Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ja glede na to, da single player načina najbrž ne bom preigral samo na eni težavnostni stopnji, pa najbrž bo tisti arcade mode na koncu tud kr kul... Teh 8 ur je skor malo ponižujoče za rečt :lol:

Sigurno pa MPja ne moremo izvzet, če se bo igralo vsaj podobno dolgo ko CoD2 na PCjih, je igra po moje vredna vsakega centa

No, nov kul film na Gametrailers. The oldies are back! Go check it out!

LINK

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Kdo je rekel 5 - 8 ur? Če misliš, da si frajer pejt igrat na vetean, ker je res še največji izziv, vse pod veteran je walk in teh park in nima smisla sploh igrat ker lahko samo laufaš čez hodnike in je to to. Zraven prištej še arcade mode, ki ziher doda par urc in zadnjo Miles High Club oz dodatno bonus misijo, ki je ubistvu time test in sem se že sam z tisto misijo zajebavu 3 ure, da bi celo letalo popucu v 50 sekundah, rešu talca in šou na halo jump.

Špi je ubijalski, kaj bo šele ko dobim net in gremo multiplayer. Klan itak pade.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Za CoD3 nevem, ampak prva dva sta bila isto precej kratka. Je pa CoD4 po SP plati baje precej raznolik, zabaven in ima dodano vrednost preigravanja s tistim arcade načinom. Poanta pa je itak v MPju, kjer špil menda res zaživi. Plus dobra, tekoča grafika. Hud špil torej, a dvomim, da kakorkoli prelomen. Pač CoD v najboljši luči.

Link to comment
Kdo je rekel 5 - 8 ur? Če misliš, da si frajer pejt igrat na vetean, ker je res še največji izziv, vse pod veteran je walk in teh park in nima smisla sploh igrat ker lahko samo laufaš čez hodnike in je to to. Zraven prištej še arcade mode, ki ziher doda par urc in zadnjo Miles High Club oz dodatno bonus misijo, ki je ubistvu time test in sem se že sam z tisto misijo zajebavu 3 ure, da bi celo letalo popucu v 50 sekundah, rešu talca in šou na halo jump.

Špi je ubijalski, kaj bo šele ko dobim net in gremo multiplayer. Klan itak pade.

Ja govori folk, da je tok kratka. Se v GS so rekl, da nardis v kaksnih 5 urah. Vseen je tole kr kratko, da bi dal 60€. :) Bi pa sigurno MP igral. Jebemti treba bo koncno si xboxa dokonca spedenat tko k treba.

DejchSLO.png
Link to comment

Blah... Na Bibi majo samo za PS3 pa PC, pri 3D svetu pa je tud kao "že na zalogi za vse verzije," je pa kupit glih tak ni mogoče. Vsaj kolk jaz vem :a_a:

Bo treba počakat do jutri :roll:

Edit: No, danes je jutri... 3D svet ma baje že vse na zalogi, samo mi je še ni uspelo naročit... Že pošle zaloge al kak?

Ma pa tud Igabiba, sicer samo PS3 pa PC verzijo zaenkrat... smola :(

NitroBlast90.jpg

Link to comment

ravnokar prisel do konca igre in morem reci, da bolj v se nobeni igri nisem uzival. Igra s casom postaja vse boljsa. Porabil sem okoli 8 ur casa na hard difficulty (tretja od stirih).

Igra sploh ni kratka, kot nekateri trdite in ce malo pogledate je zelo dodelana. Nonstop je neki novega, uglavnem se tukaj res vidi kvaliteta igre, ne pa enolicno ponavljanje bitke v prejsnih serijah. Celo malo filmsko obarvano (to pa ne pomeni, da je gameplay zanic, saj je najboljsi, kar sem jih kdaj sprobal). Te res lahko zaposli za veliko casa, sploh na MP z unlocki.... Igro bom se preigral na najtezji difficulty. MP pa tak al tak hlace trga! :rock:

Sploh okolje se vidi, da je zelo resnicno, ne pa, kot pri prejsnih kjer si se po podkopih vleku. Materiala je ogromno in pa kljub vsemu so dali kvaliteto pred kvantiteto! :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.