Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

Ok.....naj vam bo u lazy arse hoz!

Signup ...

... Download Again.

Ostalo je valda jasno..... :fiufiu:

Tnx man, I will try this but the guy with beta isn't online so much.

To pol deluje tut za druge beta in ne beta zadeve ?

Kaj pa za Arcade games ? (verjetn ne)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

pol je pa spet M :cash: neki zjebu, men sta ze 2 accja po enmu mescu potekla..... nove kartice pa nikjer ne morem staknat :(

Ninjaklan: je blo qul igrat, sam neki me se zanima, a se da sam povabit v igro, ki jo vi igrate? al morm prvo tebe kontaktirat, da me povabis?

Sam ej btw bol g33karske izkusnje, ko sm jo pa danes zapazil pa se ne :tepen::no_no:

Link to comment

Torej, dela se klan za naj MP igro leta 2007! :bringiton:

trenutno igram(o) Beta verzijo, ko pa igra izide, pa bo prva igra na must buy listi.

Torej vsi, ki jo trenutno igrate se lahko pridruzite klanu, katerega stvaritel sem jaz (MaDrungSI). :cough:

Clan TAG: ThC (Trigger happy Clan)

torej vsi ki ste zainteresirani pisite tukaj ali v online igranje/ CoD4:moder warfare topicku ali pa me dodajte na xbox live...

(za pridruzitev ni potrebno biti pretirano dober, je pa zaželjeno)

salute! :rock:

Link to comment
Torej, dela se klan za naj MP igro leta 2007! :bringiton:

trenutno igram(o) Beta verzijo, ko pa igra izide, pa bo prva igra na must buy listi.

Torej vsi, ki jo trenutno igrate se lahko pridruzite klanu, katerega stvaritel sem jaz (MaDrungSI). :cough:

Clan TAG: ThC (Trigger happy Clan)

torej vsi ki ste zainteresirani pisite tukaj ali v online igranje/ CoD4:moder warfare topicku ali pa me dodajte na xbox live...

(za pridruzitev ni potrebno biti pretirano dober, je pa zaželjeno)

salute! :rock:

A pol bosta kr dva klana? :lol: Kokr je brazgo pravu bo Unusual Suspects universal ratu...čpe ne lahk pa še vedn poknemo KBAP klan in gremo na gamebattles.com.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.