Skoči na vsebino

Mario Kart 7 [3DS]


Link

Priporočene objave

  • Odgovorov 56
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Link, govorim o tem:

Orders with a delivery address outside the UK may be subject to import duties and taxes (including VAT) which are levied once a delivery reaches your destination country.

Če prav razumem je to DDV oz. dodatni stroški, ki ti jih zaračunajo naknadno kolikor je razbrati iz pogojev poslovanja na omenjeni strani (se pravi, ko dobiš izdelek na dom oz. ko prispe v Slovenijo). Če si kdaj naročal oz. naročaš preko amazona, potem lepo vidiš kako ti zraven dopiše, ko naročiš kak izdelek, npr. VAT 9.50gbp.

Zanima me samo, ali plačaš samo izdelek plus poštnino, ki ti jo pove ob nakupu ali še kaj drugega?

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Link, no bom naročil ko bom lahko Luigi Mansion 2 in bom videl ceno. Namreč vsaj pri amazonu uk mislim, in tudi onem ameriškem plačaš VAT in to je lepo razvidno ko daš izdelek v košarico tik pred potrditvijo nakupa to pokaže. Skratka hvala za info. Sem se registriral in res upam da je tako.:)

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Za nabiranje kovancev lahko igraš katerikoli način? Ali se samo na Grand Prix prištevajo? Nazadnje vem da sem bil na 2000, rad bi pa še vsaj B-dasherja odklenil.

edit: Sem našel, treba je GP vozit. Mal dlje traja, ker ne končaš dirke vedno z 10imi kovanci.

Urejano od Gregor
Link to comment

Nekje sem bral da se rating za vsak GP gleda tudi po tem koliko časa si vozil na prvem mestu itd... Da ni vedno mus da imaš na koncu 10 kovancev. Spomnem se da sem eno izmed dirk v GPju končal z 8 in vseeno dobil tri zvezdice na koncu (100 cc).

Mene itak ponavadi pred zadnjim ovinkom med skokom čez prepad strela udari potem pa še green ali red shell prleti mimo... in si takoj iz 10 na 3 ali 2 kovancih...

Link to comment
Nekje sem bral da se rating za vsak GP gleda tudi po tem koliko časa si vozil na prvem mestu itd... Da ni vedno mus da imaš na koncu 10 kovancev. Spomnem se da sem eno izmed dirk v GPju končal z 8 in vseeno dobil tri zvezdice na koncu (100 cc).

Odvisno je od marsičesa, res je. Veliko stvari se ti more poklopiti, če ne zbereš vseh kovancev in želiš dobiti tri zvezdice. V 150cc je še toliko težje. Najhuje je, ko te udari strela ali pa dobiš rdečo ali modro v rit na zadnji, četrti dirki, ko si že odpeljal polovico finalnega kroga ali pa si tik pred ciljem, ko ne moreš več nadoknaditi izgubljenega. Izgubiš pet ali še več kovancev in je konec s tabo. Vse gre v nič. :banghead:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.