Skoči na vsebino

World of Warcraft


Rox

Priporočene objave

  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

No ja,jaz sem ga igral in je res brezveze plačevat za to sranje od špila(IMO).In ne,nisem ga igral samo par minut.Kar nekaj časa sem ga igral,da sem videl vse kar mi lahk ponudi in pač,najedal mi je.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Folk čim dlje od MMO-jev. Jz sm z wowom zasral pou sredne šole ko me je tak prevzel. Šele zdejle vidm da je v ttmu špilu sam dnar. No na srečo sm nehu ko sm vidu da je res kriza. Pa še povrh sm se zredil za 10 kg tak da morm zdj redno v fitnes hodit.

Šparite pa rajš si kupte konzolo ter si omejite čas kako dolgo bote igral, ker pr wowu vem iz lastnih izkušenj da nisem moral.

Drugače pa še vedno ostaja Diablo pr katerem 100x bolj uživam ko pr WoW-u :rock:

ffx6pz137bf.png
Link to comment

oprostite ker sem sel malo iz teme!!!Danes sem dobil world of warcraft.mam verzijo 1.0.0,jaz pa bi rabil 2.1.0!!!! mi zna kdo povedat kje dobim to verzijo? se da tudi kupit igro katera ze ima 2.1.0?

hvalezen bom za odgovore!!!! :bowdown: :objem:

Link to comment

Kolikor jst poznam MMORPG-je, se moraš samo konektat in se ti bo nova verzija sama zloadala... Tako je ob vsakič, ko pride kak nov patch ven in glede na to, da si ti igro komaj kupil, moraš zloadati kar nekaj novih zadevic :tard:

Če se motim, pa sorry ;):?

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Ne napiše ti, da si povezan z nobenim serverjem? Kar si napisal nima nikakršnega smisla. :doh:

Jah, jst sicer ne vem čist točno kako je pri WOW-u, ampak kolikor vem si moraš izbrat server na kateremu boš igral, vpišeš user name in password in se probaš logirati. Takrat, ko se logiraš ti loada te nove patche (in glede na to, da imaš ti verzijo 1.0.0. rabil bi pa 2.1.0 ti bo to loadalo kar nekaj časa).

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

dosti krat so mi že pravli da sem napizdator ampak da sem tak hun pa si nisem mislo

nekega dne jaz pač doma lepo špilam wow

do mene pride prijatl wow mu takoj pade v oči in me prosi če lahko špila

jaz mu seveda dovolim

ne morš verjet kak je deda wow obsedo pol je vsaki dan hodo k meni še zjutraj ko sem spal je pozvonil in prišo špilat

mel sem gnoma warlocka 45lvl drek je bil on pa je mislo da je ful dober in me je prosil če mu acc prodam

iz heca rečem daj mi 100e

on takoj reče ok in sem ga prodal

in mu povem nick in geslo

nasledni dan pride spet k meni špilat

jaz še v posli ležim ko on stopi not in mu rečem idi špilat medtem ko grem jaz na wc

no stojim pred wc razumeš ded prileti not celi v paniki mene skoraj kap

pospravim ga v gate pa rečem kaj je kaj se ti je zmešalo

oni celi zaripl odgovori

nino acc so mi zbrisali

meni je že šlo na smeh sem itak vedo da ga niso

pa sem reko grem pogledat

in vidim da je ded narobe nick vpiso

se naredim norega pa rečem adijo kaj boš zaj naredo veš kak je to drago da ti a nazaj naredijo

skoraj se je razjoko

pa sem reko ajde daj mi 200e pa ti ga zrihtam nazaj

je reko za moj acc vse(gnome warlovk45lvl se ful splača :doh: )

no naslednji dan pride do mene prinese dnar mu rečem zrihto da dnar

in gre celi srečn dalje špilat

ded še do danes ni skapiro kak je smotan

BTW:pol pa gledam na bolhi pa kupi enega night elfa warriora lvl 55 za 25e

wii_forum2c.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.