Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Ne joči peter.

Enkrat gledal pred minimalno petimi leti. To si zapomniš za večno :D:D .

PS: okej tole je legendarno, trije naenkrat.

PS2: se mi zdi tale zadnja od xilurota prekleto znana, imena se ne spomnim točno, ampak, lahko se seveda popolnoma motim, zdi se mi da je stvar že nekje srednje stara, raje ne bom ugibal.

Link to comment
Too easy, legenda slovenskega (in za moje pojme še vedno daleč najboljši) filma.

Ne joči Peter!

Saj vem, da je bila cisto prelahka, to je ja najbolj znan slovenski filmski citat vseh casov. Samo se mi je mudilo, ker se je ravno zacenjal Wicker Park na TV (Kanal A), pa sem se ravno tega spomnil. Glede Wicker Parka pa, ej, to je verjetno najbolj sick ljubezenski film, kar sem jih kdaj videl, cisto predobra zadeva (sicer je bolj triler varianta). Pa baje je samo remake nekega francoskega filma z Vincentom Casselom in Monico Belluci (Apartmant ali nekaj takega, pa po francosko napisan). Kako mora potem sele original biti hud.

Pa da vas ni sram, koliko ste hintov in casa rabili za enega najvecjih SLO dosezkov, Poletje v Skoljki, film, ob katerem nas je vecina tukaj aktivnih odrascala.

Potegaman.jpg
Link to comment

hehe, Poletje v školjki - govoreči kvaziračunalnik, ki je kruto smrt storil v solinah. :ihih: Prvi del je še bil kulker tko, drugi pa je bil sponsored by Kazina in zgolj uro in pol dolga reklama za dotično ustanovo.

Kdo je že izvajal naslovni komad? Solidov clip da odgovor -ansambel Black and White LOL

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.