Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

No v bistvu prej niti nisem mogel nalimati, ker sem pisal s PSPja (tehnično gledano bi lahko, ampak bi mi vzelo celo večnost). Filma še nisem gledal, sem pa seveda slišal. Priznam, da sem si rahlo pomagal z iMDB. :fiufiu:

Kakorkoli že, naslednja uganka:

vlcsnap314zchz.png

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Ko smo že ravno pri Dirty Harryju, mislim, da bo danes ob 21.00 na TV3. Kdor ga še ni gledal (takih menda ni, upam), si ga naj pogleda.

Kaj je zdaj? Dva dneva že nič. Kaj če bi imeli kakšno pravilo, da tisti, ki je na vrsti, po enem dnevu (ali max. dveh) od potrditve pravilnosti njegovega odgovora izgubi pravico/dolžnost do postanja naslednje uganke? Tako ne bi prišlo do takih zastojev.

Poglejte, kako se je lepo Ptičji Gripek (H5n1) žrtvoval za dobrobit skupnosti. Meni je to jasno, da se tisti, ki zavestno odgovori pravilno, s tem obveže, da bo poskrbel, da bo stvar dalje tekla (in bo objavil naslednjo uganko), zakaj ne more biti to jasno MaHetu in Bugetu?

MaHe ima sicer opravičeno, ker je prvo dal in šele pri drugi zaštekal (verjetno ga je bilo strah, da bo spet pretežko dal?), samo v tem primeru bi se pa spodobilo, da bi on določil naslednjega, ker bodo sicer jasno vsi čakali na njegovo novo uganko.

Evo zdaj eno grožnjo: če se do jutri zjutraj ne bo nič zgodilo, bom dal eno tako lahko, da jo boste vsi vedeli. Pri tem pa upam, da boste imeli dovolj samokontrole, da se boste postanja pravilnega odgovora vzdržali, če ne boste imeli namena zadeve tudi nadaljevati.

Potegaman.jpg
Link to comment

Itak, legendarni Goldfinger, najboljsi Bondov film. Je velik poudarek na zgodbi, ki je res dobra. Pa tudi film ni prevec za lase privlecen (se nic z laserji ne streljajo po vesolju). Edino tisti Azijec s klobukom, ki glave seka, je malo tumac, ampak v redu izpade, tako da je kul. Legendarni citat je pa iz scene, ko imajo Bonda (Connery, itak) na neki deski privezanega, pa mu ravno laser gre med nogami.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.