Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Vpletena je določena oseba, ki je odgovorna tudi za Juniorjev film.

Ja super, zdaj nam je pa vsem jasno. Itak tega filma očitno ni nobeden od nas gledal, razen tebe, ti si nas pa s tem še bolj zmedel.

"Juniorjev film" je tukaj verjetno Eternal Sunshine, samo kaj pa zdaj?

Lahko bi bil scenarist Charlie Kaufman, režiser Michel Gondry, tadva ne bi rekel, sta bolj malo filmov naredila, nimam nobenega od teh osumljenega, čeprav to tudi še nič ne pomeni, lahko bi bila npr. neka random scena iz Adaptationa, ki ga nisem gledal. Igralci: Jim Carrey, Kate Winslet, Kirsten Dunst, Tom Wilkinson, Mark Ruffalo, Mr. Frodo Elijah Wood,... morda kakšen od statistov? Ali pa sta filma imela istega catererja? Lahko bi bilo karkoli, v bistvu je zdaj še veliko več opcij kot prej, ko nismo vedeli nič.

Potegaman.jpg
Link to comment

Še enkrat ODGOVORNA oseba. Mislim, da so glavni igralci že malo niže od tega. Še manj pa caterer, duh. ;)

Sem pa ravno zato izbral to sceno, ker se mi je zdela malo bolj memorable.

Hint: z malo raziskovanja, ni nobena ZNANOST odkriti naslov. Pa upam, da ne bo kdo ZASPAL v tej temi. Hmm, Michel Gondry... Upam da bo to v pomoč. :beer:

EDIT: ni Adaptation, čeprav ga priporočam. Je pa bila izražena želja po težjih ugankah.

Link to comment

Sem se te usmilil, pa šel pogledat na IMDB.

The Science of Sleep - je bila točno ta slika tam. Samo za ta film še nikoli nisem slišal.

Mi pa ni kul, ker sem si pomagal z internetom, do zdaj je bilo vsepovsod vse iz glave, se počutim kar malo umazanega, čeprav sem se včeraj zvečer stuširal. Jaz namreč tudi v vseh letih izobraževanja nisem niti enkrat goljufal, zato sem pa veliko enk kasiral.

Edit: samo zdaj si pa vseeno malo zapretiraval s temi hinti, prej pa skoraj dva dneva nič, moraš to bolj paziti, kako doziraš.

Edit 2: hehe, Anduril, sem se maščeval za zadnjič, ko si me ti za tri minute prehitel (mislim, da si bil ti, če ne pa oprosti).

Edit 3: ups, sori, Anduril, sem šel pogledat, pa me nisi ti prehitel za 3 minute, ti si dal uganko (Sam & Max), prehitel me je Buba s Palčko. Zdaj sem pa že tečen s temi editi, samo, če pa zdaj vsi nekaj real time editiramo, potem se pa čudne stvari dogajajo.

Potegaman.jpg
Link to comment

No biggie, zato pa imamo net. Ko si prihajal s težkokategorniki tipa Pi in pa Sunshine sem mislil, da bo ta še prelahka. :lol: Nadaljuj. (pa poglej ga, če ti je bil všeč Sunshine) :thumbup:

EDIT: @Junior: cel forum je bil bolj zaspan, pa nisem bil prepričan kaj je na stvari. Bom se malo umaknil, da vam ne zagrenim volje do konca. ;)

Link to comment

Ja, Pi je res kar hardkor za neki konzole forum, samo ga nisem jaz dal, jaz sem samo takoj pravilno odgovoril (kar je v bistvu še huje), medtem ko je pa Sonček pomoje kar zelo znan, če ne drugega, je dobil oskarja za scenarij. (Hec, ravno te dni igram Super Mario Sunshine, pa je tudi že nekam Eternal, se kar vleče in vleče.) Sicer pa, glede filmov je itak tak, da ne glede na to, kako hardkor si, je še vedno tona superhudih filmov, ki ne samo, da jih nisi gledal, celo ne poznaš jih. In to že če odštejemo vse random evropske, iranske,... umetniške/festivalske filme + celotno Bollywood produkcijo.

Pa kake filme dajete to :wtf: :headscratch:

Prepoznala sem samo Serenity in Eternal sunshine of the spotless mind... ostali so... WTF :)

Something easier please :)

Evo Tweety, ena lahka samo zate.

mozavcrnemcv5.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, seveda. Ma pa saj ni fora v Nicholasu Cageu, meni tudi ni Meg Ryan glih neka huda ženska, samo ta film mi je bil pa vseeno zelo všeč, res taka luštna zgodba, pa ravno prav pocukrana, pa Dennis Franz je car v stranski vlogi. Pa spipan konec je. Jaz imam pač rad take lepe ljubezenske zgodbe, paše kdaj kakšno pogledati za premor od raznih hardkor filmov, kjer je treba imeti možgane na maksimum vklopljene.

Potegaman.jpg
Link to comment

To mi pa res ni jasno, kako sem se takoj, ko sem videl sliko, ravno na ta film spomnil. Ga nisem nikoli gledal, pa to mi tudi ni neka znana scena na sliki. Film pa itak vem, da je cisto neka huda grozljivka, samo mi ga se nekako ni uspelo pogledati, ceprav me je zelo mikalo ga iti gledati v kino nekaj let nazaj.

Spet sem na Wiiju, zato spet en ultraturbomegaznan citat namesto slikice:

Show me the money!

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.