Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Zdaj sicer ne vidim slikice (shrani.si mi ne dela v službi, sem že večkrat omenil), samo sem jo pa včeraj zvečer na hitro pogledal pred spanjem, tako da, upam, da je še vedno ista, ker če ne se bom totalno osramotil, saj to se že itak bom.

Evo, butast odgovor stoletja (prosim, ne me banati za take glupe odgovore, saj nisem sam kriv, če sem butast, tak sem se rodil). Men in Black. Sem vam rekel, da je butast, samo na ta film sem se takoj spomnil, tista scena na začetku filma, ko en žužek leti okoli, potem ga pa en kombi zdručka s sprednjo šipo. Meni se zdi, da je bilo nekaj takega, sem ga nazadnje gledal pred leti, pa sem že malo pozabil.

To ni fer, ostale filme pa praktično vse vem, pa me vedno drugi prehitijo, recimo Clockwork Orange. Sem gledal pred kratkim, kako je ta film spipan, res huda zadeva, pa Malcolm Macdowell je tak car v glavni vlogi.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.