Skoči na vsebino

Call of Duty vs. Battlefield vs. vse ostalo [Multi]


Priporočene objave

Call of Duty me ne zanima kej preveč...

Battelfield ne zgleda slabo sam ni moj stil igre...

Raje bom igral vse ostalo...

VSE ostalo :

>http://www.youtube.com/watch?v=PAPpO1k8psY

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja ne vem s kom bi pa naj igral... Sicer ma Dom po novem kr neko brado, I mean WTF is that? Marcus je itak preveč average, Cole je črn, Baird je za Cinnareya... Anyo bodo vsi igrali, ker je baba in je blond, kaj nam še ostane. Hoffman probably, ampak on mi gre na kurac po defaultu. Mogoče Dizzy, on bi znal bit faca.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

@Bessie-vsi tvoji troll poskusi so patetični. Limaj torte in golden retro

lancerje kolkr češ.Smej se temu posnetku kolkr hočeš.Pametuj kolkr ti paše.Mi je ravno...

@Trigger-Kako naj ti zdej to povem...hmmm...po tvojem za koga je Epic

dodal Prescota za multiplayer ??? ...Sorry tkle mamo oz. "maš"... ;)

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
CoD = Fifa.

Eno vprašanje. Mene pa zanima kakšna razlike je med battlefieldi. Isti sistem classov od enke, bad company je dobu se customization ki ga je pobral od coda, v bf3 spet enako vidimo rush in conquest, tanki, letala, isti sistem...

Nimam pa nič proti BF, do zdaj sem igral vse dele.

Sorry trigger tvoj post se ne navezuje na bf3, ampak pravi da je cod skoz isti. Takintak je pa tema mw3 vs. bf.

Pa če misliš, da je cod skoz isti ti morem povedati da ni.

verminzzz.jpg
Link to comment
Eno vprašanje. Mene pa zanima kakšna razlike je med battlefieldi. Isti sistem classov od enke, bad company je dobu se customization ki ga je pobral od coda, v bf3 spet enako vidimo rush in conquest, tanki, letala, isti sistem...

Nimam pa nič proti BF, do zdaj sem igral vse dele.

Sorry trigger tvoj post se ne navezuje na bf3, ampak pravi da je cod skoz isti. Takintak je pa tema mw3 vs. bf.

Pa če misliš, da je cod skoz isti ti morem povedati da ni.

Se šališ ? Battlefield se je uspešno in kar precej nadgradil. Nadgrajen pogon, zelo dobra grafika z dosti podrobnosti, rušilna okolica, nadgrajen gameplay , delna fizika naboja, orožje boš lahko še kar dobro opremil z dodatki kot so optični merki, bipod (ki bo dejansko bil bipod, ne zgolj vizualni izgled puške), dušilci, flashlight, itd. , enako je z vozili , boljša zaščita tipa ERA, dodatna ognjena moč, automatski loader, boljša optika, itd... ter jih prilagajal svoji taktiki. Mape bodo še kar velike za dosti različne taktike, da ne omenim glavnega faktorja igre: zvok. Stavim da nobena igra nima tako sijajnih narejenih zvokov kot BFBC2 in v prihodnosti BF3. Zdaj pa primerjaj kaj je prinesel novega COD mw3. Še manjše mape, ter veliko filmske akcije.

Link to comment
Z kod si da ti lahka dam za pir?

I make my own beer. Sem pa s Totega konca drugače. Sej veš kak gre ona pesem...

Tisti z v'lkim srcem,

polnim smeha in sonca,

po svoje premaknjeni,

tisti smo s Totega konca.

Kar se pa tiče Raptorjevega posta - I couldn't have said it better myself. Še vedno pa čakam nekoga, ki bi mi povedal zakaj je Call of Duty (oziroma vsaj zadnji trije) tako dober. Vsem tistim, ki mislite, da govorim neumnosti - lahko vam povem, da sem CoDov preigral več kot marsikdo, tako da vem, kaj govorim. Moj gamertag je viden vsem, lahko si greste komot pogledat vse statistike. Nimam se česa sramovat, razen mogoče tega, da sem za take špile zabil toliko časa.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
I make my own beer. Sem pa s Totega konca drugače. Sej veš kak gre ona pesem...

Tisti z v'lkim srcem,

polnim smeha in sonca,

po svoje premaknjeni,

tisti smo s Totega konca.

Kar se pa tiče Raptorjevega posta - I couldn't have said it better myself. Še vedno pa čakam nekoga, ki bi mi povedal zakaj je Call of Duty (oziroma vsaj zadnji trije) tako dober. Vsem tistim, ki mislite, da govorim neumnosti - lahko vam povem, da sem CoDov preigral več kot marsikdo, tako da vem, kaj govorim. Moj gamertag je viden vsem, lahko si greste komot pogledat vse statistike. Nimam se česa sramovat, razen mogoče tega, da sem za take špile zabil toliko časa.

Ni odgovora, da je Call of Duty tako dober! Ne gre za vrhunski špil, marveč za solidnega. Bolj primerno bi bilo vprašanje, zakaj je tako uspešen?

Tudi tu je odgovor pravzaprav na pladnju. Dokler se Battlefield 3 uvršča med bolj hardcorovse vode, se Call of Duty trdno zasidra med hardcorov in casualski breg. Tako je podstavljen tudi multiplayer.

Multiplayer je namreč ujet v zlato središče med sodelovalnostjo in sebičnostjo (beri: igranje za ekipo, igranje za tvojo korist), med hardcorovstvo in casualstvo (beri: ubijeta te dva pravilno izstreljena metka, kar je nalik hardcorovščinam a spet se tako malo pokloni začetnikom, ki so v Resistancu in Halu rado bili tepeni, ker so morali držati merek na nasprotniku malo dlje, saj je bilo več energije, v Halovem primeru ščit+tisti famozni one shot) in naposled prilagojen je tako staremu in mlademu, s kratkimi, eksplozivnimi in spektakularnimi kampanjami. Primerjati CoD multiplayer z BF3, je kot primerjati CoD z Operation Flashpoint v SP. Na eni strani bolj udarna, razgibana in hitrejša izkušnja, na drugi bolj taktična, mirna in možganska izkušnja.

Na keri breg sodiš, odločiš sam, a dejstvo je, da CoD kljub svojim pomankljivostim, katerih je dosti, svoje delo in zadani načrt vedno opravi z odliko, connection interupted gor ali dol. :)

Link to comment

Gre se pač za trend, kateri je prisoten tudi pri špilih. Tako kot na fb, v glasbi tudi pri igrah ljudje sledijo kot pridne ovčke ali boti (če je moji prijatelji to igrajo, potem tudi jaz morem), kvaliteta je lahko še tako na podnu, ampak folk bo še vedno kupoval, če bodo ostali tudi. Vsega so tako ali tako krivi neumni razvajeni ameriški igralci, zato pa dobimo ven takšne igre kot je cod.

Link to comment
Če je delo in zadani načrt CoDa to, da mi po petih minutah igranja totalno zjebe živce, potem se strinjam. :D

Sicer pa dobro napisano.

Če ti po petih minutah igranja totalno zjebe živce, je pomojem problem v tebi. Bo treba se mal potrudit, pa poboljšat.

Pa customization je prišel bolj kot ne iz coda. V BC2 in BF3 ni neke vlke razlike razn grafike pa animacij, tak da sorry. Sem igral BF3 alpho, tak da...

Po izgledu je pa tak še najbolj podobn MoH.

Pa kaj boš z bipodom v codu?? Prijatelj, v fast paced gameplayu se ne obnese.

+ bf3 temelji na sodelovanju, cod je pa ravno tak lahk sodelovaln, če igra objective game mode. Z frendom skoz igrama dom* na tak način.

*dom= domination :D Morem razložit, ker vidim, da trigger in podobni nimajo kaj preveč izkušenj, radi pa stegujejo gobec.

verminzzz.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.