Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Joj, kako sem jaz poreden, ti tako težko daš, jaz jo pa takoj skapiram. Sem slučajno videl ta film na nacionalki enkrat precej let nazaj, edino to mi je bilo čudno pri sliki, da je model pobrit, zato nisem bil čisto 100%. Je pa totalno spipan. Kolikor se spomnim, je on neki hardkor matematik, ki obvlada teorijo števil. Potem ga pa neka židovska mafija lovi, pa vsi se nekaj pobijajo med sabo, ker verjamejo, da obstaja število, ki skriva smisel življenja in obstoja in ne vem kaj še vse, sem že pozabil. V glavnem, kdor odkrije to število, lahko zavlada svetu, ali nekaj takega.

Gremo dalje. Spet jasno link, ker sem še vedno useless.

Rdeča kapica the movie(hec): http://img405.imageshack.us/my.php?image=rdecakapicatl1.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Tocno tako. Sem vedel, da ne bi smel dati ravno najbolj znane slikice iz tega filma. A si ga gledal? Ker meni osebno je najboljsi film, ki sem ga kdaj sel gledat v kino. Je pa zal zelo neznan, itak je to neodvisni film in temu primerno bolj festivalske sorte, torej splosni publiki neznan. Pohvale za to odgovornim, da so si upali dati ta film na redni spored (seveda je zaradi nepoznanosti filma obisk bil porazen). Ne bom niti pisal, o cem se film gre, manj kot veste o njem, bolje je. Priporocam ga pa vsem, ki radi gledate odlicne filme.

Samo na kratko: to je psiholoski triler z zanimivim zapletom, odlicno igro in se boljsimi dialogi, o mladoletnici in pedofilu, le da je tokrat zrtev zlorabe slednji.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Jep, jep.

No, če ti je bila Buffy kul, potem ti resno priporočam najprej kratkoživečo serijo Firefly in potem še njen epilog, Serenity. Firefly je kar se mene tiče najboljši sci-fi (čeprav zelo samosvoj) ever in vsakič kolnem FOX, da so s svojo nesposobnostjo uspeli tako na hitro zatreti tako fantastično serijo.

Link to comment

Ja, saj če bi bil samo film, bi ga že zdavnaj pogledal, takrat po trailerju sem bil itak čisto bogi, mi je po več zaporednih ogledih še vedno dogajal. Samo pogledati celo serijo je pa bolj problem, ker je toliko drugih hudih serij, ki jih bi tudi bilo treba pogledati.

Gremo dalje, pa hvala RIDDICKU za Img tutorial ZS, zdaj končno obvladam zadevo. Sem skapiral, da sem tukaj vse prav delal, sem pa na imageshacku zabluzil, zato prvič ni bilo slikice.

Marsovci napadajo:

marsovciql8.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.