Skoči na vsebino

Mario Tennis Open [3DS]


Link

Priporočene objave

  • Pred 4 meseci ...
  • vrhovni

Prvi in zadnji tenis, ki sem ga igral je bil tisti za N64. Igral pa sem ga na emulatorju na PCju. Že takrat mi je bil všeč, tale mi je pa sploh super. Upam, da bo izbor karakterjev širok, kot je bil to v N64 predvsem pa da bodo na voljo vsi tipi igrišč - trava, pesek, trda podlaga kot tudi različna tekmovanja. Napovednik vsekakor obeta, upam pa, da pride ven vsaj enkrat okoli poletja.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Upam, da bo kaj novih informacij kmalu, sicer pa je to igra, ki jo poleg Luigi Mansion 2 in Rayman Origins najbolj pričakujem.

Še zdaj se spomnim kako zabaven je bil tenis na N64 emulatorju, razen SNES pa vmesnih konzol nisem imel ali ročnih. Tako da drugih verzij nisem igral. Ampak tale pa res obeta in upam da ne razočara, kar glede na to da gre za Mariota verjamem da sploh ne bo. :)

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Igra je dobila uradno ime in sicer Mario Tennis Open. Izvedeli smo še, da:

  • izide 25. maja
  • vsebuje napreden online multiplayer
  • podpira download play
  • wi-fi vs.
  • za igranje lahko uporabljaš tipke, touch screen (za lob, top spin, ...), nadziraš z gibanjem
  • streetpass

Več informacij in video sledi.

untitled.png

Urejano od Link
Link to comment
  • vrhovni

Se zelo veselim izida igre, saj izide na moj rojstni dan in jo že z veseljem pričakujem. :) Po trailerju sodeč in gameplaju izgleda fantastično.:thumbsup:

Všeč mi je predvsem različna izbira okolij, med drugim tudi galaksija in džungla. Upam, da jih bo še več. :)

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.