Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Star Wars Episode I: The Phantom Menace

Grr... me je prehitel za 3 min :lol:

Sicer je pa Tweety zenskega spola, bi rekel glede na njene dosedanje poste.

Samo zdaj pa verjetno vidite, kako brezveze je vse skupaj, ce se gremo same lahke oziroma preznane filme, ki smo jih vsi videli. Meni se bistvo te teme zdi ravno v promoviranju filmov, ki smo jih sami gledali in so nam bili zelo vsec, so pa sicer vsaj delno neznani bolj casual publiki. Tako spoznamo se kaksen nam doslej neznan film, vreden ogleda.

Dokler imamo same lahke, pac vedno "zmaga" tisti, ki je pac slucajno gor in prvi prebere uganko - tisto je res bilo krneki, ko so mojega Petra kar trije hkrati odgovorili.

Edit: no, zdaj je pa mene Tweety prehitelA.

Sicer je pa to Shakespear in love.

Potegaman.jpg
Link to comment

To pa zanimivo, da poznas imeni iz vec kot deset let starega filma, ki ga se nisi nikoli pogledal. Jaz sem ga ze mnogokrat, kaksnih deset let nazaj, v najstnisko-srednjesolskih casih, je to dejansko bil meni najljubsi film, itak, reziser Oliver Stone + scenarist Quentin Tarantino, kaj ces boljsega.

Potegaman.jpg
Link to comment
Okej, samo vprašanje... filma še nisem gledal, pa me zanima zakaj zaboga je tale oranžna črtkana črta?! :crazy:

Zato, ker je to eden najboljsih filmov vseh casov. Saj tudi pri Pulp Fictionu je Uma en kvadratek v zrak narisala, pa je super izpadlo. To so pac taki psiho filmi, ki so zaradi takih scen se bolj odstekani. Ta scena je pa itak ena najbolj legendarnih iz Oldboya. Ogled obvezen, ce ne bos tudi ti kasiral tisto crto.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.