Skoči na vsebino

Mario Kart 7 [3DS]


Link

Priporočene objave

  • Odgovorov 56
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Tudi jaz sem par dni nazaj šele pogruntal da se tele predmete da uporabit bolj defenzivno, s tem da jih vlečeš za sabo. Smotano ker moreš gum držat, ampak se navadiš hitro.

Delam na tem da dobim "Perfect 3-star Rank", ampak je mučno za znoret. Nabral sem pa že 4000 kovancev. Vsaj 5000 da jih naberem pa imam večino odklenjenga.

Za Gold Glider, Gold Standard Kart in Gold Steering Wheel mi pa dol visi.

Link to comment
  • vrhovni

Ma za popiz*it, res. Po vikendu ter do danes mi je uspelo dobit 3 star rank v super cup 100cc, za normalne proge ga bom že dobil. Sem pa vmes kar nekajkrat padu pa še vseh dirk nisem končal z 10 kovanci, (prve mislim da in) zadnje. Mi je pa všeč, da se točno ne ve razloga kaj pripomore k 3 star ranku, ampak je vse zgolj domneva, sicer bi vsi točno vedeli na kaj morajo paziti in bi to kmalu dobili. Bi pa glede na to koliko kombinacij je, ne preveč, povsem lahko dali še to da bi item pač vlekel za sabo tako da ti ne bi bilo treba držati gumba, ker spet moraš gledat spodnji zaslon in videti kdaj ti bo kdo kaj v rit vrgel.

Da o izgubljenih živcih ne govorim kot ste že drugi povedali... Komaj čakam še na vse te bonus iteme da se jih odklene. :mario:

10573384652.png

Link to comment

Čimprej na prvo mesto, obdržat vodstvo čimdalj in do konca ter lepo odpeljat dirko, brez zaletavanja v stene, padanja v prepad in vožnje čez bananine olupke in druge smeti. Sedaj mi je na dveh dirkah v 150cc lepo ratalo dobit 3 zvezdice. Toda za končen 3 star rank imam še 5 GPjev v 150cc in 4 GPje v Mirror mode.

Imam pa vse vsaj 2 zvezdici.

A sem si ti ušel, te pogrešamo na ta velikih konzolah :toad:

Bolniško fasau in mi je ročna drkalica edino kar lahko iz postelje igram. Nategnil sem si križ in bolj kot ne preležim celi dan.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.