Skoči na vsebino

Call of Duty vs. Battlefield vs. vse ostalo [Multi]


Priporočene objave

Zakaj pa si zdaj za uvod dal moj zadnji post, v tvoji COD MW3 temi, ta post je zdaj res izven konteksta post se bolj nanasa na tvoj Halo kot Batlefield, kjer si piskal cez COD in ta tema bo zamrla.

Bolj je problem to da ti vsako leto odpres COD hejt temo in jokcas cez COD (mape 15 eurov vsako leto isto) in kujes v visave Halo kjer je isto sranje glede map , napredka v spilu in DLC-jev.

Se v Jokerju se strinjajo Halo Reach 83

COD BO 84

Itak good enough for you da lahko naprej jokcas cez COD vsako leto tukaj ni pritozb cez BF bolj cez tvoj number 1 best shooter Halo in tvoje izpostavljanje COD-a

Kaj reči o novem Call of Dutyju? Vsi, ki ste v zadnjih štirih letih igrali katerokoli igro iz te serije že veste, kaj vas čaka. S precejšnjo gotovostjo lahko rečemo, da igra tudi letos ne bo bistveno drugačna od svojih predhodnic.

Enoigralski del se bo nadaljeval, kjer se je končal v MW2, z vrlimi junaki Soapom, Pricem in Nikolaiem na begu pred najrazličnejšimi vojaškimi skupinami vsega sveta. Rusi tako še naprej prodirajo v ZDA, fronte pa se bodo preselile tudi na druge konce zemeljske oble - borili se bomo v Franciji, Angliji, Nemčiji in drugod, kar se tiče same igralnosti pa bistvenih sprememb ni za pričakovati.

Prav tako sprememb ni za pričakovati v večigralskem delu igre. Razvijalci sicer napovedujejo prevetritev killstreakov in leveling sistema, a zaenkrat podrobnosti še niso znane.

Se kar nevem zakaj si zdaj moj post zbrisal iz COD MW3 teme ostale od drugih si pa pustil??

Urejano od Xbawks
Link to comment
Se v Jokerju se strinjajo Halo Reach 83

COD BO 84

Itak good enough for you da lahko naprej jokcas cez COD vsako leto tukaj ni pritozb cez BF bolj cez tvoj number 1 best shooter Halo in tvoje izpostavljanje COD-a

Če čez špil ni pritožb ponavadi pomeni, da je dober. Sklepamo torej, da je Battlefield razmeroma dobra igra. Če čez špil letijo pripombe lahko rečemo, da ni glih dober. Torej - če čez Call of Duty vsako leto letijo pripombe to pomeni, da vsako leto ni dober.

Ena točka manj za Halo pri oceni v Jokerju ni pripomba. Recimo, da je nesmisel.

@Bessie - koliko ljudi je v KEQ klanu in koliko je klanov, podobnih KEQ?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

@Bessie - koliko ljudi je v KEQ klanu in koliko je klanov, podobnih KEQ?

KEQ je eden največjih pri Valor, cifer ne poznam, na pamet se mi zdi da preko 200 tako, da si bolj težko prišel zraven, resnici na ljubo pa sem že nekaj časa out of MAG, ni časa in preveč iger, je (bil)KEQ pa dobra protiutež SVER klanom, ki so najmočnejši in najštevilčnejši, v glavnem nori Rusi. Kako je zdaj v MAG-u pa ne vem, kot že rečeno, itak sem tam spušil preveč časa...

BessieSABU.png

Link to comment

Ne samo fora je v tem, da je Halo ravno toliko napredoval kot COD ki ga ti tako rad izpostavljas in tvoj odstavek "Kaj reči o novem Call of Dutyju? Vsi, ki ste v zadnjih štirih letih igrali katerokoli igro iz te serije že veste, kaj vas čaka. S precejšnjo gotovostjo lahko rečemo, da igra tudi letos ne bo bistveno drugačna od svojih predhodnic.Enoigralski del se bo nadaljeval, kjer se je končal v MW2, z vrlimi junaki Soapom, Pricem in Nikolaiem na begu pred najrazličnejšimi vojaškimi skupinami vsega sveta. Rusi tako še naprej prodirajo v ZDA, fronte pa se bodo preselile tudi na druge konce zemeljske oble - borili se bomo v Franciji, Angliji, Nemčiji in drugod, kar se tiče same igralnosti pa bistvenih sprememb ni za pričakovati.

Prav tako sprememb ni za pričakovati v večigralskem delu igre. Razvijalci sicer napovedujejo prevetritev killstreakov in leveling sistema, a zaenkrat podrobnosti še niso znane"-prav tako to drzi za tvoj opevani Halo samo COD zamenjaj z Halo in Soap-a z majstr ćifam.

Tko da :

U FAIL

Glede usrackal obrazlozitev za triggerja -- popusil bo po prodaji tako kot Halo reach vs COD, ki ga je cod peljaj scat po prodaji na xboxu glede na to da je Halo ekskluziva in bog FPS ja na Xboxu

Urejano od Xbawks
Link to comment

@Anduril

Ne se sekirat Captain Obviusa itak noben ne registrira 5% in zgleda more trolat da ga sploh kdo opazi patetika tko kot njegovi enovrsticni posti.

Nekako tako kot jalovo hejtanje COD-a s strani Triggerja vsako leto in hvaljenje Halo-a

Urejano od Xbawks
Link to comment

Captain Obvious je ANDERKAVER TROLL! But you wouldn't understand.

Enega citata sem se ravno spomno. Ful je dober, pa še prihaja iz ene tako dobre strani, da ma to napisano celo v naslovu. Gre pa takole:

"Ta špil je za dvanajstletnike plus tebe!"

Torej, a dobiš kaki procent od prodaje tega špila?

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
@Anduril

Ne se sekirat Captain Obviusa itak noben ne registrira 5% in zgleda more trolat da ga sploh kdo opazi patetika tko kot njegovi enovrsticni posti.

Nekako tako kot jalovo hejtanje COD-a s strani Triggerja vsako leto in hvaljenje Halo-a

Če nisi zmožen napisati bistva v eni vrstici, ne piši, an?

LP, H5n1

Veš kdo me registrira?

%7Boption%7DTrollface%7Boption%7D

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment

Se en fail argument s strani Triggerja, COD je za 12 letnike it tebe. Med tem ko Halo igrajo 30-40 letniki ki imajo svoje Firme in seveda ministri predsedniki itd oziroma elita poslovnega sveta?

Ja dobim nekako toliko kot ti od Halo-ja:tooth:ki ga tako zagovarjas da si lansko leto naredil temo in folk pozival naj raje kupi Halo Reach kot COD black ops patetika dude to bi edino kaksn 12 letni froc naredu aja pa ti.

Urejano od Xbawks
Link to comment

Ponavljam jih zato ker ne dojames kaksne bedarije pišeš,nekako tako kot ti konstantno vsako leto jokcas cez COD . MW3 temo si pa sam unicil + tvoj kolega itak je bila pa to hate COD tema sj ves taka, ki jo ti vsako leto ustvaris in v njej jokcas kok je COD gnil. Jaz nisem nikol pisal v Halo reach temi in v njej jokcal kako je Halo gnil in da naj raje kupijo COD toliko o unicevanju tem.

Nevem tudi zakaj si zbrisal zdaj vse v MW3 temi in nekatere poste kar vtaknil v to temo, nekatere pa enostavno zbrisal.

Urejano od Xbawks
Link to comment

...in medtem je nekdo že naredil pravo stvar! Thank you o' mighty Anduril. Kot kaže bo MW3 tema lahko zaživela brez nerazumnega trollanja. Zdaj bi meli pa še sticky za tole temo if you would be so kind. Sicer smo tudi tukaj malo zašli od začrtane poti, ampak z malo več argumentiranja ne dvomim, da se stvari ne bi mogle popraviti.

Torej. Zakaj je Call of Duty PO TVOJE tako zelo dober?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Bomo vidli koliko bo MW3 tema zazivela pomoje bo dozivela tak razcvet kot albanska industrija, oziroma 1 stran pa bo in seveda polna FAIL argumentov iz strani Triggerja kot ponavadi.:tooth:

Aja pa kupite Halo Reach namesto novega COD-a to leto ker pri Halo "taglavni" ne cuzajo franšizo za denar medtem ko pri COD-u ravno to delajo:old:

Urejano od Xbawks
Link to comment

CoD ni nič novega že od 4ke naprej. Dodali so par perkov, kateri te spremenijo v super soldata,

saj lahko čez celo igro tečeš in ownaš igralce z melee attackom. Res ql, da se puška razlikuje

samo po obliki in fire rate-u. AJA... na puško lahko daš stanovanjski blok (thumbs up).

Nisem pozabil na kill streak-e. Ker če si dovolj dober (merilo pri CoDu za biti dober je,

znati držati kontroler v roki) po 5ih minutah fašeš Tac. nuke in kočaš igro. Vse to v 60fps-jih.

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.