Skoči na vsebino

Tetris DS


DrMiha

Priporočene objave

Prvi rivjuji... IGN je dal zadevi 9.0 / 10

http://ds.ign.com/articles/696/696181p1.html

Even with the evolution, Tetris DS is still Tetris at heart, and this dual screen portable version is a fantastic continuation of the classic puzzle game. The small evolutionary changes may be a turn-off to the stubborn purists out there that just want Tetris left alone, but most of the changes work to the benefit of the original game's design. And you haven't lived until you've played ten player Tetris complete with rotation-freezing lightning bolts and piece-shifting banana peels flying between the systems. And the addition of internet play, while nothing new to PC Netris gamers, is a fantastic option, even if it's just a little minimalist in options. Once again, Tetris, you do handheld gamers proud.

:rock::rock:

 

 

Link to comment

7.5

The Good: Great selection of modes; online play; amazing game sharing; dude! it's tetris.

The Bad: Compromising gameplay options that can't be turned off; minimal customization options; meager mode selection online; dude? it's tetris.

Tetris DS has a lot going for it--plenty of gameplay modes, amazing game sharing, and online play--which makes it all the more disappointing that it contains no "pure" Tetris experience, and features a weak selection of online gameplay modes. But still, it's Tetris, one of the most popular and significant puzzle games ever, and some of the magic that put it in such a venerable position still manages to shine through.

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

 

 

Link to comment
Kdo je bil tu pwned :bringiton:

Naj obrnem svoje besede. Pri IGNju so še najbolj subjektivni. :china:

[konec spamanja]

se strinjam, oni res včasih dajo zlo visoke ocene včasih pa zelo niske

očitno je bil opisovalcu špil zelo všeč, sej lahko da je tak špil ki deli ljudi na ene ki ga ljubijo in na druge ki se zgražajo, odvisno od tipa ljudi

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Žal imam zadnje čase totalnooo premalo cajta za DSja in posledično za Tetris.

Probal sem, em, osnovni Tetris, o katerem pač ni kaj veliko za povedat - hitrost padanja se hitreje povečuje, kot v legendarnem Tetrisu za Game Boya in pa sprememba je v tem, da lahko 'Tetriminose' vrtiš v neskončnost, ko so že tik pred tlemi in s tem rešiš ogromno situacij, ki jih v izvirniku ne bi - in pa na hitro preletel nove načine, ki zgledajo prav zabavni. Multiplayerja žal še nisem uspel preizkusit, bom poročal takoj, ko bom uspel.

Link to comment
  • vrhovni

Haha, zakon.

Lihkar sem prvič probal multiplayer. Najprej en standardni dvoigralski način, ki je identičen tistemu izpred 15ih let (s tetrisi, trojnimi in dvojnimi vrsticami šopaš nasprotniku extra vrstice od dna navzgor in ga probaš zabit v strop), s tem, da sem špilal proti enemu precejšnjemu loleku in je bilo treh iger ekspresno konec.

Potem sem zalaufal še en štiriigralski multi s special itemi .. heeheee! Kako hudo. Gobice, ki naspidirajo padanje tetriminov ostalim, banana, ki jim čisto premeče že postavljene vrstice, želve, ki ti sesujejo par vrst, itd, itd. Čisto utrgano. Prvo še uspel nekako zmagat, čeprav je špilal en model s skoraj 40imi zmagami, drugo sem popušil pa pomoje v manj kot minuti. :lol: Ni mi ravno pomagalo to, da nisem vedel, da lahko z Ljem in Rjem enega padajočega tetrimina spraviš za kasneje - kar vsi s pridom uporabljajo - in da imaš očitno posredni vpliv na izbiro nasprotnika, kateremu povzročaš težave .. se ves čas ena lučka na zgornjem ekranu seli z enega na drugega igralca in ta pomoje določi, koga bo zadel tvoj predmet, ko ga uporabiš. Očitno so prve pol minute vsi prasci izbirali mene - nalašč ali slučajno - ker sem fasal neke goreče tetrimine, ene dva tetrisa in še par drugih stvari. :o Zna bit bolje naslednič, ko bom te stvari tudi jaz uporabljal. :D

Vsekakor, totalno hudo. Kako nor mora biti šele wifi multi v deset, ohoho .. moramo organizirat kak KSi meeting. :tepen:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.