Skoči na vsebino

Vaši najljubši športi


Priporočene objave

Torej, ta tema je namenjena vašim najljubšim športom.

Torej jaz trenutno treniram box. V preteklosti sem še Krav Maga in Judo pa da ne pozabim še BJJ in nekaj malega MMA. Zanima me pa tudi, da bi se probu v ameriškem nogometu.

Za enkrat bom ostal v boxu, ampak glede, da se zdaj selim v lj( fax ) mi je tudi ameriški nogomet dostopen :D

No da slišimo vas:D

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Kot mulac sem treniral hokej, pozicijo vratar, a sem po letu in pol moral nehat zaradi rapidnega slabšanja vida. Z očali ravno ne morš branit, ker ti manjka preveč vidnega polja, leče so bile pa takrat še čudo božje

sedaj pa prakticiram naslednje športe:

- dretje na sodnike na hokejskih tekmah Podmežaklo (edino gospodu Kebru hvala, da še piva ne morš pit na tribun :tepen:)

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Jaz najraje tečem (čeprav mi v Ljubljani ni najbolj luštno, ko sem bila pa še doma sem pa kar redno vsak dan tekala naokoli), občasno igram še badminton, spremljam pa nogomet (ampak le ob svetovnih, evropskih prvenstvih) in smučanje (pa še tega zadnja leta bolj slabo). :?

Urejano od _tweety

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Ka ker mogoče tuki hodi v fitness ERA( Ljubljana) ali pa bi bil pripravlen it, ker iščm še enga, ker se želim počas pripravlat na "winter workout season" pa da ni tuk dc če sam delaš pa še lažje je pri določenih vajah, da ti nekdo pomaga. Če je kdo ali bi bil za se nej javi.;)

Ka ti bo fitnes, če lahka prideš k men domov pa nosiš drva (lahka tud hlode če si dost močn) in boš na tak način dosegi isto k v fitnesu, pa še v korist nam boš :P:D

hec

f1.png

Če je kdo za F1 2011 PC action naj me doda: TheAmunraaa

Link to comment

To je ena od največjih napak, ki jih folk dela. Če boš ti nonstop 20 kil dvigoval ne boš nikol napredoval. In ponavd se itak rabi pomoč pri zadnih ponovitvah zadne serije. Če ti naprimer delaš 4 x 10 ponovitev z 60 kg, boš rabu v zadnih serijah ponovitev pomoč, da optimalno izpelješ vajo. Sej brez napora in truda ne morš napredovat. In to, kar si ti gor napisu je čist skregano z logiko športa. Ker če bi tak na izi v vsakem športu pršu skos, brez treningov in naporov pol bi vsak lahk bi svetovni prvak ali ne vem kaj. Verjam govorim iz izkušenj, ker treniram fitness že nekaj let in borilne veščine ( tle sem bol friš še).

Sprašujem pa to zato, ker sem zdej v lj in pač nimam folka za trenirat, kot prej, ko sem še bil v svojem kraju.

Pa ne to zdej jemat, kot flejmanje, ampak samo povem, kak je to v teh športih. Za to se pa reče no pain , no gain ;)

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.