Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Meni se je pa slika zdela precej ocitna. Se vidi, da je Tom Cruise, in nima biti kaj drugega kot ta cudna pravljica iz sredine osemdesetih (rezija: Ridley Scott). Pa tudi malo prevec razkrivajoca za moj okus (Tomckove noge pac niso tako seksi kot od kake lepe deklice). Sicer sem pa gledal enkrat, ko sem bil majhen, pa mi je bilo kul, nekaj let nazaj mi je bilo pa bolj krneki.

Tip na naslednji sliki je pa car. Ga streljajo, njemu pa ocitno totalno dogaja:

rdeckarak1.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, enica je, RIDDICK gre dalje.

To je pa seveda ena najbolj znamenitih scen, ko James Caan kasira batine. Potem pa tisto, ko Brando vidi truplo in rece: Look, what they did to my boy. Itak je ta film res taka legenda, samo ga ze nekaj let nisem gledal, bo treba spet. Slika je pa iz IMDB, tam je ta film #1 po izboru ljudi (povprecna ocena 9.1 pri vec kot 200000 glasovih).

To sliko sem pa sicer zato izbral, ker se mi je zdela smesna, je glih v taki hecni pozi in z izrazom kot da se ima super fino. Pa se ni glih najbolj ocitna.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja. To pa je bilo hitro. Jaz za ta film sploh nisem vedel, dokler nisem nekaj mesecev nazaj slucajno videl na sporedu, da bo na hrvaskem RTLu neka komicna grozljivka z Jessico Albo v eni glavnih vlog. Jasno, da sem gledal. Zadeva mi je bila prav zelo fina, totalno odstekana in precej smesna. Pa se Jessica Alba je not in je cisto prevec lustkana (film je letnik 1999, ko se ni bila ravno znana). Pa tudi, ce niste njen fan, je film se vedno zelo vreden ogleda, priporocam. Evo, se ena slika iz tega filma za motivacijo. Sicer pa kar nadaljuj, H5n1.

idlehandsip6.png

Potegaman.jpg
Link to comment

Vsekakor legenda Die hard.

Ker sem v svoj odgovor prepričan, bom nekoliko kršil pravila in kar nadaljeval, da me nebi kasneje morebiti preveč čakali. Če mislite da to ni prav pač tega posta ne upoštevajte.

I'm a dead man, Johnnie? I'm a fucking dead man? Guess again, Johnnie. Who's the dead man? Who? Who's dead, fuckface? Who? Who? I can't hear you, Johnnie. Guess again. Take another guess, Johnnie. Take another fucking guess.

Nepozaben quote, zasoljen s črnim humorjem, iz fenomenalne predstave Joa Pantoliana.

Hayabusa+clan69.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.