Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

Odklenili so do level 25 prejle - kar sredi špila smo naenkrat vsi začeli promotat ob vsakem uboju. :D

Na voljo je tudi nov perk, Martydom, ki odvrže granato ob smrti. Needless to say, uporabljajo ga vsi, zato se je treba navaditi.

Še do ponedeljka zjutraj po našem času lahko igrate - potem se zabava do 9. novembra zaključi. Pohitite, dokler je še čas (Halo 3 lahko počaka ... ;) ).

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Dobil igro! :beer:

Single player je, kot ponavadi klasicen CoD z novo preobleko. Gameplay ostaja isti, kot je bil pri drugih igrah, boste pa obcutili zadovoljstvo in obcutno izboljsanje orozji, kot so bila pri prejsnih igrah. :beer:

Glede auto aiminga: Meni je vedno bil zelo motec in pri tej igri se ga da odstraniti v meniju. Merjenje je veliko lazje :) .

Glede Multiplayerja pa ne morem druge reci, kot :car:

Ozemlja so zelo skrbno izdelana. Zelo zanimiva in raznolika.

Zelo ocesu prijazna. Ponekod je close combat, po drugod pa za sniping in jogging. Uglavnem so zelo uravnotezene tako, da usaka plata pase za usak stil igranja. Folk trenutno ownam zaradi zelo (prevec) preigrane Bete. :ihih:

Komaj cakam, da jo dobi se kdo drug na tem forumu.

Uglavnem moj nick: MaDrungSLO. Pa me dodajte in gremo kej spilat :hyper:

In pa Ninja, kdaj si jo bos tudi ti omislil?

Link to comment

Obstaja kar precejsnje stevilo map, kar mi je zelo vsec in so zelo skrbno izdelane. Achievmenti naredijo igri blisc, ko se dvigas med ranki.

Ceprav ni nic novega, kot pa to kar smo videli v beti.

Kar mi je zelo vsec je to, da obstaja okoli 10 razlicnih nacinov igranj, ki jih odklepas z visanjem ranka. Ceprav v igri ni nic kaj novega, kot je bilo v beti, sem nad njo vseeno zelo navdusen in ocitno bo ena, ce ne best igra, ki jo bom lahko v vsakem vremenu igral preko interneta. :love:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.