Skoči na vsebino

Forza Motorsport 4


VIPER

Priporočene objave

Hja danes odpeljal demo. Precej stvari je izboljšanih, recimo zvok motorja ter sam cockpit, proga je izjemno detajlirana (+ vse je v 3D), ampak sem še vedno skeptičen, da bi dal zopet 50 € za igro, sploh zdaj ko izide BF3 in U3 ter ko se igra Geow3. Premalo časa, ter kar velik denarni zalogaj za vse te igre zadnje tedne, kar pomeni da bom igro zagotov nabavil ko pride goty verzija z vsemi dlc-ji.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Jest imam majhen problem. Danes sem dobil igro sem dal not cd vse ok. Sem hotu radeem code, da bi vklopil lunch race pack... vpisem kodo prtisnem A in mi kaze tist download ampak pending in se ni nič zgodilo. Prtisnem A in mi napise, da je bil download prekinjen in, da nej grem na game marketplace. Probam se enkrat kodo in piše, da je bla ze uporabljena ne najdem jo pa na marketplacu. Car lunch pack mi je pa normalno dol potegnilo. Je mogoče problem to k sm bil v igri k sm to hotu downloadat? :( Help me! :)

EDIT: Sem rešil problem! :) Če kdo hoče igrat Gamertag Vito666 nej pripise zravn forza! :)

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PVRfLOJlFA4

Available Tuesday May 22, the Porsche Expansion Pack includes 30 incredible Porsches to add to your garage, race, collect, and customize as well as 20 new Porsche-themed career events. These events are all Porsche-centric and provide new track competitions aimed at giving Porsche lovers a multitude of new ways to appreciate their cars and Forza 4. Furthermore, expect to see Porsche models in the AI field in career events and integrated into the Forza 4 level reward structure. The Porsche Expansion Pack for Forza Motorsport 4 includes new Xbox LIVE Achievements (for a total of 250 Gamerscore points) all centered around Porsche!

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 8 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.