Skoči na vsebino

Vaši najljubši športi


Priporočene objave

Slabo leto sem treniral mečevanje, kar je vključevalo še izmenjujoč enkrat tedenski trening boja z bodali in rokoborbo. Na žalost pa je zadeva nasrkala v boju z dragocenim-dragocenim časom in sem zadevo moral pustit. Sedaj pa se trudim z vsakodnevnim tekom(kar na koncu nanese kakih 4x tedensko). Ko pa smo pri času in je družba, pa se udari nekaj partij badmintona ali odbojke. Na srečo imam relativno blizu športni center, tako da šanse za miganje vedno so. :)

Jackobi_SI.png

Link to comment

Najrajši mam zimske športe in sicer snowbording. Drugače nisem ravno neki navudšen športnik in me šport na splošno ne zanima. Včasih sicer igram nogomet ali košarko ampak nimam baš pojma. Bi se blo pa dobro s kakim športom ukvarjat za rekreacijo oz. kondicijo ampak sem zaenkrat nekako preveč len za kaj takega. :lol

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Če je kdo gasilc bo poznal tole vajo. Reče se ji firefighter combat challenge a.k.a najtežji 2 minuti v športu.

>http://www.youtube.com/watch?v=HTXSiwwKMQo&feature=related

OPIS: gasilec mora v popolni opremi (nekje 30kg opreme) v peto nadstropje nesti 20kg zvitek cevi, jo na vrhu odložiti v škatlo in nato z vrvjo od tal povleči 20kg zvite cevi in jo odložiti v škatlo. Ob sestopanju s stolpa mora stopiti na vsako stopnico. Ko pride dol mora z 4kg kladivom za 1m prestaviti 75kg utež na gladki površini. Tukaj je že gasilec pošteno utrujen, a najtežji del šele pride. Teči mora slalom okoli ovir, pograbiti ročnik s cevjo polno vode po pritiskom teči proti vratom. Ko prečka vrata lahko s curkom zbije tarčo in odhiti do zadnje naloge. Tukaj mora prijeti 80kg lutko in jo vleči 25m do ciljne črte. V posnetku pa najhitrejši gasilec :D

Urejano od Amunr.aaa

f1.png

Če je kdo za F1 2011 PC action naj me doda: TheAmunraaa

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.