Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Kar se te uganke tiče, mi spet v službi dela probleme shrani.si, tako da slikica ne dela, bi pa nekaj drugega omenil.

Tuning, meni se zdi, da si na Ugani serijo ti na vrsti. Ne vem, ali si pozabil, ali pa zadevo bojkotiraš. Saj si že izrazil svoje mnenje glede tiste teme, vendar si za njen nastanek itak najbolj ti "kriv", ko si tukaj tisto neko čudno serijo dal, da se je za nekaj dni vse zaštopalo. OK, saj lahko bi se zataknilo tudi zaradi nekega čudnega filma, samo to bi še šlo, tako kot tudi ne bi bilo nič narobe, če na Ugani serijo daš čudno serijo (pod "čudno" ne mislim nič slabega, pač takšno, ki je večini povsem neznana). Saj zaradi tiste teme ta nič ne trpi, pač, če ti ni všeč, tam ne sodeluj, samo ne pa, da tam eno serijo pravilno uganeš (v tem primeru Lost), potem pa pozabiš na vse skupaj.

Saj spoštujem tvoje mnenje glede tega, da ne rabimo dveh ločenih tem (tudi jaz sem bil tega mnenja dokler nisi ti s tisto SERIJO zabluzil), vendar, če ne misliš na Ugani serijo sodelovati, vsaj to povej in odstopi svojo pravico/dolžnost do postanja naslednje uganke komu drugemu. Če si pa zgolj pozabil, da si tam na vrsti, pa oprosti (no, v tem primeru še vedno ta post služi kot opozorilo, da si na vrsti).

Potegaman.jpg
Link to comment
Da ne bos diplomiral iz nakladnaja

Temu ti praviš nakladnaje? Hehe, potem si raje preberi kakšne moje poste v Xbox -> Ninja Gaiden Black temi. Tistemu se pa lahko reče nakladnaje.

Jaz pač rad pišem, če ne drugega, zato, da čas v službi hitreje mine. Saj vem, da sem v primerjavi s tabo froc, ki nima pojma in se kar nekaj v tri dni pametnega dela, samo se mi zdi, da je še vedno tukaj dosti hujših. Ponavadi sem jaz tisti, ki mu eni froci nekaj težijo, se imajo za neke super iber šefe in ne kažejo nič spoštovanja do deset let starejših, zrelejših in bolj izkušenih od sebe. Je hecno enkrat sam biti v tej vlogi froca, je kar zabavno. Pač, ko sem sam bil froc, še ni bilo interneta (oziroma je, kakršnega poznamo danes, bil še v povojih), takrat se nisem mogel po forumih pametnega delati, si je zdaj treba dati duška. Če ne drugega, se jaz vsaj trudim, da so moji posti berljivi. OK, resda ponavadi kar nekaj bluzim, samo, če iz mojih postov ni jasno, kaj sem hotel povedati, je to zato, ker tudi meni ni jasno, kaj sem hotel povedati, ne pa zato, ker bi bilo vse tako na hitro napisano in čisto brez upoštevanja kakršnihkoli pravil. Joj, kako je fino kar nekaj pisati in se pri tem imeti zelo fino.Tako je fino, da, če pomislim, da v primeru, da bi se imel še bolj fino, se sploh ne bi imel več fino, se kar neham imeti fino. Samo, ali ni to hecno, ravno to tvoje opozorilo, da prevec nakladnajam, me je prisililo v nakladnaje. Kako se moraš zdaj počutiti pomembnega, ko imaš tak vpliv nad mano. Pa ti si res nek hudi puppet master, samo nekaj napišeš, pa neki random froci že začnejo iz sebe delati še večjega bedaka kot v resnici so. Saj nisem jaz kriv, Master Tuning made me do it. Tako kot je Donijevega Darkota v sumljivo ravnanje prisilil veseli zajček. Oprostite vsi skupaj, samo tak pač sem, ko me nekdo zajebava, se ne morem upreti temu, da mu dam vedeti, da je njegova negativna nastrojenost do mene bila povsem upravičena. V bistvu te je lahko sram, ker v resnici imaš še preveč lepo mnenje o meni, človek bi pričakoval več od takšnega orenk deca. Mene bi bilo res treba orenk po nagi riti, potem pa dati v prisilni jopič, da ne bi več mogel takšnih bedarij pisati po forumih.

Res je žalostno: si upam trditi, da sem si v zadnjih dveh mesecih (odkar sem tukaj registriran) že pridobil nek ugled, zdaj sem si ga pa kar tako na hitro, z eno samo potezo, zapravil. No, zdaj vsaj vidim, da je ta forum nad mano, zato se bom raje kar upokojil in prepustil zadevo pravim šefom.

Se opravičujem za moj nakladnajalni offtopic, kaj čem, saj je moj zadnji post na tem forumu, tako da, naj mi bo. Adijo vsi skupaj, imejte se fino in bodite veseli, da ste se znebili butlja Đunija in njegovih ultimativnih offtopicovskih megapostov. Zdaj bo ta forum veliko pridobil na kvaliteti.

Potegaman.jpg
Link to comment
Temu ti praviš nakladnaje? Hehe, potem si raje preberi kakšne moje poste v Xbox -> Ninja Gaiden Black temi. Tistemu se pa lahko reče nakladnaje.

Jaz pač rad pišem, če ne drugega, zato, da čas v službi hitreje mine. Saj vem, da sem v primerjavi s tabo froc, ki nima pojma in se kar nekaj v tri dni pametnega dela, samo se mi zdi, da je še vedno tukaj dosti hujših. Ponavadi sem jaz tisti, ki mu eni froci nekaj težijo, se imajo za neke super iber šefe in ne kažejo nič spoštovanja do deset let starejših, zrelejših in bolj izkušenih od sebe. Je hecno enkrat sam biti v tej vlogi froca, je kar zabavno. Pač, ko sem sam bil froc, še ni bilo interneta (oziroma je, kakršnega poznamo danes, bil še v povojih), takrat se nisem mogel po forumih pametnega delati, si je zdaj treba dati duška. Če ne drugega, se jaz vsaj trudim, da so moji posti berljivi. OK, resda ponavadi kar nekaj bluzim, samo, če iz mojih postov ni jasno, kaj sem hotel povedati, je to zato, ker tudi meni ni jasno, kaj sem hotel povedati, ne pa zato, ker bi bilo vse tako na hitro napisano in čisto brez upoštevanja kakršnihkoli pravil. Joj, kako je fino kar nekaj pisati in se pri tem imeti zelo fino.Tako je fino, da, če pomislim, da v primeru, da bi se imel še bolj fino, se sploh ne bi imel več fino, se kar neham imeti fino. Samo, ali ni to hecno, ravno to tvoje opozorilo, da prevec nakladnajam, me je prisililo v nakladnaje. Kako se moraš zdaj počutiti pomembnega, ko imaš tak vpliv nad mano. Pa ti si res nek hudi puppet master, samo nekaj napišeš, pa neki random froci že začnejo iz sebe delati še večjega bedaka kot v resnici so. Saj nisem jaz kriv, Master Tuning made me do it. Tako kot je Donijevega Darkota v sumljivo ravnanje prisilil veseli zajček. Oprostite vsi skupaj, samo tak pač sem, ko me nekdo zajebava, se ne morem upreti temu, da mu dam vedeti, da je njegova negativna nastrojenost do mene bila povsem upravičena. V bistvu te je lahko sram, ker v resnici imaš še preveč lepo mnenje o meni, človek bi pričakoval več od takšnega orenk deca. Mene bi bilo res treba orenk po nagi riti, potem pa dati v prisilni jopič, da ne bi več mogel takšnih bedarij pisati po forumih.

Res je žalostno: si upam trditi, da sem si v zadnjih dveh mesecih (odkar sem tukaj registriran) že pridobil nek ugled, zdaj sem si ga pa kar tako na hitro, z eno samo potezo, zapravil. No, zdaj vsaj vidim, da je ta forum nad mano, zato se bom raje kar upokojil in prepustil zadevo pravim šefom.

Se opravičujem za moj nakladnajalni offtopic, kaj čem, saj je moj zadnji post na tem forumu, tako da, naj mi bo. Adijo vsi skupaj, imejte se fino in bodite veseli, da ste se znebili butlja Đunija in njegovih ultimativnih offtopicovskih megapostov. Zdaj bo ta forum veliko pridobil na kvaliteti.

Ups , a to sem jest zakrivil :) Dej nehi no, pac nisem mogel bit tiho, tako kot tudi ti ne:)

Ce bos sel zaradi tega dol z foruma, je pa res cist brez veze.

Se beremo, kje je slikca iz filma?

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Adijo vsi skupaj, imejte se fino in bodite veseli, da ste se znebili butlja Đunija in njegovih ultimativnih offtopicovskih megapostov. Zdaj bo ta forum veliko pridobil na kvaliteti.

Pa saj nisi resen :headscratch:

A maš danes slab dan ? Jutri bo boljše ;)

Pa noben ti ni uničil ugleda na forumu :petting:

Xbox

Link to comment
Mislm da bi mogl odpret novo temo: Emo trenutki :rockbrow:

Hehe, dobra. Ma ja, včeraj je res bil tak čuden dan, ponedeljek, pa še vreme tako deževno. Sicer imam nasplošno rad tako skulirano vreme, samo očitno postanem tako čustveno in psihično občutljiv, da me vsaka malenkost čisto iztiri. Saj to se mi že leta dogaja, recimo tako enkrat na mesec ali dva imam slab dan, ko je edina rešitev, da se orenk naspim (kar sem včeraj tudi storil). Danes sem veliko boljše volje, še sonček sije in veseli torek je (ko Mercator tala 10% popust).

Saj sem res že razmišljal, da bi naredil temo Đunijev kotiček presenečenj, ali kaj takega, kjer bi lahko poljubno jamral in bluzil, namesto da corruptam take luštkane teme, Ugani film je meni najljubša (poleg Ugani igro, seveda).

Samo še tole, da tema preveč ne trpi, res se opravičujem Tuningu, ne se sekirat zaradi mojih osebnih psihičnih problemov, tak sem se že rodil (to imamo v familiji, sploh po očetovi strani, med drugim je njegov brat veliko let preživel v raznih psihiatričnih ustanovah, ali kako se že reče takim zadevam). Ti (Tuning) si meni tak car, se spoznaš na filme in očitno znaš uživati v teh malo starejših klasikah (jasno, glede na tvojo starost). Ravno zato me je pa še posebej iztiril tvoj post, čeprav sigurno nisi mislil nič slabega, tega se pa sam še najbolj zavedam, da so tej moji jamrajoči samopomilovalni posti res čisto mimo, ne sodijo v take teme.

Bo res treba eno Save the Whales(sem bolj obilne sorte) Junior support group EMO TEMO ustanoviti. Yes, imamo, da naslednje leto gremo na EMO! (saj veste, EMA, slovenski Eurosong qualifier). Đuni offtopic out, nas se igre (ponovno) pričnejo.

Potegaman.jpg
Link to comment
Junior dej eno fotko gor za boljse odnose ker Ragnarocka ni od nikoder.

Se mi zdi, da je še vseeno malo prezgodaj, še niti 24 ur ni minilo od njegovega odgovora, še manj pa od tvoje potrditve.

Sicer pa to ni fer, da je že bila Lilja 4ever, sem ravno tudi jaz razmišljal, da bi to enkrat dal. Je res fina zadeva, samo meni se je film zdel malo preveč luštkan in lahkoten za tako hardkor tematiko, sem pričakoval bolj kruto zadevo. No, je pa še vedno taka luštkana zadeva, sploh po zaslugi odlične igralke (pa še tako luštkana je in vedno nasmejana). Najbolj mi je kul tista scena, ko se gre prvič kurbat, potem se pa totalno skozla. Naslednji dan gre pa vsa vesela v trgovino, ker si zdaj končno lahko privošči nakup enega sokeca, res taka huda s čustvi nafilana scena, jaz sem bil čisto bogi.

Sicer so mi pa vsi ti Moodyssonovi (nekaj takega se napiše, se ne spoznam na švedska imena) filmi zelo všeč, ravno zato sem od tega filma morda malo preveč pričakoval, ker Fucking Amal mi je bil čisto preveč tabuljši, eden redkih filmov, ki so me tako prežokali, da sem po ogledu moral takoj ven se malo svežega zraka nadihati. Pa Skupnost (Tillsammans ali nekaj takega) je bil tudi hudi.

Saj res malo preveč pišem, samo taki legendarni filmi si zaslužijo, da se o njih kaj lepega napiše. Me prav boli, ko drugi kar tako delajo: nekdo da slikico, potem en drugi nekdo reče Naslov Filma. Prvi reče Ja. In gremo dalje.

Potegaman.jpg
Link to comment
mislim da tukaj prevladuje sovraštvo zato menim da se vsi nekje dobimo in odšpilamo ene par iger pol pa bo :no_no::beer:

Ja, saj to bi bilo res dobro. Tam na Pretep forumu se vsi med sabo poznamo, se velikokrat dobivamo na raznih eventih (jasno, ker pretepati se da optimalno samo 1 on 1 v živo) in smo sploh dobri kolegi. Potem se pa tudi na forumu totalno zajebavamo, delamo norca drug iz drugega in je res tako spipano friendly ozračje.

Če bi se tudi tukaj poznali med sabo, bi sigurno bilo drugače, saj navsezadnje smo vsi na istem, vsi smo neki geeki, ki raje nažigamo igrice kot pa preganjamo lepe deklice. Ti forumi so res čudna zadeva, kar naprej prihaja do nekih nesporazumov, tudi kadar isto mislimo, pa tudi težko je vedeti, kdaj se kdo zajebava in nas žali, ali pa resno misli. Če se pa med sabo poznamo, pa itak kakršnakoli žalitev izpade kot prijateljska zajebancija, namenjena izključno temu, da se imamo bolj fino v takem prijetnem casual vzdušju.

Še to: ljudje, naslov teme je Ugani film, ne pa Ugani Juniorjevo trenutno počutje. (Samo jaz sem res očitno nek manično-depresiven osebek, vedno sem ali izredno vesel ali pa totalno zamorjen, nimam neke vmesne stance.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Še to: ljudje, naslov teme je Ugani film, ne pa Ugani Juniorjevo trenutno počutje.

(Samo jaz sem res očitno nek manično-depresiven osebek, vedno sem ali izredno vesel ali pa totalno zamorjen, nimam neke vmesne stance.)

ha,ha,ha :lol::car::beer: :thumbup:

evo naslov nove teme bo " Ugani Juniorjevo trenutno počutje " :lol::hyper::lol:

Xbox

Link to comment

No, vidite, kako je zdaj bolj fora, ko smo celoten "incident" spremenili v eno spipano foro. Je veliko bolje, če se zajebavamo za hec kot pa za res (tukaj je presledek namenoma, zaradi dramatičnega efekta, op. avtorja). Saj biti zamorjen je kul, samo biti vesel je pa še bolj kul. Biti vesel je veselo. Jaz sem rad vesel, se potem tako fino počutim. Bodimo torej veseli, da se bomo fino imeli.

Pa jaz bi raje videl, da je naslov Finding Emo (Reševanje Malega Ema) ali pa Gremo na Emo ali kaj takega. Ta beseda emo je meni tako super, mora biti nekje noter. Sicer pa mi res nismo resni, kaj smo s to ubogo temo naredili.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.