Skoči na vsebino

advance wars: Dark Conflict


GBwallace

Priporočene objave

no, vsem fanom te serije, mogu sm odpred temo v keri bi si lahko izmenjavali ideje in debaterali o AW DS2 (če bo prišla)

no, da bom jaz začel...

kot prvo, mora imeti internet, tam bi blo dober če bi bil kaki irc, kjer se bi menu za igro. Podperati bi morala voice chat med igro in vmes. Poteze bi bile omejena na dve minuti ali minuto in pol ter celotna igra na 100 potez (da ne bi predolgo igrali)

kar se tiče puščavništva, amm, frakcije bi morale biti skregane med sabo kot v aw1, ter da bi delala zavezništva in vojne med sabo. Black hole bi imela probleme z Belo pritlikovko in Mavrično meglico (obe sta zunaj zemeljski napredni civlizaciji), boji bi potekali tudi na drugih planetih samo v primeru teh treh pri ostalih bi bili na zemlji, obstajali bi tudi nevtralni sovragi (partizani, gverilci, teroristi, plačanci), ki ti bi delali probleme poleg osnovnega sovraga, vendar bi jih lahko za dober dnar spravil na svojo stran.

dodali bi lahko še par novih enot kot so: 1. infantry:

-sniper (indirect unit, v enem šutu ubije vse infentrije ne glede na zdravje)

-S.E.A.L (nevtralizera stavbe, plava lahko v morju dva prostorčka)

-samomomrilci (poceni in delali bi škodo težkim tankom)

2. Vozila:

-(NuTr)tovornjaki ki iztrelujejo nuklerane rakete zemlja zemlja na zelo dolge razdalje(4-15prostorčkov)

-apokalipsa(ja, RA2^^, suvala zrak in razturala obična vozila, srednji armor in svinsko draga)

3. Leteče enote:

-supersonic fighter (zelo hiter, ki bi lahko napadu in se umaknil v eni rundi)

-(NuAir)Nuke bomber- air z nukleranim pogonom, za prevoz vseh vozil na zelo dolge razdalje

-(MissC) napada indirektno zrak zemlja, zelo močen napad, dober za podmornice

4. Ladevje:

-lahka križarka: strela lahko direktno in nedirektno (1-3prostorčke), hitra, poceni

-NuSub, nuklerana podmornica z neomejeno goriva, 4-15 dometa, draga k žafrana

-tanker, za prevoz nafte, blaga, zalog do pristanišča za oskrbovanje vojske, lahko tudi naloži vsa vozila, vse helikopterje in vse enote (za misije kjer moraš poskrbeti, da dobiš zaloge in nove enote za fronto)

tko, enih par mojih idej, če ima kdo še kakšno, kar navalite

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

kaj pa vem če je taka bedarija, namreč boji potekajo zelo dolgo in lahko se baterija prej znuca

če primerjam z resničnostjo, da ne bodo ostal na mrtvi točki po 100 rundah bodo mel draw zato da ne bo 1.svetovne vojne, kjer se ni nikjer nikamor premaknilo

pa še 100 potez je zelo veliko, 400min

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

morda bi bilo zanimivo, ce bi poleg obicajne kampanije dodali kampanijo v slogu recimo Rome: Total War, kjer bi bila ena velika mapa, in bi po njej prosto izbiral, kam se bos premikal in kje napadal. lahko bi uvedli tudi zaveznistva ter premirja, kot je rekel GBwallace. ne vem, kako bi se obneslo, ampak ideja se mi zdi zanimiva.

Link to comment

točno! Ni slaba ideja. Če bi jim uspelo vsaj tako narediti, da bi vsaj zbiral kero misjo greš delat(aw2) neb blo slabo. Ja, pa konstantna mapa bi bla.

pa dobr bi blo to, če bi še tako mapo naredili za WFC kot recimo je pri RA2 in C&C TS in bi bil frakcija ki bi osvajal druge mape in si večal ozemlje

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • 1 year later...

ADVANCE WARS: DARK CONFLICT

Advance_Wars_4_Cover.jpg

Igrala se bo kot prejšnji AW-ji, z malo spremembami:

-neo-tank in mega tank bo zamenjal samo en tank: War tank, ki bo najmočnejši tank v igri (MD. Tank in Tank ostaneta)

-dobil bomo becikle, ki bo infantry z mal dalšim dosegom

-flare bo kot APC z možnostjo strelanja in v fog of war (FoW) bo videl 13! kvadratkov daleč

-dve novi letali: duster, ki bo lahko strelajl tako letala kot zemelske enote (na ladje ne bo mel vpliva) in ship plane, ki bo podobno kot flare prevažal enote in streljal

EDIT: napačna informacija, ship plane bo proizveden na letalonosilki, ne bo prevažal enot in streljal bo lahko na vse enote.

-anti tank: indirektna enota, ki bo lahko dal kontro (to pomeni, da ko bo napaden, bo napadu nazaj, če mu bo zdravje to dovoljevalo)

*enote dobivajo izkušnje in zratstejo na stopnje: I, II in ACE, pri katerem je ACE največja stopnja. Čim večja je stopnja, tem močnejša postane enota, in njena kapaciteta se tudi bistveno poveča

*generali zgubijo TAG pover (hvala bogu za to odločitev, kajti un k bi jo dobu prvi, bi bil preveč IMBA) pa tudi pomen moči se uniči ter tako ne bo več prispeval bistveno k bitki

*igral se bo lahko prek interneta

*voice chat je tud not

*novi karakterji, stari ne obstajajo več

*nov izgled igre (nič več otroške vojnice, temveč postapokalipsa)

*26 misij, 30 trening misij

*skozi čas, si boš lahko dolgopotegnil nove vsebine iz interneta

advance-wars-days-of-ruin-20080102050451574.jpg

dusterji in bajkerji

advance-wars-days-of-ruin-20080102050452402.jpg

kako izgleda špil

IZID za EU: 25 Januar

Tako, da kar pripravite denarnice :D

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Pri nas se zadeva imenuje (oz. se bo) Dark Conflict.

Kakorkoli že, a usekamo 26. kakšen K.Si turnirčič? :beer:

Sicer pa zanimivo, da se je Nintendo odločil za novo, resno podobo (kar me sploh ne moti, BTW), saj ima serija Famicom Wars v deželi vzhajajočega sonca tako tradicijo kot Mario (že od NESa). Skorajda.

A si predstavljate, da bi danes debelega vodovodarja zamenjali z kakšnim Dukom? :ihih:

P.S.: Pa vsaj popravi naslov teme v Advance Wars: Days of Ruin ker me kr stisne ko vidim tisti dvojni w. :tepen::sweat:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

- COs are now deployed to individual units, which gives a boost to surrounding units as well automatically levelling the occupied unit up to Ace.

Če prav zastopim, so sedaj CO-ji tudi enote na bojišču

EDIT 0: 50 novih slik: http://www.dsfanboy.com/photos/advance-wars-days-of-ruin/

EDIT 1: 2 nova videa:http://media.wii.ign.com/media/827/827200/vids_1.html?RSSwhen2008-01-09_172900&RSSid=844645

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

pobje, špil pride jutri!!!!

Sam čist tko za info, a bi se dalo narediti klan, (vsi v klanu bi v imenu imeli na koncu imena npr: KSi, ali pa JCT ali pa bilokaterokoli drugo ime, tko kot je ta praksa v counter striku, warcraft 3, ter podobnih internetnih špilov), da bi se skupi zbral vsake tolk, dogovorjenega, časa, malce pokazati svoje sposobnosti in izzivati kaki drugi klan širom spleta?

Samo predlog. Če pa že obstaja klan, bi ga pa razširili na AW DC.

LP

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Hja, v spletnem MPju so samo do štirje igralci. Sicer pa ga marsikje po Evropi že prodajajo (se še spomnite Mario & Luigi: Partners in Time, ki so ga v naših Muellerjih imeli že dneve pred evropskim izidom? :ihih: ), morda se splača pogledat.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

kljub temu, da ni velikega zanimanja za ta špil, bom vseeno napisal

Igro sem kupil danes v Millerju na Čopovi, moram reči, da je ODLIČNA kampanija, vsaj začetek. Pripoved je postapokaliptična in čisto nič pocukrana, povsod banditi, noben se skor ne drži dogovorov, enkrat prijatli, nato se sploh ne poznajo... Mah, trenutno ni nič pripomb glede misije. Samo War room manka, oz je neka lažja verzija: trail. Interneta še nism sprobal, ker mi ruter to ne dovoljuje, ampak takoj k probam, vam naprej poročam kako to funkcionera

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
kljub temu, da ni velikega zanimanja za ta špil, bom vseeno napisal

Igro sem kupil danes v Millerju na Čopovi, moram reči, da je ODLIČNA kampanija, vsaj začetek. Pripoved je postapokaliptična in čisto nič pocukrana, povsod banditi, noben se skor ne drži dogovorov, enkrat prijatli, nato se sploh ne poznajo... Mah, trenutno ni nič pripomb glede misije. Samo War room manka, oz je neka lažja verzija: trail. Interneta še nism sprobal, ker mi ruter to ne dovoljuje, ampak takoj k probam, vam naprej poročam kako to funkcionera

Kampanja je res odlična. Tudi jaz z bi z veseljem sprobal Wi-Fi ampak še nimam USB Connectorja.

Koncno si lastim eno odlično strateško igro za Nintendo DS :rock: .

Link to comment

nevem, če sm omenil že, toda AI se je močno izboljšal. Dejansko zdej celo razmišlja. Je kolega moj špilal pr men, k so mu AWji v mezinčku, pa je mel ogromno problemov z neko izi vs. mapo in na konc celo zgubu. Človk pa je šahovski prvak v regiji oz bil svoj čas. Pa saj ni važno, jaz se pošteno mučim recimo pri spann islandsih (naredu sm ga v map editorju), pa drugač nimam problemov z njim. AI so orenk zbolšal.

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Oky res da obujam staro temo...

A se tole da špilat poleg kampanje tudi kot klasično strategijo. Ena na ena... jz proti nintendu DS. Pa se pol v izi spopademo in pobijemo...

Aja pa če se da tudi tko s frendom ena na ena brez kakega wi-fi contorlerja. Pač da sta dsja bliz in se špila...

?? :china:

Ranma

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.