Skoči na vsebino

Forza Motorsport 4


VIPER

Priporočene objave

forza-motorsport-4-fm-lo.png

Forza Motorsport 4 Official: http://forzamotorsport.net/en-us/Default.aspx

Turn 10: http://forzamotorsport.net/turn10.aspx

XBOX Marketplace: http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/Forza-Motorsport-4/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d530910

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Forza_motorsport_4

Evropski izid Forza Motorsport 4

14.10.2011

Navadna izdaja igre:

-na naslovnici Ferrari 458 Italia

224856_xbx_b.png

V primeru prednaročila 6 dodatnih avtomobilov:

Launch Car Pack:

-1965 Ford Mustang GT Coupe

-2011 Koenigsegg Agera

-1997 Lexus SC300

-2011 RUF RGT-8

-2011 Tesla Roadster Sport

Ter ekskluzivni:

-Subaru Impreza WRX STI (Game.co.uk)

-Mini John Cooper Works Clubman (Gamestation.co.uk)

-Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde (Amazon.co.uk)

-Honda CRZ EX (Hmv.com)

-BMW 1 Series Coupe (Zavvi.com, Shopto.net, Thehut.com)

Omejena izdaja igre:

-na naslovnici 2012 BMW M5

Forza4LCE.jpg

V primeru prednaročila 27 dodatnih avtomobilov:

Launch Car Pack:

-1965 Ford Mustang GT Coupe

-2011 Koenigsegg Agera

-1997 Lexus SC300

-2011 RUF RGT8

-2011 Tesla Roadster Sport

Ter ekskluzivni:

-Subaru Impreza WRX STI (Game.co.uk)

-Mini John Cooper Works Clubman (Gamestation.co.uk)

Dodatna vsebina omejene izdaje:

-2012 BMW M5 (na voljo tudi kupcem navadne izdaje €)

VIP Car Pack:

-2011 Bugatti Veyron Super Sport

-2011 Ferrari 458 Challenge

-2011 Lamborghini Gallardo LP5704 Superleggera

-2010 Noble M600

-2011 RUF Rt 12 R

BMW Art Car Pack (na voljo tudi kupcem navadne izdaje €):

-2008 BMW M3 E92

-2008 BMW Z4 M Coupe

-1981 BMW M1

-2012 BMW M5

-2010 BMW M6 Coupe

American Muscle Cars Car Pack (na voljo tudi kot DLC):

-1970 Buick GSX

-1966 Chevrolet Nova SS

-1970 Dodge Coronet Super Bee

-1967 Dodge Coronet W023

-1968 Dodge Dart HEMI Super Stock

-1964 Ford Fairlane Thunderbolt

-1971 Plymouth GTX 426 Hemi

-1968 Pontiac Firebird

-1965 Pontiac GTO

-1969 Shelby GT500 428CJ

Ostalo:

-Steelbook DVD Case

-Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear - 96 stranska knjiga (slike iz igre in Top Gear arhivov ter razni komentarji ekipe Top Gear o avtih prisotnih v Avtovista)

-Vinilne nalepke (Forza Motorsport 4, Turn 10, Top Gear)

-VIP Status v Forza Motorsport 4

-BMW Theme za XBOX360

Izboljšave in nadgradnje v Forza Motorsport 4:

-izboljšava grafične podobe proti kateri Forza Motorsport 3 izpade skoraj grdo

-izboljšava zvočne podlage

-16 sodelujočih igralcev na eni tekmi

-World Tour Mode je nadgrajen Season Play v katerem se igrina težavnost prilagaja igralcu

-tokrat si bo igralec lahko po tekmi za nagrado izbral enega od treh ponujenih avtomobilov

-več lokacij

-več proizvajalcev avtomobilov

Novosti v Forza Motorsport 4:

-Autovista: Virtualni showroom za določene avtomobile. V Autovisti si lahko od blizu pogledaš vsak del avtomobila, zunaj in znotraj. Kot dodatek kupcem omejene izdaje je knjiga Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear poleg avdio komentarja Jeremyja Clarksona iz oddaje Top Gear, znotraj igre. Avte si bo možno ogledati tudi kar v Top Gear studiju. Še en poseben dodatek pa bo vključitev serije HALO in ogled vozila Warthog v Autovisti.

-Car Clubs: igralci se bodo lahko družili v klube s podobnimi interesi. Npr. ljubitelji športnih avtomobilov, tunerji, drifterji,... Člani posameznega kluba si bodo med seboj lahko delili garaže.

-Top Gear Car Football: Dve ekipi z enakimi avti skušata v nasprotnikov gol poriniti nevtralen manjši avto.

-Top Gear Bowling: Po progi bodo razpostavljeni keglji različnih točkovnih vrednosti. Cilj je doseči čim več točk.

-Napredna simulacija obnašanja in obrabe gum.

-Podpora Kinectu: Med drugim boš lahko med vožnjo z nagibanjem ali obračanjem glave premikal kamero ter vozil brez kontrolerja ali volana.

Na dan objave te teme uradno objavljene lokacije prog (FM3)(nove):

(Med progami zaenkrat ni sledečih predstavnic iz FM3: New York, Sidewinder Proving Grounds, Rally di Positano (dolga proga)

-Benchmark Test Track (zaenkrat, na voljo samo v prvi seriji igre kot Launch Track Pack DLC)

-Bernese Alps

-Camino Viejo de Montserat

-Circuit de Catalunya

-Fujimi Kaido

-Hockenheimring Baden-Württemberg

-Iberian International Circuit

-Indianapolis Motor Speedway

-Infineon Raceway

-Ladera Test Track

-Le Mans

-Maple Valley Raceway

-Mazda Raceway Laguna Seca

-Mugello Autodromo Internazionale

-Nürburgring Grand Prix Circuit

-Nürburgring Nordschleife

-Rally di Positano (v FM3 Amalfi Coast; dolge proge Rally di Positano v FM4 ni)

-Road America

-Road Atlanta

-Sebring International Raceway

-Sedona Raceway Park

-Silverstone

-Sunset Peninsula

-Suzuka Circuit

-TopGear (proga in nogometno igrišče)(nogometno igrišče je bilo, zaenkrat, na voljo samo v prvi seriji igre kot Launch Track Pack DLC)

-Tsukuba Circuit

-Twin Ring Motegi

Na dan objave te teme uradno objavljeni proizvajalci avtomobilov (FM3)(novi):

(Med proizvajalci zaenkrat ni sledečih predstavnikov iz FM3:Porschejev -> V FM4 ne bo. Kriv je EA.

-Abarth

-Acura

-Alfa Romeo

-AMC

-Aston Martin

-Audi

-Bentley

-Bertone

-BMW

-Bugatti

-Buick

-Cadillac

-Chevrolet

-Chrysler

-Citroën

-De Tomaso

-DeLorean

-Devon

-Dodge

-Eagle

-Ferrari

-Fiat

-Ford

-GMC

-Gumpert

-Holden

-Honda

-Hummer

-Hyundai

-Infiniti

-Jaguar

-Jeep

-Joss

-Kia

-Koenigsegg

-Lamborghini

-Lancia

-Land Rover

-Lexus

-Lotus

-Maserati

-Mazda

-McLaren

-Mercedes-Benz

-Mercury

-Mini

-Mitsubishi

-Morgan

-Mosler

-Nissan

-Noble

-Oldsmobile

-Opel

-Pagani

-Panoz

-Peugeot

-Plymouth

-Pontiac

-Radical

-Renault

-Rossion

-RUF

-Saab

-Saleen

-Saturn

-Scion

-SEAT

-Shelby

-Spada Vetture Sport

-Spyker

-SSC

-Subaru

-Suzuki

-Tesla

-Toyota

-TVR

-UNSC (Autovista only)

-Vauxhall

-Volkswagen

-Volvo

-Wiesmann

Urejano od VIPER

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Na isti dan (14.10.2011) kot Forza Motorsport 4 bo na voljo tudi nov volan za Xbox 360:

Xbox 360 Wireless Speed Wheel

post-3478-144771012548_thumb.png

Xbox 360 Wireless Speed Wheel Features:

  • Intuitive steering with motion sensors
  • Trigger buttons for gas and brake
  • Buttons for game-specific functions
  • A,B,X,Y for interactions
  • D-pad for navigation
  • Guide including ring of light, start and back
  • Rumble feedback

>http://www.youtube.com/watch?v=DUy5DJ85XAE

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZX6GcB8-zAk

Link to comment
škoda, ker nas nisi pocukal za rokav prej... tud mi bi mogoče kej sponzoriral.

:eviltongue:

;)

Lej, do tekmovanja je se najmanj en mesec. Ce bi bili pripravljeni sponzorirati, vas z veseljem sprejmem. Sam ne vidim problema dodati se enega pokrovitelja zraven. Kaksen so nagrade in kako sem jih porazdelil si lahko pogledas v temi tekmovanja v postu sponzorji.

Priznam pa da nisem niti pomislil, da bi KSi sponzoriral, glede na to da je to forum. A stoji kaksno podjetje za tem projektom?

Sem pa razmisljal da bi toisto temo odprl se tu. Osnova bi sicer bila tista na Joker/mn3njalnik, vendar bi KSi uporabnikom, ki tam nimajo racuna to sluzilo kot plac za pogovarjat, ki ga drugace ne bi imeli. Seveda, ce se bo kdo iz KSi sploh prijavil.

Uradno prijavljenih nas je trenutno 11.

Ze imam enega Fanateca, GT3 RS v2, tako da stran od njih ne grem vec. Se enega rabim za Forzo 3 in 4 seveda, GT2 verjetno.

Razen ce mi recimo Logitech naredi volan po licenci VIPERja.

Je bil pa pain in the ass, delat tole temo. Delal sem jo ene 3 ure. Med tem me je forum ene 3x odjavil in ko sem dal predogled sem se seveda moral prijavit. Ko sem spet videl uvodni post, pa je bil ves zmesan. Cel kup ene kode vmes. O tem, da mi je nekajkrat zbrisalo vse skupaj, ko sem hotel ybrisati samo eno sliko ali del teksta, pa sploh ne bi. Tako da sem dejansko najmanj 6x postavil prvi post. Sem si malo pomagal z Word Padom, da nisem dejansko vsega moral tokrat na novo napisat. Ampak, z rezultatom sem zadovoljen, tako da mi ni zal.

Urejano od VIPER

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

@Raptor90

Ravno s takim misljenjem lahko tekmovanje propade, ceprav upam da ne bo.

Kot prvo, vsak je dobrodosel, kar sem en ducatkrat po temi tekmovanja sigurno ze napisal, ce le ima X360 in bo imel FM4.

Drugo, ni vazno s cem vozis, vazno je da vozis. Jaz sem v tekmovanju v FM3 zmagal z gamepadom. Seveda bodo eni imeli volane, vec pa bo verjetno takih, ki bodo peljali z gamepadom, vkljucno z mano.

Tretje, smisel tekmovanja je zabava, ne kot nekaj s cimer se bos cez 50 let hvalil vnukom oziroma skrival pred njimi.

Cetrtic, so kaksni ki vozijo nadpovprecno dobro, vendar tisti, ki jih poznam, to delajo tudi v resnicnosti, tako da ce nisi profi res ni problem.

Petic, malo povrsno si si prebral pravila tekmovanja, saj je multiplayer le ena dirka. Ce se bomo dogovorili izven tekmovanja seveda se kaksna, vendar kar se tekmovanja tice je ena sama in se ta ne bo stela v tockovanje oziroma zelo malenkostno. Vseh deset tockovanih dirk je hot lap/time trial, kar pomeni, da dirjas po prazni stezi in sporocas svoje case. Poglej si temo od tekmovanja v FM3 (na koncu prvega posta tekmovanja za FM4 je link), da vidis kako to gre.

Sestic, za zgago si lahko edino ce bos goljufal, "sral" s komentarji in podobno. Ce ne, pa kot vsak prijavljen tekmovalec, za 100% izboljsas tekmovanje.

In se zadnje najpomemnejse, PRIJAVI SE!

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

VIPER vse pohvale za trud pri organizaciji. :thumbsup:

Razmišljam, da bi se tudi sam prijavil na tekmovanje, če ne zaradi tekmovalnosti in samih časov pa zaradi družbe s katero bomo še vnaprej lahko skupaj dirkal. Sem prednaročil oboje, igro in Wireless Speed Wheel, tako da upam da kmalu po izidu dobim (GAME UK).

Link to comment
Danes končno sprobal demo! :drool: Definitivno velik napredek pri vožnji napram F3, grafika pa tak isto. Je na seznamu za kupit, ampak mislim da bom počakal da izdajo ultimate collection.

Pri demotu nisem nikjer zasledil, če se da sprobat Kinect? :headscratch:

Kr delim mnenje, ja. Špil je dobil 9.4 na Gametrailers in po moje kr zasluženo. Res je, kot pravijo, da bi nekatere featurje lahko dodali, recimo nočno vožnjo in mogoče celo dež, ampak je že tako dovolj contenta med različnimi game modi in širokim naborom vozil.

Glede Kinecta po do sedaj videnem vse skupaj zgleda precej failasto. Sama vožnja v bistvu sploh ni vožnja, ker lahko samo obračaš volan, Autovista se baje tudi obnese bolje s kontrolerjem, edino head tracking bi mogoče znal bit zanimiv, če ravno Kinect najbrž ne zna slediti premikanju oči, samo glave.

Z nakupom bom pa tudi jaz malo počakal. Včeraj sem videl en posnetek, ki so ga imenovali Evolution of Forza in prikazuje isti avto na isti progi čez vse štiri igre. Po pravic povedano me je kr malo stisnilo, ker razlike niso bile ravno nekaj, kar bi se nepoznavalcu zdelo vredno 60€ vsaki dve leti (da ne omenjam DLCjev). In ker mam doma trojko in dvojko bom namesto te igre raje kupil kaj druga.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

No ja, tudi jaz malce razmišljam če bi pol leta po nakupu trojke ter gt5, kar takole spet kupil novo dirkačino, saj redno spremljam avtomobilsko sceno ter novosti, ampak na koncu bom pa kot v fm2 ter fm3 vozil iste modele ter iste evente. Tudi prog se mi zdi da je premalo novih, vsaj kak ducat random ali izmišljenih bi igra nujno potrebovala. Pa naj že naredijo kaj v stilu Test drive. Rad bi se peljal ure in ure po raznolikem in ne ponavljajočem terenu. (magari po avtocesti, recimo 2 tedna nazaj iz severne Ceske do Maribora, kar uzival sem ob voznji ter pokrajini).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.