Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Jasno. Sicer pa sem itak dal to uganko zaradi izboljševanja odnosov, kot je Tuning napisal, pa da se tema spet vrne tam kamor spada. Ravno zato sem se takoj na ta film spomnil, sicer ga še nisem gledal, samo je pomoje res taka taprava zadeva za krepitev odnosov med moškimi. Torej, zdaj smo spet vsi prjatli, boljši kot kdajkoli, se imamo radi na tak pravi moški način, zato lahko nadaljujemo s to temo tako kot se spodobi.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, s tem hintom je bila res ocitna. Sicer me je pa kar sram, da se nisem pogledal tega "najboljsega filma vseh casov", ker me res zanima, s cim si je ta hudi naziv prisluzil (pred npr. Botrom, ta je res tak najbolj univerzalen, bi bil kar primeren za ta naziv). Kar se pa Flasha tice, sem jasno spet megapost pisal, kako sva se ga s cimrom v LJ zadevala s tisto muziko (ne zadevala ob muziki, ampak zadevala z muziko samo), da me je ze Ragnarock prehitel, me je cisto minilo, ko sem predogled stisnil pred objavo in sem to videl. Sem raje kar skenslal vse skupaj.

OK, da ne bom (tako kot vedno) prevec bluzil, gremo dalje.

Se ne spomnim nic pametnega, zal, zato samo eno lahko vprasanje (brez goljufanja, je ze itak lahka). Po liku iz katerega filma je dobila svoje ime skupina Duran Duran?

Potegaman.jpg
Link to comment

Pravilno.

To je res nek tak čuden film, znan ravno po tem, da je krneki. Dogaja se tam nekje leta 40 000 (štirideset tisoč), Barbarella (Jane Fonda) je neka ženska različica James Bonda, ki bluzi okoli po vesolju, pa s vsemi moškimi na poti seksa. Res taka čudna, bizarna zadeva. Sem že zadevo na pol gledal, nikoli pa še celotnega filma zares. Bo treba enkrat pogledat, pomoje je res tak film, da se samo režiš ves čas od bede.

Duran-Duran oziroma Durand-Durand pa je glavni bedgaj, se mi zdi.

Potegaman.jpg
Link to comment

Kaj ima Anduril evil twina po imenu Abduril (v stilu Mario-Wario ali pa Crash-Fake Crash)? Ali pa je razcepljena osebnost (ena polovica tala banane, druga jih pa sprejema)?

Zdaj me je pa kar strah, kaj se bo iz tega izcimilo. V raznih filmih in serijah so večkrat povedali, da svoje temne strani ni dobro skenslati, ker potem lahko tudi sam mrčkaš (npr. originalni Dragonball, pa pri Buffy je bilo nekaj delov takih,...). Edina rešitev je ponovna združitev.

Tega problema se moramo lotiti skrajno resno, kajti posledice so lahko katastrofalne za vse nas, vesolje se lahko zdruzne samo vase in bomo vsi prenehali obstajati.

Anduril vs. Abduril: Inner Conflict, ultimativni film katastrofe

(to je moj odgovor, samo ne vem, kaj imajo Avstralci s tem)

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.