Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Sony je tudi uradno najavil novi tanjši PS3


Bessie

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Sony počasi povečuje napetost s filmčki. Vsak dan nov PS filmček!

15.2.2013 PS1:

>http://www.youtube.com/watch?v=_3ueHHVyLjM

16.2.2013 PS2:

>http://www.youtube.com/watch?v=d0wpuhu1nwE

17.2.2013 PS3:

>http://www.youtube.com/watch?v=INs87xRF_ck

18.2.2013 PS4???

V sredo, 20.2. sigurno ne bo predstavljen nov PS(4?)! :P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 5 meseci ...

Nov FW 4.50

Sony's next-generation console may be nearing its launch date in some parts of the world, but the Japanese company isn't forgetting about its aging PlayStation 3 just yet. With an update that's due to roll out in the next few hours, the PS3 will no longer limit automatic firmware downloads to PlayStation Plus subscribers, a definite plus for non-paid PlayStation Network users. What's more, version 4.50 also brings additional privacy settings to trophies and the ability to transfer data from the PS3 to PS Vita via a WiFi connection. It may not be the beefiest of updates, but sometimes keeping things short and sweet is just what the doctor ordered.

Update: 4.50 is now available.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Če ima kdo še vedno težave s PSN friend listo na PS3 naj mi javi svoj PSN ID in ga bom posredoval na Sony podporo, da pogledajo (sem v kontaktu z njimi pa ni panike... zaenkrat).

Prejšni teden so imeli neke težave s strežniki, kašne pač ne povedo. Načeloma pa naj bi listo osvežil/obnovil Sign in/Sign out iz PSN-ja.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 6 meseci ...
  • 1 year later...

Imam eno paranoično vprašanje za Super Slim ownerje:

Na netu sem večkrat prebral, da ventilatorji Super Slima pihajo vroč zrak zadaj ven. No, ko prislonim roko zadaj za svoj Super Slim, ne čutim nobenega pihanja vročega zraka, ampak samo začutim, da se vroč zrak zadržuje zadaj pri konzoli. Je kaj narobe z ventilatorjem?

Konzola ima veliko prostora zadaj, saj je na ravni površini računalniške mize in temperatura v prostoru je idealna.

Link to comment

Hvala obema za odgovor.

 

Dne, 23. 5. 2017 at 16:38, Bessie pravi:

Sicer nimam super slima, ampak po moje dela ventilator takrat, ko je prevroče... poskusi zagnat kakšno bolj zahevno igro in opazuj, če se bo zagnal... 

 

To sem zaganjal GT5 in GT6 in opazoval. To se smatrata za grafično zahtevni igri za PS3? Kot sem napisal, nobenega pihanja nisem začutil zadaj z roko. Imam še Wipeout HD Fury, z njim nisem testiral.

 

Dne, 23. 5. 2017 at 16:42, matej1990 pravi:

Kako točno mora vent pihati ne vem.

Po moje, če ti vent ne bi pravilno deloval, potem bi hitro ugotovil ob igranju iger, ker bi se PS3 hitro pregrel in ti javil.

 

Iz optimistične perspektive si ravno tako razlagam: konzola ima ugodno temperaturo v prostoru, zato je samo topel zrak zadaj in ventilator deluje minimalno. Upam da tako.

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.