Skoči na vsebino

Call of Duty vs. Battlefield vs. vse ostalo [Multi]


Priporočene objave

prvo: kdo za hudiča je nitro? trigger?

drugo: če govoriš cel cajt drek o cod zakaj za hudiča potem igraš? :D wtf

weird dude

Še nekaj, captain obvious vsak drug post je tvoj ko zagovarjaš triggerja :D Sta mogoč kaj več kot samo prijatelja?

edit: šele zaj sem videl da maš v podpisu svoj gamertag:D Še bolj me je presenetilo to, da si nedavno igral najslabšo igro na svetu: black ops

Urejano od verminzz
verminzzz.jpg
Link to comment
Vidiš kak je kul met kolege, ki te podpirajo. Oh wait, you don't have any... Bed za tebe I guess. BTW Halo time iz naw. Wave je dobil neko gold kodo.

Prav imaš, gej kolegov res nimam.

pa ja.. Ali če bi primerjal naprimer cod black ops na xboxu pa pc-ju bi bila razlika? (pa recimo da bi imel priklopljeno na 24'' monitorju)

Cod se razlikuje. Na konzolah je malo slabše, mogoče zgleda malo bolj razpacano in robovi so malo bolj načeti, ampak moreš bit res zatežen hc geek, da te to moti.

verminzzz.jpg
Link to comment
Prav imaš, gej kolegov res nimam.

Kaj ti naj rečem, res si tazadn. Prideš sem, pojma nimaš, s kom se pogovarjaš in hočeš dosečt bogve kaj. Isto velja za tadrugega trolla. Potem ti trije ljudje povejo, da si zanič in da nimaš pojma, pa ti ne ostane drugega, kot da začneš še bolj bluzit z nekimi nizkimi fintami. Valda izpadeš še večji froc. Ampak je kul, keep it up zaradi mene, se mamo vsaj čemu smejat. Ravno prej smo Halo igrali in se smejali tem debatam, res top stuff.

Tako da - the joke's on you, my friend. Pa da ne boš mislil, da sta ti in troll kaj posebnega. No, na nek način sta, ampak smo meli tukaj že toliko podobnih, da sem nehal štet. Vsake toliko časa pridejo ljudje, ki bi radi bli glavni frajerji, ampak se slej ko prej umaknejo, ker vidijo, da tako pač ne gre. Zdaj, ali kaj prispevaš k debati in poveš, zakaj ti je en špil boljši kot drugi, ali pa se še naprej delaš norca iz sebe in drugih - meni je prav tako ali drugače. Ampak, a veš... We're laughing at you, not with you.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridem sem in nimam pojma. Mogoč res ne pišem poste, berem pa forum cel cajt. Mi pa udari ko en retard, ko bi naj bil moderator govori shit vsako leto o codu povrhu ga pa še igra.

Ti si največji retard na forumu, da ti še enkrat povem in si definitivno ne zaslužiš bit moderator, saj moderator naj nebi začenjal konfiliktov.

Jebi se :D

Ban me please :D

ps: fora je, ko sm prvič prišel lani na to stran, ko so me bombardirali hajterji ker sm mel odklenjen xbox in pol ma forum za zlatega sponzorja največjo frimo v slo,ki odklepa vse vrste konzol :D fail

verminzzz.jpg
Link to comment

Vse, kar sem naredil je bilo to, da sem odprl temo in napisal par zadev o špilu. Nobenih laži, nobenih neresnic in izmišljotin. Potem pride noter xbawx troll, ki mu moje mnenje očitno ne diši in me začne obsojat za to in ono. Prideš še ti in začneš nabijat isto. Konča se pri tem, da bi jaz naj bil peder, retard itd. Sej je OK, svoboda govora itd. Ampak če se le da, a bi blo mogoče povedat karkoli pač maš za povedat brez obtoževanja? Sej ni tako težko, se pa da na tak način precej konfliktom izognit. Zakaj pa ti nisi odprl teme in napisal kaj not...

Kruha in iger, I guess. :D

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Vse, kar sem naredil je bilo to, da sem odprl temo in napisal par zadev o špilu. Nobenih laži, nobenih neresnic in izmišljotin. Potem pride noter xbawx troll, ki mu moje mnenje očitno ne diši in me začne obsojat za to in ono. Prideš še ti in začneš nabijat isto. Konča se pri tem, da bi jaz naj bil peder, retard itd. Sej je OK, svoboda govora itd. Ampak če se le da, a bi blo mogoče povedat karkoli pač maš za povedat brez obtoževanja? Sej ni tako težko, se pa da na tak način precej konfliktom izognit. Zakaj pa ti nisi odprl teme in napisal kaj not...

Kruha in iger, I guess. :D

Seveda sam skoda da to kar ti za COD pravis isto drzi za tvoj Halo ampak ker si halo fanboy in COD hejter tega noces vidit. Ne mores jokat ker so mape 15 eurov ko ti pa recem da je ODST stal 60 eur (kjer si kupil MP mape iz HALO3 WTF) pa reces ah lahk si tudi brez tega. Isto lahko igras COD brez DLC jev z lahkoto ampak ne ti raje jokcas vsako leto cez COD in govoris neresnice kot a spet ne bo bolt sniper rifla kot nabijas v MW3 temi in ko ti to kdo pod nos vrze raje pobrises moj post. Tema ima 6 postov od tega so 3 je posti od Triggerja ki joka cez COD kot vsako leto.

Uglavnem uzivajta z Captain Obviusam v svojih late night pogovorih v cross game chatu.:dan:Ker je ze vsem Obvius :hug:

@verminzz

Ja tukaj na KSI so nekateri moderatorji pristranski zato pa tudi je tukaj toliko ljudi kot jih je stran postaja tako sranje kot dober.si tam ce se ne strinjas z OTO-om (to je lastnik strani) da je Dirt 3 najboljsa dirkacina in da je Haze WTF res dobra igra dobis ban.

Urejano od Xbawks
Link to comment
Vse, kar sem naredil je bilo to, da sem odprl temo in napisal par zadev o špilu. Nobenih laži, nobenih neresnic in izmišljotin. Potem pride noter xbawx troll, ki mu moje mnenje očitno ne diši in me začne obsojat za to in ono. Prideš še ti in začneš nabijat isto. Konča se pri tem, da bi jaz naj bil peder, retard itd. Sej je OK, svoboda govora itd. Ampak če se le da, a bi blo mogoče povedat karkoli pač maš za povedat brez obtoževanja? Sej ni tako težko, se pa da na tak način precej konfliktom izognit. Zakaj pa ti nisi odprl teme in napisal kaj not...

Kruha in iger, I guess. :D

Se opravičujem za včerajšnji post, bilo je pozno in bil sem pod gasom.

Če bi jaz odprl temo, bi napisal samo normaln opis. Tvoj opis je res objektiven, ampak se z tvojo kritiko vidi, da hejtaš. Napisu bi opis in bi začel spodaj debato.

verminzzz.jpg
Link to comment

No mislim, da ne gre za nestrinjanje in konflikt ampak pri bananah je pač tako, da če se obnašaš kot opica si verjetno ne zaslužiš drugega in KSi moderatorji kar radi gledajo skozi prste, da bi bil jaz moderator (zato tudi nočem bit) bi ob prvi žaljivki kolega postavil na hladno.

Če TriGGer pravi nekaj mu daj protiargument, da je to drugače... in če se nekdo postavi na njegovo stran se bo tudi na tvojo kdo, če imaš vsaj malo prav.

Je pa res čudno, da ima TriGGer toliko ikušenje s COD igrami pa mu gredo tako na živce!? ;)

Dober.si je čisto ok stran, res da so tam samo PS3 igralci in da opice hitro letijo, s čimer pa ni nič narobe in če bi držala trditev, da če se z Otom ne strinjaš letiš dol bi me verjetno že zdavnaj banal ko sem poveličeval MAG ali pa SOCOM o katerih meni da so zanič, leseni itd...

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.