PCFormatom, ki se muhasto drzi se danes. Vmes so izdajali se T3. Njihova zadnja pogruntavscina je pa GameZone.

Potem so pa tukaj se druge revije Digitalna Kamera (ta mi je vsec), FHM in davno propadli slovenski playstation magazin.

Sej ne recem, trudijo se nonstop, a kvantiteta ne pomeni kvalitete.

Sam berem redno revijo Joker od stevilke 34, narocen sem pa od 50 stevilke. Drzi, revije ne preberem vedno, a mi sluzi kot ultimativno sralno ctivo. Povrhu pa mi siri obzorje z raznimi vedezi.

Link to comment
ter Gamezone (ki ga ni več, vsaj kar se tiče tiskane oblike :petting: ).

Koliko jaz vem se gamezon še vedno tiska. Po celi Ljubljani so reklame o GZ in PCF-ju.

Odpri stran 6 v najnovejšem gamezonu (aprilska številka, izdana 15. marca- imela je 5-dnevno zamudo), kjer na veliko piše Gamezone se poslavlja. Potem pa je še članek čez preostanek strani, kjer so napisane poslovilne, ter zahvalne besede. Napisali so, da se GZ ne poslavlja dokončno, ter da bodo v kratkem postavili nov spletni portal www.gamezone.si , ki naj bi združeval celotno slovensko gaming sceno. Pa tudi na koncu revije ni več reklame za naslednjo številko (kaj bodo opisali), tako da dvomim, da je bila to prvo aprilska šala. Na žalost. :mirror:

Link to comment

Jaz od revij najraje berem Hrvaški BUG - Zaradi izvrstnih HW člankov in zato,ker imajo zelo majhen kotiček z igrami.Manj jih je v reviji bolje je.Tako ali tako preskočim vse opise iger.Razen,če ni res nekj zanimivega.

PC Format je dokaj OK,ker se vsaj malo nasmejiš is sprostiš- izvrstno za na sekret. Morda pretiravajo z igrami ampak opisi drugega so pa kar OK čeprav se z večino opisov ne strinjam.

Joker- Nočem niti komentirat. Po pravici povedano nočem niti slišati zanj. Tisti ogabni jezik in igre ter totalna bedarija. Po pravici povedano dolgočasno.

Link to comment

Po mojem mnenju je Joker vodilni na področju PC in Videoiger, PCFormat, SWP, Moj Mikro...., in ostale pa bolj za računalnike in računalniško opremo. Na misel mi je prišla ideja, kaj če bi ustvarili novo revijo imenovano KSi ? Sedaj hitro iskati sponzorje :D

Ps. V tej številki Joker-a se mi je ful dopadu opis PS3. Svaka jim čast.

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Link to comment

Tudi PC Format ni najbolj, je pa bolje kot "šaljivec".Drugače pa je BUG najboljši.Preveč iger je.Jaz kupim računalniško revijo zaradi hardwera.Kaki testi opisi,ki so napisani lepo pravilno z kakim komentarjem za nasmejat se.Pri Jokerju je prevelik poudarek na igrah pa tudi sam stil pisanja mi gre na k****.Seveda moje osebno mnenje in,če je komu všeč naj mu bo - meni ni.

Link to comment
Tudi PC Format ni najbolj, je pa bolje kot "šaljivec".Drugače pa je BUG najboljši.Preveč iger je.Jaz kupim računalniško revijo zaradi hardwera.Kaki testi opisi,ki so napisani lepo pravilno z kakim komentarjem za nasmejat se.Pri Jokerju je prevelik poudarek na igrah pa tudi sam stil pisanja mi gre na k****.Seveda moje osebno mnenje in,če je komu všeč naj mu bo - meni ni.
Tudi mene moti stil pisanja pri Jokerju, na katerega sem sicer naročen.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Mam doma enih 50 številk PCgamer & PCFormat. Zdaj ne kopujem več nič.

PCgamer je propadel....PCFormat sem pa nehal kupovat ko sem vstopil v svet KONZOL, kajti tam se je končalo moje PCgaming.

EDIT: V LJ sem enkrat letno mmogoče, še to ne , pa ko smo enkrat šli z šolo sem mel tako srečo da sem naletel na Joker-jev avtobus. Na katerega lahko rečem samo :rock:

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Po mojem mnenju je Joker vodilni na področju PC in Videoiger, PCFormat, SWP, Moj Mikro...., in ostale pa bolj za računalnike in računalniško opremo. Na misel mi je prišla ideja, kaj če bi ustvarili novo revijo imenovano KSi ? Sedaj hitro iskati sponzorje :D

Ps. V tej številki Joker-a se mi je ful dopadu opis PS3. Svaka jim čast.

Sej, mogoče tole sploh ni tak slaba ideja. KSi je dokaj znana slovenska konzolaška stran, po moje nebi blo tak fejst težko sponzora najt. Snetija baje mamo, mogoče bi lahko pomagal. Članki so zlo dobro napisani, se pravi da potenciala ne manjka. Izkušnje s konzolami tud so, in kolko vem, ni na našem tržišču nobene konzolaške revije... Bah, just thinkin' out loud...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Joker je debiln. Prvic ko sem ga kupil sem ze vedel, da je en kup sranja posranega na papirju, ker imajo obupno slovnico oz. to sploh slovnica ni. To sploh jezik ni. To je sleng, ki ga najraje uporabljajo 12 letni froci ... jao ej ...

Sedaj kupujem samo se Swpower ... hardware, software ...

Svet iger in konzol pa tako ali tako spremljam, dnevno tako, da ne rabim kaksne revije za gamig ...

Sem bil pa se narocen na Gamezone ... frend tako hvalil, da sem se odlocil pokusiti samo ko sem dobil prvo stevilko in pogledal naslovnico me je zavilo v trebuhu, ko pa odprem pa zivi obup in seveda me je srat prtisnlo in se WC papirja je zmankalo tko, da sm kr revijo uporabo namest papirja ^^

Mal bol trdo je slo sam, bolje ista nego nista :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Mah Sneti je samo hvalil PS3. Ga je sploh kaj grajal? Me res zanima koliko so jim placali :no_no::headscratch:

Točno to sem misli , preveč očitno je kako je navdušen nad PS3 kljub še večji pomanjkljivostim kot ga je imel X360 na začetku .

Verjetno so dobili zastonj PS3 :china:

Ja saj Joker ni podkupljiv,..... ja sigurno :wtf: MY ASS :eviltongue:

Ja. Verjetno imajo rajsi malce vec denarja in en malo bolj pokvarjen clanek kot pa en dober clanek pa mal denarja ... pac ... tk je to. Vsem se gre za denar in vec ga imas boljse je :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.