Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

davodax, a to misliš od nas slovencev al od celega sveta. Ker mi slovenci še igramo samo ne igra nas več tolko, kot včasih. Drugače je pa na svetu to trenutno najbol popularna Multiplayer FPS igra(če ne kar najbol popularna MP). Drugače, jaz še kr veliko igram COD 4, tak da me lahko dodaš sasukeyinyamg

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Itak se največ igra na Lajvu COD4. To velja za cel svet, verjetno pa tudi za Slovence. Sej neki na xbox.com je tudi lestvica najbolj igranih MP iger. Le za kratek trenutek je GTA IV prehitel COD4...

Drugače sam neki ne igram dost zadnje cajte. Poletje pa to.. Xbox360 je zelo malokrat sploh prižgan ta cajt. ;)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 6 meseci ...
  • vrhovni

Holy shit. Lihkar obrnu COD4 .. sej ima zadeva svoje napake in v parih misijah sem mislu zgubit živce čist, kokrkrat sem moral probavat kakšne zadeve, da sem prišel do naslednjega checkpointa .. ampak fak. Bolj filmsko zasnovanega špila, z nekaj najbolj fantastičnimi scenami ever (prva misija na tankerju sredi nevihte, scena po eksploziji atomske v mestu, cela sniperska misija v preteklosti, zadnjih deset sekund špila) še nisem špilal v svojem življenju. Da ne bi zgubljal besed o grafiki, ki je že sama po sebi ena izmed najboljših, če ne kar najboljša, kar sem jih uzrl, po vrh vsega pa vse skupaj teče pri silky-smooth 60 fps. Šele sedaj mi je jasno, kako crappy grafiko ima v bistvu Halo 3. :red:

Kakšni deli vmes te spravijo na rob obupa (una snajperska misija, čisto konec, ko čakaš na chopperja in uletava 12 tisoč enemyjev .. arrrr :annoyed:), ampak pozitive daleč odtehtajo negativne elemente. Supa-kul! :thumbup:

Link to comment
  • vrhovni

alexs: bi z veseljem, pa sem samo še srebrnjak, ker mi je potekel trial, obenem sem pa itak ugotovil, da imam totalno premalo časa, da bi se še z online špilanjem zajebaval - too many single player games to work my way through. :)

v0jk3c: kok se boš šele sekiral, ko bom še za vse ostale špile, ki jih nameravam še preigrati, bumpal antične teme. :petting:

Link to comment

Se strinjam tukaj z Andurilom glede igre. Res je super. Temu špilu sem posvetil največ�a� na xbox360, tako SP kot MP. Pa še � konca sem prišel,�r enih igrah se jih pa že ka�prej naveličam.. �doh:

Online je še dost�olj zabavno, pa odklepanje orožij, per�v itd. je dobro narjeno tak da se splača. :D

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.